Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    318
Yürü be justahu, seni böyle fanlık yaparken göremeyiz kolay kolay. :D
Ne yapayım gelemiyorum kesin konuşmalara

Al bak bir-kaç rezalet daha.

http://aminoapps.com/page/one-piece/1808626/shanks-vs-kaido

Altını çizeyim bunlar hep 1v1 de alır ibarelerine rağmen bu rezaleti sergilemişler.

Bu konuda fan gibi gözüktüğümün farkındayım ama sadece en sevdiğim karakter Shanks. İlk attığım mesaja bakarsan, forumun keskin tavrına tepki olarak tartışma ilerledikçe Shanks diye direttiğimi gözlemlersin : ))

Dipnot: Adımı bozma çiköfte-boy : ))

Edit: 3. http://aminoapps.com/page/one-piece/1043830/kaido-vs-shanks-1v1

Son düzenleme:
Evt rezalettir.Genç ve ergenlerin ağırlıkta takip ettiği seri.MAntıkla değilde hislerle oy verildiği belli.Elimizde kaidonun güçlü olduğu 1 arguman dışında başka arguman yok.Shanks belki güçlüdür.Ne dövüşlerini gördük ne ağırlıklarını.Ortada hiçbirşey yok kaidonun yazısı dışında.Yüzde 70-30 falan olsa anlaşılır ya da o argüman olmasa. Bu oylamanın sonucu böyle olmamalıydı.İnsanların shanksin luffyle olan başlangıç ilişkisini görmezden gelerek oy verdiğini mi iddia edeceksin

Ne yapayım gelemiyorum kesin konuşmalara

Al bak bir rezalet daha.

http://aminoapps.com/page/one-piece/1808626/shanks-vs-kaido

Altını çizeyim bunlar hep 1v1 de alır ibarelerine rağmen bu rezaleti sergilemişler.

Bu konuda fan gibi gözüktüğümün farkındayım ama sadece en sevdiğim karakter Shanks. İlk attığım mesaja bakarsan, forumun keskin tavrına tepki olarak tartışma ilerledikçe Shanks diye direttiğimi gözlemlersin : ))

Dipnot: Adımı bozma çiköfte-boy : ))
Evet haklısın, karşı düşünceyi hor gören yaklaşımdan ben de haz etmiyorum.
Ama yine de bir konuda canhıraş düşünceni savunmanı görmek keyifli. :D

Son düzenleme:
Evt rezalettir.Bu oylamanın sonucu böyle olmamalıydı.İnsanların shanksin luffyle olan başlangıç ilişkisini görmezden gelerek oy verdiğini mi iddia edeceksin
Haklısın fan payı var ama bir de şu açıdan bakalım:İlk inen Scibukai Crocoydu.Croco inmemesi gereken biriydi en güçsüz değildi ama o zamanki Lordlar arasında max 5. sıraya gelirdi.Kaido inecekse ki mangaka açıkladı inecek en azından yenilecek.Sonrakilerde Luffy daha fazla güçlenip gidecek (Kaidodan sonra Bm'ye gittiğinde Bm ile düellosundaki hali Kaido ile olandan daha güçlü olacak vs) o sıra yüksek seviyeli düellolarda en ufak avantajın veya dikkatin sonuç üzerindeki etkisini görecez.Amiral vssinde gördük bunu zaten.O zaman Kaidoya ukalalığından haki geliştirmedi (Ace gibi) tarzı yorumlar gelecek.Veya hızı çok azdı.İşte o zaman son savaşta işlenecek Shanks herkesçe Kaidodan üstte görünecek.

Hadi bu tamam.Onların Doffy vs All'u nasıl onu at :D
Bu arada onlar bizim linki atsın biz daha çok kafa patlatıyoruz.Adres ver argümanını banlanma tehlikesi ile kısan bir forumuz biz :D
Ve son olarak umarım bu foruma da "üye , bhaki , hhaki " gibi sıfatlar gelir. :D
O forum hakkında hiç bir bilgim yok öncelik olarak Oro'da aradım ama bulamadım. Ama rezalet bizim topluma has değilmiş onu göstermek istedim.

Evt rezalettir.Genç ve ergenlerin ağırlıkta takip ettiği seri.MAntıkla değilde hislerle oy verildiği belli.Elimizde kaidonun güçlü olduğu 1 arguman dışında başka arguman yok.Shanks belki güçlüdür.Ne dövüşlerini gördük ne ağırlıklarını.Ortada hiçbirşey yok kaidonun yazısı dışında.Yüzde 70-30 falan olsa anlaşılır ya da o argüman olmasa. Bu oylamanın sonucu böyle olmamalıydı.İnsanların shanksin luffyle olan başlangıç ilişkisini görmezden gelerek oy verdiğini mi iddia edeceksin
@justahuman yalnız iki sitede kullanılan toplam oy sayısı 54 :D Sayılmaz o anketler. En az 100 kişi lazım :)
Ben ne yapayım yeni anket mi açayım yabancı forumlarda : ))

Tersi de çıkabilirdi. Sayının az olması önemli değil açıkçası Shanksın fazla çıkmasına şaşırdm ben. Sadece farklı düşüncelre tahammülü olmamaya tahammülüm yok pek. İsterse forumun hepsi farklı düşünsün ben farklı düşüneyim, ya da am tersi herkes benim gibi düşünürken biri farklı düşünsün saçma realet vs. demem. Diyende kendi bilir karışamam elbet ama doğru bulmuyorum.

Valla hocam yaşlarına bakamayacağım. Sen merak ettiğini belirttin diye bulduklarımı attım başka da bulamadım zaten. Dediğim gibi Shanks'ın önde olmasını ben de garip buldum. Ancak seviliyor diye oy veriliyor, Luffy'e ilham verdi diye oy veriliyor gizemli diye oy veriliyor vs. de bu duyguları yaşatan da Mangaka'nın kendisi bu beklentiyi oluşturan da. Ben bir değerlendirme yaparken söylenen sözlerle birlikte aldığım duyguya göre de değerlendiriyorum. Yorumlar da da söyledim Shanks ilgili hissetirdiklerinden dolayı ya Shanks Ace gibi ölmek için yaratılmış bir karakter ya da ağzımızı açıkta bırakmak içi sona saklanan bir karakter diye düşünüyorum. Sana göre bu bir argüman olmaya bilir ama bana göre argüman.

Açıkçası sadece oy sayılarına baktığını ve yorumları okumadığını düşünüyorum çünkü ben dahil bir çok kişinin Shanks'e dair olan beklenti ve sevgiyi hesaba katarak oy verdiğimizi görmezden gelip soru olarak yöneltmişsin. İnsanlar sempatisini devre dışı bırakıp oy vermek zorunda değil. Ama daha huzurlu ve elverişli bir tartışma için sırf sonuçlar beklediğimiz gibi değil diye saçmalık, rezalet vs. dememeliyiz diye düşünüyorum.

O bir argüman sana göre mutlak ama bana göre ya da başkalarına göre değil. Karşısınız da açıkça verdiği oya sevgisini dahil ederek oy verdiğini belirtenler var. Sanırım forum buna alışık değil bunun yerine tamamıyla fanlıkla oy verip ama argüman uydurmak daha saygı duyulur bir davranış.

One Piece benim için çok değerli ve forumda birbirinden farklı düşünceleri okumaktan zevk alıyorum.Sen bilirsin ama yorumları da okumanı tavsiye ederim. Ha okudun ama yine de de fikrin bu yöndeyse yapacak bir şey yok saygı duyarım.

Evet haklısın, karşı düşünceyi hor gören yaklaşımdan ben de haz etmiyorum.
Ama yine de bir konuda canhıraş düşünceni savunmanı görmek keyifli. :D

Dipnot: Çok sıkıcısın. Ben justahuyu da seviyorum bro. :D
Az kaldı ciddi ciddi bir fana dönüşeceğim. En başından beri Shanks'ı sevsem de tamamen balon çıkma ihtimalini yine en başından beri düşünüyorum. Ama beklentimiz büyük. : ))

-

Bozma güzelim ismimi : ))

Az kaldı ciddi ciddi bir fana dönüşeceğim. En başından beri Shanks'ı sevsem de tamamen balon çıkma ihtimalini yine en başından beri düşünüyorum. Ama beklentimiz büyük. : ))

-

Bozma güzelim ismimi : ))
Burası Korsanfan kardeş, ne bekliyon, yeri gelince fan da olacaksın.:D

Son düzenleme:
Haklısın fan payı var ama bir de şu açıdan bakalım:İlk inen Scibukai Crocoydu.Croco inmemesi gereken biriydi en güçsüz değildi ama o zamanki Lordlar arasında max 5. sıraya gelirdi.Kaido inecekse ki mangaka açıkladı inecek en azından yenilecek.Sonrakilerde Luffy daha fazla güçlenip gidecek (Kaidodan sonra Bm'ye gittiğinde Bm ile düellosundaki hali Kaido ile olandan daha güçlü olacak vs) o sıra yüksek seviyeli düellolarda en ufak avantajın veya dikkatin sonuç üzerindeki etkisini görecez.Amiral vssinde gördük bunu zaten.O zaman Kaidoya ukalalığından haki geliştirmedi (Ace gibi) tarzı yorumlar gelecek.Veya hızı çok azdı.İşte o zaman son savaşta işlenecek Shanks herkesçe Kaidodan üstte görünecek.
Bunu daha öncede konuşmuştuk forumda.Nwde serinin ilk yarısı gibi işleneceğini düşünenler bence yanılıyor.Nwde bize 4 denk kuvvetten bahsedildi.Aralarında aman aman fark bulunduğu sanmıyorum.Yoksa denge denen birşey olmazdı.Oda buna göre konuyu işleyecektir.Bmyi yendim güçlendim kaiodaya gideyim yeneyim güçleneyim BB vs tarzı olmayacak.Zaten luffy tek başına bir yonkouyu devirdiğinde zirve gücün çok yakınına ulaşmış olacak.Birden fazla yonkou indireceğini düşünürsek , tek başına yonkou indirecek güce ulaşmadan önceki yonkou indirmesini yardımla yapacağı bariz bence.Supernovalar işin içine katılacağını herkes düşünüyor ama bu olmasa dahi Morianın Luffye gölge basacağı kesin bence.
Bana göre luffy kaidoyu yardımla indirecek.Bu vs 2 3 kere olabilir.Bu vslerden önce yine araya vs girebilir.Yendikten sonra diğer yonkou BB olacaktır.Bu vs den önce yine başka vsler girebilir.
Bmyi bizimkilerin düşüreceğine inanmıyorum.Ya başka kuvvetler düşürecek ya da anlaşılıp ateşkeş tarzı birşey ilan edilecek.
Shanksi de BB düşürecek.Kendi tahminim sonuç ne olur bilemem.
Bi kaç yorum okudum evt haklısın ama genel bu durumu sevmiyorum.Yok "bilmem kaçıncı sayı geliyor bu yüzden Luffy g5 açıp Bm yi indirecek Katayı da sanji alır artık "yorumunu okumaktansa hiç yazılmamasını ya da görmemeyi tercih ederim.Neyse genel bu tavrım değişmeyecek.İnsanların karakterle kurduğu bağla haraket edip düşünce çıkarmasından pek sevmiyorum.

Dofu amiral seviyesi veya fujiyi alacağını iddia edenler
2 yıl eğitim aldıcı tayfa.( En beteri bu sanırım)
Zoroyu luffye direk denk görenler.
Daha niceleri :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık