Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kagurabachi (2023-)

gore kısmını abartırsa 10 puanı veririm, abartmazsa 8'de kalır bende, zaten
babasıda çok hızlı öldü.

İlk bölümü okudum da satış rekorları kıracak kadar millet niye gaza geldi anlamadım.
Şahsen beni bir serinin heyecanlandırması için devasa bir evreni ve mantıklı bir kurgu ile başlaması lazım. Daha hiçbir şey görmedik.

İlk bölümü okudum da satış rekorları kıracak kadar millet niye gaza geldi anlamadım.
Şahsen beni bir serinin heyecanlandırması için devasa bir evreni ve mantıklı bir kurgu ile başlaması lazım. Daha hiçbir şey görmedik.
Herkes Japonların beta mclerinden sıkıldığından uzak doğu çizgi roman piyasasını koreli ve çinli seriler kaptı. Manga okuma sitelerine giriyorum ve bir tane japon serisi yok. One piece resmen manga piyasasını tek başına taşıyor. O yüzden az iş görür seri gördüler mi reklamına abanıyorlar. Yoksa bir bölümden ne anlayacaksın da seveceksin.

Bu kadar tantanası yapılmış okuyup çöpetsu vol 2 diye söverim büyük ihtimalle. Piyasa yeni seriye aç. Bu açlık yerde bok bulsa üzerine çullanıp el üstünde tutmakla sonuçlanıyor külotçular tarafında.

Bu kadar tantanası yapılmış okuyup çöpetsu vol 2 diye söverim büyük ihtimalle. Piyasa yeni seriye aç. Bu açlık yerde bok bulsa üzerine çullanıp el üstünde tutmakla sonuçlanıyor külotçular tarafında.
Çöpetsunun ilk bölüm iyiydi baya, bundan daha iyiydi. Ama bu seri biraz daha dark shounen olacak gibi, o yönden merak uyandırıyor.

Umarım fazla uçmayan akıcı ve düzgün bir şey olur ama yaratılan hype geri tepecek gibi geliyor

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık