Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 218 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    265
O zaman canavar üçlünün bozulmasını istemiyorsun veya Zoronun Sanjiyle didişmesi hoşuna gidiyor.
Ha illa burdan birini sevdiğim ya da bi şeylerden hoşlandığım için o yorumu yaptığım anlamı çıkıyor öyle mi ? Kendimce gerçekten öyle düşünüyor olamam yani ?

Sanji'yi de Jinbei'yi de sevmem.Bu ikisi arasından da Sanji'den nefret ederim hatta.Canavar üçlünün bozulacağını düşünmüyorum ama bu canavar üçlüyü sevdiğim anlamına gelmez.Zoro ve Sanji'nin didişmelerine de hayran değilim.Sadece serinin başından beri Oda 1-Luffy 2-Zoro 3-Sanji sıralamasını gayet iyi hissettirdi bana göre.Bu saatten sonra da bu sıralama bozulmaz.Hele Jinbei 20 yaşlarında bizimkiler gibi genç bir adam değilken hiç bozulmaz bana göre.Zoro ve Sanji Jinbei'ye oranla daha gençler ve potansiyellerinin zirvesine Jinbei'den daha uzaktalar.Yani gelişime Jinbei'den daha açıklar.Bu zamana kadar Luffy-Zoro-Sanji şeklinde gelmişken bir anda aralarına birinin gireceğine ve monster triodan birinin arka planda kalıcağına bu saatten sonra inanmıyorum.Aynı şekilde dediğim gibi gelişime daha açıklar.Bunun sevip sevmemeyle alakası yok.

Karakteri sevmezsin anlarım. Ama "Jinbe çok katı kaçıyor, bizim tayfa onun için çok neşeli." diyip tayfaya uyum sağlayamayacağını düşünen kişiyi anlamam. :S Bir sürü komik sahnesi oldu la bu adamın tayfayla. Robin gibi zihnen olgunlaşmış bir karakterde olacaktır aynı zamanda. İki özelliğe sahip bir karakterden bahsediyoruz.

Jinbe reyizdir ve Zoro-Sanji ile birlikte Luffy'nin üçlüsüdür.

Tayfada olmayı sonuna kadar hak eden bir karakter. Herhangi bir tayfa üyesi kadar bağı var bizimkilerle. Ayrıca güçlü, becerikli ve iyi yürekli bir abimiz. Bu adam gelmesin de kim gelsin tayfaya?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık