Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
- Luffy tek başına onun biletini kesmeli.
Önce böyle

Sonra bu kesmeyeceği için g5 luffy samuray (o ejderin başını luffy kesecek)

Ben Oden herkesten üstün demedim. Shutenmaru artık peşinden gidilecek adam yok, erkek yok, derken Oden'i kastediyor ve adam onu tepe noktaya koymuş. Sana dediğim bu.

Mihawk Wano'da liderlik yapsın diye bir şey de demedim. Gelmediğini nereden çıkardın dedin. Ben de Shutenmaru öyle büyük bir kılıç ustasına tanıklık etse laf arasında geçirirdi, Oden'i sayıklamazdı hala diyorum.
Tamamdır şimdi anladım. Haklısın Oden'den sonra onun yerine hiç kimseyi koyamamış olabilir, Shuten maru ve diğer güçlü samuraylar. Yalnız şunu anlamamız gerekiyor, Kaido'da güçlü ama Kaido'yu lider olarak görmüyor bu belli. Aynı şey Mihwak için de geçerli olabilir, Mihawk güçlüdür ve buna şahitlik etmiştir ama lider olarak görmez, çünkü Mihawk'ın görüldüğü üzre böyle bir niyeti yok. Dolayısıyla Oden'e olan bağlılığı devam eder...

Tamamdır şimdi anladım. Haklısın Oden'den sonra onun yerine hiç kimseyi koyamamış olabilir, Shuten maru ve diğer güçlü samuraylar. Yalnız şunu anlamamız gerekiyor, Kaido'da güçlü ama Kaido'yu lider olarak görmüyor bu belli. Aynı şey Mihwak için de geçerli olabilir, Mihawk güçlüdür ve buna şahitlik etmiştir ama lider olarak görmez, çünkü Mihawk'ın görüldüğü üzre böyle bir niyeti yok. Dolayısıyla Oden'e olan bağlılığı devam eder...
Mihawk kılıç ustası olduğu için öyle düşünüyorum ben, belli olmaz ama. Kaido kılıç kullanmıyor bir şey yapmıyor onun emrine girmemesi doğal. Racona ters.

Normalde Luffy dövsün geçsin derdimde öyle olmuyacak E.oda'nın dediğine göre.
Grup çalışması olurda öyle çok etkilemez bence zırhı falan indirilir kalanı Luffy halleder gibi bir senaryo olur herhalde.

Danaya girer gibi girecekler.O kadar karakter boşuna toplanmadı.Neredeyse tüm novalar,kalan wb adamları(tabi wevil harcamazsa),minkler,luffy ye bağlı korsanlar falan.Baya büyük savaş çıkar.Ha bin canavar lakabı gerçek ise bin gölgeden yine bir nightmare luffy bekliyorum.Bu adama g4 işlemez gördük BM nin kolu bile itmedi.G5 desen daha ne çıkacak belli ki gölge tarzı p-up alır.Herkes 1 kere vurur son vuruşu luffy yapar klasik senaryo ilerler.1v1 de bu karakteri şuan alacak shanks ve bm dışında kimse yok.Yaşasaydı wb de derdim.O yüzden toplu biçimde hem adamlarıyla hem kaido ile savaşarak indirirler.

Mihawk kılıç ustası olduğu için öyle düşünüyorum ben, belli olmaz ama. Kaido kılıç kullanmıyor bir şey yapmıyor onun emrine girmemesi doğal. Racona ters.
Ayak bileğinde ay olanlar 9 kını bekliyor, ben onu anlıyorum, Shutenmaru'da da öyle bir şey çıkarsa şaşırmam. Tamam Mihawk kılıç ustası ve samuraylar bu yüzden onu lider olarak kabul edebilir ama Mihawk'ın samuraylara liderlik yapacağı aklımın en ücra köşesinden bile geçmez benim, çünkü bu adamın yalnız yaşamayı seviyor.

Luffy'nin tek başına almamasını ve iyi bir ittifak ile bu aygırı indirmesi taraftarıyım. Sonuçta bu evrende ittifak denen bir şey var herkes tek başına gidip birilerini alabilecekse bu ittifakın ne önemi var ki ?

Dünya hükümetini sallamayan Samuraylar, hatta Kaido'yu sallamayan samuraylar Shichibukai olan Mihawk'ı mı sallayacak?

Mihawk bir samuray değil, eğer racondan bahsedeceksen zaten çok farklı kültere sahip kişiler bunlar. Zoro bile kullandığı kılıç tarzı ve yakın kılıç tekniklerine rağmen Samuray sayılmaz kaldı ki Avrupai ezgilere sahip bir kılıçustası olan Mihawk, Samurayların dilinden anlayabilsin. Çok uzak kavramlar. Mihawk, Vista gibi Shirano gibi bir kılıçustası. Shirano nasıl Ryuma'nın dilinden anlamadıysa, Mihawk'ta onların dilinden anlamaz, baştan yanlış. Tam tersine Mihawk'a kıl kaparlar.

Dünya hükümetini sallamayan Samuraylar, hatta Kaido'yu sallamayan samuraylar Shichibukai olan Mihawk'ı mı sallayacak?

Mihawk bir samuray değil, eğer racondan bahsedeceksen zaten çok farklı kültere sahip kişiler bunlar. Zoro bile kullandığı kılıç tarzı ve yakın kılıç tekniklerine rağmen Samuray sayılmaz kaldı ki Avrupai ezgilere sahip bir kılıçustası olan Mihawk, Samurayların dilinden anlayabilsin. Çok uzak kavramlar. Mihawk, Vista gibi Shirano gibi bir kılıçustası. Shirano nasıl Ryuma'nın dilinden anlamadıysa, Mihawk'ta onların dilinden anlamaz, baştan yanlış. Tam tersine kıl kaparlar.
Samuray kılıç dövüşünde yenilirse rakibine saygı da duyar sallar da. Niye sallamasın? Ben sanki Mihawk adamlara liderlik etsin demişim gibi konuşmayın yav, adamın Wano'ya uğramadığını düşündüğümü söyledim sadece sebebini de göstererek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık