Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaido Kimlere Tek Atabilir?

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Charlotte Linlin tarafından 4 Kas 2018 tarihinde açılan konu

?

Kaidou Kimlere Tek Atabilir?

1. Mihawk

17.2%
  2. Rayleigh (Yaşlı)

9.2%
  3. Akainu

6.5%
  4. Kızaru

6.9%
  5. Aokiji

6.5%
  6. Fujitora

9.2%
  7. Weevil

36.6%
  8. Marco

27.1%
  9. Katakuri

37.4%
  10. Cracker

77.1%
  11. Teach (Iki yıl önce)

60.7%
  12. Jozu

42.7%
  13. Doflamingo

72.5%
  14. Zoro

83.6%
  15. Ace

78.6%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Koray Üye

Koray (Üye)
    Mesaj Sayısı 969
    Üyelik Tarihi18 Oca 2016
    Luffyin düştüğü durumda herkeze tek atabilir ya açık ve net bir vuruş herkezin şaftını karartabilir.
    Bu kaidoyu benim gözümde çok yükseltirmi hayır medenine gelirsek açık ve net vuruşla bu seviyelerde atak gücü olan herkez birilerine tek atabilir.
    Kuzan tek hamlede Jozunun kolunu alıyor
    Bigmom Quen e tek atıyor
    Aka Ace tek atıyor
    Aka Wbnin tek hamlede kafasının yarısını aliyor başka biri olsa anında yok olurdu
    Gibi gibi daha da örneklendirebiliriz şunu anladım ama artık cidden işin şakası yok tayfa olarak geldiģimiz noktada en ufak hata ölüme tek yemeye gidebiliyor inşallah bizimkiler daha ciddi bir şekilde yola devam eder
    Not: Lütfü maymununa Yeni dünyanın en kral müzisyeni tek atıyor ve evlere şenlik oluyor.

2. Koray Üye

Koray (Üye)
    Mesaj Sayısı 969
    Üyelik Tarihi18 Oca 2016
    +1 aynı yorumu şimdi yaptim senin yorumunuda yeni okudum bu seviyedeki adamların atak güçleri çok fazla gerçekten.
    Ben şöyle bir benzetme yaptım kafamda lol oynarmısınız bilmiyorum ama iki tane asasin karakter ikiside yeterince güçlendiyse birbirine tek atabiliyor yani önce yakalayan karşısındaki tepki bile veremeden tek atıyor bu durumda bana böyle geldi.

3. Mesaj Sayısı 15,523
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Sen istediğin kadar sayfa at. Ben sana ne diyorum ? Jimbe, Croco, Magellan, Shiliew, Teach, hatta sana göre kuvvetle muhtemel Aokiji ve Akainu gelişebiliyorken bu saydığım isimlerin %90'ından daha potansiyelli olan adamın gelişmemesi mümkün değildir. 55-60 yaşına gelen bir karakter ben artık sınırıma ulaştım, gelişemem dese tamam. Oden öldüğünde 39 yaşındaydı, 39!

4. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 7,697
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Açığını bulursa hepsine atar.

5. Kehribar az kaldı

Kehribar (az kaldı)
    Mesaj Sayısı 878
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2012
    1. Mihawk
    2. Rayleigh (Yaşlı)
    3. Akainu
    4. Kızaru
    5. Aokiji
    6. Fujitora Bunlar Kaido dan tek yiyecek adamlarsa seri hiç yazılmasa daha iyiydi derim

6. kekomancer (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,112
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2016
    Marco 69 Mihawk 43 oy mu........... Xelaq olmamız lazım.

7. Monkey D. Chris Wano sonu luffy>Amiral

Monkey D. Chris (Wano sonu luffy>Amiral)
    Mesaj Sayısı 3,300
    Üyelik Tarihi4 Eki 2019
    Onu geç ray 24 ne? Çürük çarık içkici dayıyı zirve yapmışlar. Daha geçen adam kendini pazarlıyordu.:artiz:

8. kekomancer (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,112
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2016
    Sexi bakışları Kaido'nun dikkatini dağıtır yine tek yemez Extiyar Ray.....

9. Monkey D. Luffy Ora ora ora!!!

Monkey D. Luffy (Ora ora ora!!!)
    Mesaj Sayısı 9,957
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Hikayeye göre Yonkou'dan tut Amiral'e kadar tek atabilir. Hikayeye göre kimseye tek atamaz. Bu serinin olayı budur.

Örneğin Big Mom. Oğlunu tekler. Luffy'nin G4'ünü söndürür. Sanji'nin babasını tekler. Queen'i yerden yere vurur.

Aynı Big Mom hikayeden ötürü, Bege'yi, Chopper'ı, Jinbei'yi falan filan tekleyemez.

Wano arcta da benzer şeyler olacaktır. Kaido Luffy'nin Katakuri'yi yendikten sonraki halini bile tekleyecek güçtedir. Oden açık verdiğinde onu bile tek saldırı ile bitirir.

Şimdi Wano'da hikayeye göre tekler ya da tekleyemez. Sallıyorum Hawkins ihanet eder. Ona kızar onu tekler. Jack'i başarısız olursa gider kafasına bi tane patlatarak tekler. Adaya Shanks gelir eğer hikaye bir şeyler üzerine ise Shanks ile kapışırken Shanks bir hata yapar gider onu tekler. Shanks Luffy'yi kurtarmak için bir şeyler yapar Kaido o ara yapıştırır bir tane.

Sonra Hikaye gereği Robin bir bilgi bulur. Kaido sinirlenir. Robin kendini savunur ve tek yemez. 9 kından birisi ile başbaşa kalır. Diğer kınları korumak için o kın Kaido'nun önüne atar kendini diğerlerini kurtarır ve Kaido'nun saldırsına rağmen hala kendinde olur.

Özet: Oda Bey'in keyfine ve hikayeye göre şekillenir.

10. Yubashiri-sama #ZURNAdinlemedengünebaşlayamıyorum

Yubashiri-sama (#ZURNAdinlemedengünebaşlayamıyorum)
    Mesaj Sayısı 8,043
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Apoo'ya atamaz.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık