Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Marshall D. Teach

Kim alır?

• Kaido

Kullanılan: 95 84.1%
  • Teach

Kullanılan: 18 15.9%

• Kullanılan toplam oy
    113
Beyazsakal Teach'e depremle saldırarak mı öldürmemeyi planladı? Trollemeyi bıraksan hiç fena olmazdı.
Trollemeyi sen yapıyorsun bak karekterlerin kendi ağzından çıkan sözler ortada. Adam öleceğini düşünüp yalvarıyor ve sonra ölmeden kurtuluyor. Tabi bunu başka sebeplere bağlayabilirsin ama benim açımdan olay net.

sen beyazsakal karasakala acıdı mı diyorsun yani?
Niye acımasın ? BB eğer WB acımayacaksa niye öyle yalvarsın. Sonuçta WB'yi bizden iyi bilen BB değil mi ? WB'nin eline geçtiğinde hayatı için yalvaran gene BB.

Ne olursa olsun kendisine baba diyen birini öldüremeceğini bildiğinden yalvarıyor ve bana göre istediğini alıyor.

Kaido'da Big mom gibi akıl fukarası karakter ya.Bunlar abartılıyor ama ilk düşecek kişiler bunlar.

Teach,Shanks bunların üstünde adamlar.Teach'in Kaido'yu alt etmesi gerekiyorsa her türlü yapar.

@RedTeroR

Wb Teach'in ağzına vurdu depremi.Sen buna değmezsin deyip kenara atsa neyse.
Açık olan şeylere farklı yorum getirmeye kasmayın kendinizi.

Kaido'da Big mom gibi akıl fukarası karakter ya.Bunlar abartılıyor ama ilk düşecek kişiler bunlar.

Teach,Shanks bunların üstünde adamlar.Teach'in Kaido'yu alt etmesi gerekiyorsa her türlü yapar.

@RedTeroR

Wb Teach'in ağzına vurdu depremi.Sen buna değmezsin deyip kenara atsa neyse.
Açık olan şeylere farklı yorum getirmeye kasmayın kendinizi.
Ağzına vurup buna değmezsin diyemez mi ? Açık olan şey BB'nin hayatı için yalvardığı ve hayatta kaldığı, sen bunu dayanıklılığına çekersin bense bunu yalvarışının sonucuna çekerim.

Ağzına vurup buna değmezsin diyemez mi ? Açık olan şey BB'nin hayatı için yalvardığı ve hayatta kaldığı, sen bunu dayanıklılığına çekersin bense bunu yalvarışının sonucuna çekerim.
Ağzına vurduktan sonra artık değmiş oluyor.
BB'nin orda hadi vur ağzıma demesini mi bekliyorsunuz :D Yalvardı adam canı için Wb'nin öldürmeye gücü yetmedi.Bu kadar basit.
Saldırıdan sonra herkes ordaki yıkımı gördü zaten BB'nin ayağa kalkışına şaşırdılar hatta.

Ağzına vurduktan sonra artık değmiş oluyor.
BB'nin orda hadi vur ağzıma demesini mi bekliyorsunuz :D Yalvardı adam canı için Wb'nin öldürmeye gücü yetmedi.Bu kadar basit.
Saldırıdan sonra herkes ordaki yıkımı gördü zaten BB'nin ayağa kalkışına şaşırdılar hatta.
Şimdi bunları sen söylüyorsun kendi çıkarımların ve karışmıyorum elbette. Yalnız bana göre BB eğer karşısındakinin kendisini öldürecek kadar güçlü olduğunu düşünmese yalvarmazdı. BB haliyle WB'yi bizden iyi tanıyıp orda hayatı için yalvarıyorsa bunun nedeni WB'nin onu öldürebilecek olmasıdır.

WB kendisine baba diyen birini öldüremeyeceğinden, öldürecek bir vuruş yapmıyor ama BB'ye olan öfkesinden dolayı o depremi çakıyor.

Bana göre ordaki sahnenin amacı budur. Aksi halde anlamsız bir sahne olur.

Son düzenleme:
Orda teach in yalvarması karakterini yansıtıyor diye düşünüyorum,teach böyle bir adam ve wb öldürmek için vurdu 1 tane daha vursa ölürdü bence, teach son limitindeydi kendi düşüncem.

Konu için çok zorlu bir vs olur ama teach alır diye düşünüyorum,en güçlü ünvanı da teach geçer,şuan en güçlü kaidou ama teach le vs atmadığından dolayı attıktan sonra ünvanı alacağını düşüyorum teachin ,o yüzden teach.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık