Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kagurabachi (2023-)

İlk sayısını okudum. Potansiyel var gibi bakalım. En azından insanı içine çeken karanlık bir atmosferi var.

Yeni çıkan bir serinin bu kadar popüler olması aşırı saçma geldi.İlk bölümü okudum ve öyle aman aman bir başlangıç bölümü değil.Tabi ilk bölümden kötü demek de olmaz.Bekleyip göreceğiz...

Bu mangayla ilk başta dalga geçme amacıyla capsler yapılıyordu. Sonra işler anlaşılmaz bir şekilde ciddileşti.

Yeni çıkan bir serinin bu kadar popüler olması aşırı saçma geldi.İlk bölümü okudum ve öyle aman aman bir başlangıç bölümü değil.Tabi ilk bölümden kötü demek de olmaz.Bekleyip göreceğiz...
Jump bu aralar geçmişine kıyasla can çekişiyor. O yüzden bu aralar reklama abanıyorlar, seri parlatmaya çalışıyorlar. Bunlar ondandır, serinin kalitesine göre söner veya devam eder bu "hype" durumu

İlk bölümü okurken soru işaretleri ile merak uyandırarak yavaş yavaş her şeyi açıklayacak gibi hissettim ama 2. bölümde gizemlerden birini olduğu gibi okuyucunun suratına fırlatınca kazandığı köpükten popülerliği devam ettireceğine dair beklentim düştü biraz. Yaptığı dram da pek etkilemedi. Şimdilik sadece biraz karanlık atmosfer ilgimi çekti ama farklı yönlerden gelişim göstermez ise sadece etkileşimleri hoş iki ana karakter ve karanlık atmosfer ile kısa sürede bayar gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık