Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Dof yener de Jimbe'yi çok küçümsemiş bazı arkadaşlar. Magma avuçlayan, magma ile delinip hayatta kalan, BM'den korkmayacak kadar cesur, zayıflamış da olsa yonkouyu püskürten, Allah ne verdiyse yüklenen Linlin'in atağından ciddi yara almayan, meyveler ve zayıflıklarını bilen analiz eden yani akıllı dövüşen bir adam Jimbe. Sağ kollara kadar herkese ciddi zorluk çıkarır. Sağ kollarda da öyle hemen düşmez tutar uzun süre.

Vista gerçek gücünü gösterdiğinde tabikide. Göstermese bile 1 milyar üstü ödülü varsa bu adam aceyi haşat eder derim.
Diğer alıntıladığın mevzuda ise sanırım güncel Jimbei o zamanki ace ile kıyaslanıyor.
Dediğin gibi 1 milyar ve üstü varsa degerlendirilir ama kesin olmaz yine ama güçlü bir şekilde değerlendirilir. Nasıl ki 500 milyonluk Kid milyarlık Jack'i alabilirse onun da ihtimali olur hala. Ama 1 m üstü bir ödülde ibre Vista'ya kayar kabul ediyorum.

Silinmiş Üye

Kolay bir dövüş olmaz ama Doflamingo yener diye düşünüyorum.

Vista'nın Ace'den güçlü olduğunu nasıl anlayacakmışız? Yani ne olduğunda Vista Ace'ten güçlü diyeceğiz?

Diğer cümlelerine katılıyorum ama Jinbei çaylak Ace'den nasıl güçlü oluyor hemde birkaç tık? Caylakliktan kasıt Beyazsakal korsanlarına katılmadığı hali değil mi? Jinbei ile beraber 5 gün dövüşüp, jinbei yere yığıldıktan sonra kendini bırakan, hemen ardından ayağa kalkıp Beyazsakal ile savaşa hazırlanan çaylak Ace nasıl Jinbei'den 1-2 tık daha güçsüz oluyor?
Bana kalsa daha güçlü değil de Jinbei'nin de geliştiğini düşünen arkadaşlar var onlara ithafen yazmıştım.MF'deki Ace'in bile şu anki Jinbei'den zayıf olduğunu düşünen var sonuçta.Bana göre sıralama MF Ace>Çaylak Ace>=Jinbei.Dof'u işin içine katarsam da Doflamingo>Ace>Jinbei derim.

Bana kalsa daha güçlü değil de Jinbei'nin de geliştiğini düşünen arkadaşlar var onlara ithafen yazmıştım.MF'deki Ace'in bile şu anki Jinbei'den zayıf olduğunu düşünen var sonuçta.Bana göre sıralama MF Ace>Çaylak Ace>=Jinbei.Dof'u işin içine katarsam da Doflamingo>Ace>Jinbei derim.
Jinbei ne hallere düştü. Çaylak ace bile etmez olmuş...

Jinbei çaylak Ace ile dövüştüğünde zaten 40larında olan bir adamdı yalnız.Ondan sonraki dövüşleri de çok çetin geçmediğinden geliştiğini varsayabilir miyiz ?
Bizim tayfaya gelen otomatik gelişiyor. Gelişmeme şansı yok Jimbe'nin. Hem baya aksiyona giren bir arkadaş kendisi. En son kaptanı kaçsın diye yonkou tayfasını tutuyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık