Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 218 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    265
Ben zaten who'nun Jack ayarı çıkacağını düşünüyordum. O yüzden who'yu alıp arcı kapaması beni çok bozmaz. Ama hype açısından jack'i almasını ben de isterdim.
Ben en kolay dövüşün bu olacağını düşünüyorum. Jackın İnu ve Neko tarafından devrilmesinden memnunum. Sadece Odanın hamsiyi geri plana atmasını istemiyorum. Sonuçta tayfaya yeni geldi ve bize güzel bir şekilde sunabilmeli.

Nerede gözüktü?
Luffy gear 4’süz 2 vs 1 attığında, sanji dj basmadan bile yaralanmayarak dövdüğünde, drake dj veya suit kullanmayan+birini koruyarak dövüşen sanji’ye dinazor olup daldığında.

Sanji uyanışsız dof’tan bile baya aşağıydı. 6 uçandan gördüğümüz 2 kişi sanji aşağısı. X drake bile sanji’nin üstünde gözükmedi. Apoo’yla da zoro’yla yan yana dövüşüyor ve drake hybrid’ken zoro güçlü tekniklerini atmadı.

Luffy gear 4’süz 2 vs 1 attığında, sanji dj basmadan bile yaralanmayarak dövdüğünde, drake dj veya suit kullanmayan+birini koruyarak dövüşen sanji’ye dinazor olup daldığında.

Sanji uyanışsız dof’tan bile baya aşağıydı. 6 uçandan gördüğümüz 2 kişi sanji aşağısı. X drake bile sanji’nin üstünde gözükmedi. Apoo’yla da zoro’yla yan yana dövüşüyor ve drake hybrid’ken zoro güçlü tekniklerini atmadı.
Konumuz jinbe biliyorsun dimi? Sanji değil. Sanji'nin yaptıkları Jinbe'yi niye etkilesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık