Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Joy Boy

Yanılmıyorsam yabancı forumlarında okumuştum bu teoriyi. Dev hasır şapka kılıç ve wanodaki dev kafatasının joyboya ait olduğunu söylüyorlardı. zou için de onun gemisi muhabbeti dönüyordu sanırım. Tutar mı tutar mantıklı . Diğer küçük şapka ise sembolik olarak sıradaki joyboyun dev ya da normal insan mı olduğundan emin olunmadığı için oluşturulmuş olabilir illa ki onun da bir hikayesi vardır. Ama son zamanlarda Joyboy hakkında ortaya atılmış en sağlam teorilerden.

Yanılmıyorsam yabancı forumlarında okumuştum bu teoriyi. Dev hasır şapka kılıç ve wanodaki dev kafatasının joyboya ait olduğunu söylüyorlardı. zou için de onun gemisi muhabbeti dönüyordu sanırım. Tutar mı tutar mantıklı . Diğer küçük şapka ise sembolik olarak sıradaki joyboyun dev ya da normal insan mı olduğundan emin olunmadığı için oluşturulmuş olabilir illa ki onun da bir hikayesi vardır. Ama son zamanlarda Joyboy hakkında ortaya atılmış en sağlam teorilerden.
Zaten bu dev figürlerin tek bir kişiye (joyboy) ait oldukları kesin benim gözümde. Link varsa okumak isterim dostum ilgimi çekti.

Joy Boy'un mezarı bu çıkar mı?
Oo buda çok iyiymiş Mike. Ekleyeyim bunu konu başına.

Arkadaşlar who’s who “uçan altılıdan”gomu gomu meyvesinin cp0dan shanks tarafından çalındığını söylüyor. O meyveyi çaldırdığı için cp0dan atılmış. Gomu gomu meyvesi joyboyun meyvesi sanırım. Hatta 1015 te kaido luffye sen de joyboy olamazmışsın diyor. Ama luffy yenildi diye diyor bunu ,büyük ihtimalle kaido yenildiği zaman joyboyla ilgili bir bilgi alacağız o zaman. Ve Luffy bana göre yeni Joyboy olacak kişi. Joyboy büyük ihtimalle bir isimden ziyade bir sıfat korsan kral gibi.

Bence joyboy bir dev olabilir. Gemi, kılıç ve şapka da kendisine ait olabilir. Kurukafa için birşey diyemeyeceğim. Savaştığı bir devin kafası olabilir.

Katana değil de diğer ikisi ona ait zaten.Joy boy gibi adam sıradan bi katana kullanmaz.Sıradan olmasaydı da şimdiye kadar onu çoktan çorarlardı

Joy Boy denince aklımda canlanan 8-10 metre boyunda, askılı pantolon giyen, oduncu gömlekli, sakallı bir dev, kafasında da hasır şapka falan.

Şu şekil.

Nika meyvesi ile devleşebiliyor Luffy'de, Joyboy'da öyledir belki veya Joyboy zaten devdi. Dev iken lastik meyvesini yemişti v.s.

Joy Boy'un mezarı bu çıkar mı?
Bu mezarın joyboyla değil, büyük ihtimal Mihawk ile ilgisi vardır. Adamın kılıcından tut, sandalına kadar haç işareti var. Bu resimdeki haçlı mezar da belli ki mihawka atıf. Zaten onun kaldığı yerden. Her yerde kılıç, vampir teması vs. Burası bildiğin Mihawk ile ilişkili. Aile üyesinden birinin mezarı olabilir :D

JoyBoy'un dev olduğu kesinleşti bence. Ohara-Antik Krallıktan kalan kitaplar- Elbaf. Bunların ortak noktası ne ki. Elbafdan bir grup dev neden bu kitapları koruyor ve elbafa götürüyor. Büyük ihtimalle elbafın bir misyonu vs çıkacak. Antik krallıkla bir bağlantısı olabilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık