Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun Felaketleri Jack, Quenn ve King

Aklınıza yattı mı?

• Yattı

Kullanılan: 45 81.8%
  • Yatmadı

Kullanılan: 10 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    55
Luffy biraz Wolverine tarzında krakter lastik olduğu için iyileşme süreci oldukça hızlı gerçekleşiyor bence.

Queen'in tam kestirememekle birlikte Jack savunma ve dayanıklılık King ise saldırı ve silahlanma hakisiyle ön planda olacak gibime geliyor. Ve tabi ki King tanıtıldığında Katakuri'de olduğu gibi diğer yıkımcılarla arasındaki farkı hissettirecek mangaka :good:

Crackerın ağa babası kim? Katakuri.
Luffy Katakuriyi aldı mı? aldı.
Luffy vs Cracker sonrası Luffy ne haldeydi? Biraz dinlenip devam etti, kolunda bir çizik vardı o da iyileşmiştir o ara.
Luffy vs katakuri sonrası Luffy ne haldeydi? En az 3 gün yatar, perti çıkmış.

Luffy Cracker vssinde kendini zorladı mı ? Demekki hayır, adam yorulmadı bile nerdeyse
O zaman Luffy Crackeri tek alabilir mi? Gayette alır Nami olsa da olmasa da bu durum değişmez. Nami sadece Odanın dövüşü trollemesine ve luffynin tamamen hasarsız çıkmasına olanak sağladı.

Gel gelelim Zoro'ya. Tayfanın ikinci adamı, Yonkou tayfasının 4. adamını alabilecek seviyeye gelmedi mi daha? Zoro'nun tam gücünü görmedik, 2y sonrasında kendini hiç zorlamadı. Zaten zorlandığı bir rakip çıktığı zaman diğer gözünü açıp muhtemelen k haki upgradesi alacak.

Bana göre Zoro ile Cracker arasında kıyas kabul etmeyecek bir fark görmek saçmalık. Zoro'nun tüm gücünü gördüğümüz zaman bu daha da aşikar olacak.
Cracker’le dövüşen Luffy Nami den açık bir şekilde yardım aldı bunu kabullenmek bu kadar zor mu kardeşim.

Katakuri dövüşünde Luffy zorlayarak aldı hatta bununla ilgili konu başlıklarıda açıldı.

Hepsini geçtim Zoro burda ne alaka Oda Zoro’ya bu arc gerek duysa zaten tartışmamıza gerek kalmaz adam bu arc ta okurdu yani saydığın gerekçeler altı doldurulmayacak şeyler

Konu başlığını ne zaman sağ tarafta görsem Kaido'nun felaketleri üzerinize olsun diye haykırıyorum yeter artık.

Eski mesajları okuyordum, millet neler yazmış öyle. Yok crackere kim tek atacak ne abartmışlar. Şimdi novalar kaidounun karşısında millet crackera novaları aldırmış :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık