Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Çizilenlere göre konuşursak orta-yüksek zorlukta dof alır gibi fakat cimbe den su jeti pirensibiyle çalışan çok güçlü kesici saldırılar bekliyorum, o zaman işler değişir, cimboyu iyice bi görmek lazım.

Adam utanmasa ada'nın dışına çıkacak, sen tanklıyor diyorsun.:hhh:
Neyse konu dağıldı. Jinbei önemli birini indirdiginde görürüz.
Saldırıdan tek yemedi işte ? Bir saldırıyı tanklamak için illa zarar görmemek gerekmiyor.Adam saldırıyı almış ama ayakta.Bu saldırı Kuzan'dan bile kan alıyor.Oldukça güçlü bir saldırı yani.

Saldırıdan tek yemedi işte ? Bir saldırıyı tanklamak için illa zarar görmemek gerekmiyor.Adam saldırıyı almış ama ayakta.Bu saldırı Kuzan'dan bile kan alıyor.Oldukça güçlü bir saldırı yani.
Croco'nun jozu'dan tek yememesi çok buyük olay, jinbei'nin yonkou tanklaması önemsiz. Harika yorum.

Croco ile Moria, Oven ı yener, çok zorlanacaklarınıda düşünmüyorum.

Oven bir suyu kaynattı diye çok abartıldı. Karada Aladdine nin işini tam olarak bitirememişti. Aladdine bile karşı koyuyor adama. Croco ile Moria nın ne haddine falan olayı yok. İkisinde Aladdine ye yoldan geçerken tek atar.

Şu as komutanlar dışında Croco ile Moria yı yenebilecek biri yok. Kendinizi bu adamları güçsüz görmemeye hazırlasanız iyi olur.

Croco ile Moria, Oven ı yener, çok zorlanacaklarınıda düşünmüyorum.

Oven bir suyu kaynattı diye çok abartıldı. Karada Aladdine nin işini tam olarak bitirememişti. Aladdine bile karşı koyuyor adama. Croco ile Moria nın ne haddine falan olayı yok. İkisinde Aladdine ye yoldan geçerken tek atar.

Şu as komutanlar dışında Croco ile Moria yı yenebilecek biri yok. Kendinizi bu adamları güçsüz görmemeye hazırlasanız iyi olur.
Şimdi bir düşünelim.Karasakalın Moria yerine Oven'a rastladığını ve tayfama katıl Oven çok güçlüsün gibisinden davet ettiğini.Ben hayal edemiyorum edene de saygı duyarım.

Muhtemelen zayıfsın kaybol derdi yada öldürüp meyvesine konardı en fazla.Davet falan hak getire Bonney muamelesi yapardı bu arkadaşa. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık