Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido Kimlere Tek Atabilir?

Kaidou Kimlere Tek Atabilir?

• Kullanılan toplam oy
    349
Fiziksel darbe aldığını görmedik dedim, kırılgan duruyor dedim. Gücüne ilişkin bir şey söylemedim. Güçlü olabilir, Kaido'ya kılıcıyla karşılık verebilir. Ama savunması aşılıp Kaido tarafından temiz bir darbe alırsa bana göre cortlar.
Kırılgan duruyor diyorsun ama kırılgan olması tamamen senin çıkarımın işte o var. Zoro bu kadar dayanıklı iken ben Mihawk'ın dayanıksız çıkmasına ihtimal vermiyorum. Adam Shanks'ın rakibi imiş sonuçta.

Ha eninde sonunda yenilir tamam da, Dünya'nın en iyi kılıç ustasının savunmasını aşmak bu kadar kolay mı?

Hiç bir sağ kol kaptanından tek yemez.
Sağ kol yenmiş biri geçen hafta yedi :(

Kırılgan duruyor diyorsun ama kırılgan olması tamamen senin çıkarımın işte o var. Zoro bu kadar dayanıklı iken ben Mihawk'ın dayanıksız çıkmasına ihtimal vermiyorum. Adam Shanks'ın rakibi imiş sonuçta.

Ha eninde sonunda yenilir tamam da, Dünya'nın en iyi kılıç ustasının savunmasını aşmak bu kadar kolay mı?

Sağ kol yenmiş biri geçen hafta yedi :(
Ya Zoro kime karşı dayanıklı? Kaptanının düştüğü durum ortada. Luffy yerine Zoro olsa farklı mı olacak?

Gerçek düşüncesi ortaya çıkmış diyelim. :oleyo:
Demek bu yüzden bu kadar sevmemezlik yapıyordu, gerçek düşünceleri anlaşılmasın diye :oleyo:

Ya Zoro kime karşı dayanıklı? Kaptanının düştüğü durum ortada. Luffy yerine Zoro olsa farklı mı olacak?
Farklı olmayacak tabi. O saldırı ikisinin de dayanıklılık sınırını aşıyor çünkü. Ama kendi acılarının üstüne, Luffy'nin bayılmasına sebep olan acıları alıp ayakta kalan birinden bahsediyoruz sonuçta.

Demek bu yüzden bu kadar sevmemezlik yapıyordu, gerçek düşünceleri anlaşılmasın diye :oleyo:
Bir şeyi ne kadar saklamaya çalışırsan o kadar belli edersin diyorsun... Tersi de geçerlidir bunun... Ne olmadığını söylersen ısrarla, osundur evelallah... Zoro erkeklik taslıyor ama aslında Kuina'nın ondan güçlü olduğunu bilmesi, onu idolleştirmesi gibi temel sebeplere ilave oşarak Kuina'nın yaşamını yitirerek Zoro'da oluşturduğu travmanın neticesinde bu tüe belirtiler ortaya çıktı... Zoro... Üzüldüm adamım.

Farklı olmayacak tabi. O saldırı ikisinin de dayanıklılık sınırını aşıyor çünkü. Ama kendi acılarının üstüne, Luffy'nin bayılmasına sebep olan acıları alıp ayakta kalan birinden bahsediyoruz sonuçta.
İyi de bunun Kaido'nun tek atmasıyla ilgisi yok ki. Mihawk'da dayanır o acıya belki ama Kaido kafasına balyozu indirse iki boyutlu şekilde hayatına devam eder.

Kaidonun gücünü göstermek içi Oda abartmış olabilir biraz.

Öyle tek atmak kolay mı?Tek atma dediğin bir vuruşta adamı, bir daha kalkamayacak hale getirmek demek.

Bence burda ki kimse bir vuruşta nakavt olacak adam değil.

Bir şeyi ne kadar saklamaya çalışırsan o kadar belli edersin diyorsun... Tersi de geçerlidir bunun... Ne olmadığını söylersen ısrarla, osundur evelallah... Zoro erkeklik taslıyor ama aslında Kuina'nın ondan güçlü olduğunu bilmesi, onu idolleştirmesi gibi temel sebeplere ilave oşarak Kuina'nın yaşamını yitirerek Zoro'da oluşturduğu travmanın neticesinde bu tüe belirtiler ortaya çıktı... Zoro... Üzüldüm adamım.
Evet ama yazında bir problem var. Zoro Kuina ile tanışmadan önce de böyleydi. Kuina ile alakalı değil yani mevzu :ehe:

İyi de bunun Kaido'nun tek atmasıyla ilgisi yok ki. Mihawk'da dayanır o acıya belki ama Kaido kafasına balyozu indirse iki boyutlu şekilde hayatına devam eder.
Alakası var aslında. Shonen okuyoruz. Tayfadaki en dayanıklı kişinin hedefi balyozu yiyip bayılacak biri değildir. Veya Yonkou ile düello yapan kişi, o kadar dayanıksız çıkamaz.

Hadi senin dediğin gibi dayanıksız olsun. O balyozu kolay kolay yemez zaten. Balyozu bir kere karşılarsa bile o tek olmaktan çıkıyor çünkü.

Önümüzdeki hafta Luffy kalkarsa konuya ne olacak? :D Çünkü genellikle Luffy'e olan şey yüzünden bir mukayese yapılıyor.
Luffy kalkarsa ana karakter zaten ölecek hali yoktu diyeceğiz ama kalkmazsa luffy fanları için sıkıntı büyük :D. G4'ün bozulması kısa süreli de olsa kendinden geçtiğini gösterir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık