Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido Kimlere Tek Atabilir?

Kaidou Kimlere Tek Atabilir?

• Kullanılan toplam oy
    349
Bu ne ya :D
Birilerine tek attırmak moda oldu galiba.

Neyse konuya gelirsek.
Zoro,ace,doflamingo,cracker ve iki sene önceki teach tek yerdi.
Mihawk tek yemez. Ha ikinci yumruğa gider mi o tartışılır.

Önümüzdeki hafta Luffy kalkarsa konuya ne olacak? :D Çünkü genellikle Luffy'e olan şey yüzünden bir mukayese yapılıyor.
Listenin yarısı Luffy'den daha dayanıksızdır zaten. Listeyle ilgili bir sıkıntı yok yani :D Ama kalkamaz bence :(

Luffy'nin kalkması Mihawk'ın tek yiyeceği gerçeğini değiştirmez?
Yav hocam, cidden soruyorum. Trollemeden cevap vermeni bekliyorum. Mihawk'ın tek yemesini cidden bekler misin?

Listenin yarısı Luffy'den daha dayanıksızdır zaten. Listeyle ilgili bir sıkıntı yok yani :D Ama kalkamaz bence :(

Yav hocam, cidden soruyorum. Trollemeden cevap vermeni bekliyorum. Mihawk'ın tek yemesini cidden bekler misin?
Mihawk fiziksel bir darbe aldığını görmedik şimdiye kadar. Çok kırılgan bir yapıda duruyor bence temizinden sopayla vurursa Kaido yıkılır kalır. Kılıçla karşılarsa tek yemez tabii. Karşılayamadığı an gider ama fiziksel olarak Kaido ile aşık atmayı bırak yaklaşamaz bile.

BB tek yer mi diye konu açıldıysa Mihawk'ı da beklerler. Bunda şaşıracak bir şey yok. :)
Gerçi ben o konuyu tamamen unutmuştum :( Şu an şaşkınlığım azaldı biraz :oleyo:

Mihawk fiziksel bir darbe aldığını görmedik şimdiye kadar. Çok kırılgan bir yapıda duruyor bence temizinden sopayla vurursa Kaido yıkılır kalır. Kılıçla karşılarsa tek yemez tabii. Karşılayamadığı an gider ama fiziksel olarak Kaido ile aşık atmayı bırak yaklaşamaz bile.
Virgülün önemi olmuş bu biraz :ehe:

Şimdi başta fiziksel gücünü görmedik diyorsun, ardından çok güçsüz duruyor. Kaidou vurursa yıkılır diyorsun. Görmediysek nasıl bu kadar emin olabiliyorsun peki?

Fiziksel olarak Kaidou'nun daha güçlü olduğu her halinden belli de, iyi bir kılıç ustası olmak için de fiziksel güç gerekmiyor mu? Zoro fiziksel olarak çöp değil iken Mihawk neden güçsüz olsun?

Artı olarak kılıçla karşılayamayacağı nereden belli peki?

Gerçi ben o konuyu tamamen unutmuştum :( Şu an şaşkınlığım azaldı biraz :oleyo:

Virgülün önemi olmuş bu biraz :ehe:

Şimdi başta fiziksel gücünü görmedik diyorsun, ardından çok güçsüz duruyor. Kaidou vurursa yıkılır diyorsun. Görmediysek nasıl bu kadar emin olabiliyorsun peki?

Fiziksel olarak Kaidou'nun daha güçlü olduğu her halinden belli de, iyi bir kılıç ustası olmak için de fiziksel güç gerekmiyor mu? Zoro fiziksel olarak çöp değil iken Mihawk neden güçsüz olsun?

Artı olarak kılıçla karşılayamayacağı nereden belli peki?
Fiziksel darbe aldığını görmedik dedim, kırılgan duruyor dedim. Gücüne ilişkin bir şey söylemedim. Güçlü olabilir, Kaido'ya kılıcıyla karşılık verebilir. Ama savunması aşılıp Kaido tarafından temiz bir darbe alırsa bana göre cortlar.

Yalnız o kadar büyük bir kılıcı tek elle tut savur ve savun sıradan bir insan yapamaz onu. Silahının uzunluğu bile Mihawk'ın güçlü olduğunu gösteriyor. Ayrıca yeteri kadar dayanıklı olmasa o kadar büyük bir kılıçla savunma yapamaz. Mihawk'ın gücü gösterildiğinde muhtemelen ortalık karışır.
İstediği kadar güçlü olsun. Bir dövüşçünün güçlü yumrukları var diye aynı şekilde dayanıklı olmasını bekleyemezsin. Mihawk normal insan cücük kadar bir şey Kaido vursa sinek gibi yapıştırır asfalta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık