Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Yıpratma, yere serme konusunda en büyük darbeyi Luffy vurur, ölümü yada işini bitirme konusunda ise Law son sözü söyler.

Luffy ile ölümüne savaşırlar. Luffy'deki potansiyeli görür. Onun isteğini yerine getirebilecek biri olabilecek çapta olacağını anlar. Sonuna kadar iyice savaşırlar ve Kaido ilk defa ölebileceğim hissini iliklerinde hisseder. Ve ağır yaralanır. O yüzden Luffy'i yense bile öldürmez. Bu arada tüm tayfası, kurduğu her şey yıkılır. Sadece kendisi hayatta kalır. Uçarak gider, gitmeden önce yerde hareketsiz yatan Luffy'nin yanındakilere vivre cartını vermelerini ister. KK olduktan sonra kendisiyle buluşmasını ister.

Yine de laf arasında geçirirdi bir tek o olabilir o da yapmaz gibisinden. Direk Oden'i üstün tutuyor herkesten.
Oden'in herkesten üstün olduğu felan yok. Tamam üstün meziyetleri varmış ama bi amiral dahi edemeyeceğini düşünüyorum. Kediyle köpekten biraz daha güçlüdür.

Mihawk'ı Wano'da liderlik yapmak gibi bir işe bulaştırmasına gerek yok, doğrusu Shutenmaru gelene kadar bu kadar güçlü bir samurayla dahi karşılaşabileceğimizi düşünmemiştim, bakarsın Kinemon'un bahsettiği 3 samuray daha da güçlü çıkar... Onlar da samuraylara önderlik yapabilecek niteliklere sahip değilse, Kaido bi nükleer de Wanoya atsın!

Oden'in herkesten üstün olduğu felan yok. Tamam üstün meziyetleri varmış ama bi amiral dahi edemeyeceğini düşünüyorum. Kediyle köpekten biraz daha güçlüdür.

Mihawk'ı Wano'da liderlik yapmak gibi bir işe bulaştırmasına gerek yok, doğrusu Shutenmaru gelene kadar bu kadar güçlü bir samurayla dahi karşılaşabileceğimizi düşünmemiştim, bakarsın Kinemon'un bahsettiği 3 samuray daha da güçlü çıkar... Onlar da samuraylara önderlik yapabilecek niteliklere sahip değilse, Kaido bi nükleer de Wanoya atsın!
Ben Oden herkesten üstün demedim. Shutenmaru artık peşinden gidilecek adam yok, erkek yok, derken Oden'i kastediyor ve adam onu tepe noktaya koymuş. Sana dediğim bu.

Mihawk Wano'da liderlik yapsın diye bir şey de demedim. Gelmediğini nereden çıkardın dedin. Ben de Shutenmaru öyle büyük bir kılıç ustasına tanıklık etse laf arasında geçirirdi, Oden'i sayıklamazdı hala diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık