Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jewelry Bonney Kimin Nesi?

J. Bonney Kimin Nesi?

• BM’nin Kutsal Ejder’den Olan Kızı

• Roger’in Kızı

• WB’nin Kızı

• Akainu'nun Kızı

• Kuma'nın Kızı

• Rosward’ın Kızı

• Başkaca Bir Kral Yahut Kutsal Ejder'in Kızı

• Luffy'nin Annesi

• Ace'in Kayıp Aşkı

• Fazla Hikmetine Şeyapmamak Lazım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
WB'nin dnasından alınan örnekle, Kuma tarafından yapılan, bir kutsal ejder kadınla birliktelikten ortaya çıkan, fakat hamileliği kutsal ejder yerine Portgas D. Rogue'un karnında taşıdığı, Akainu da gençliğinde Rogue'u seviyordu fakat bu olayı görünce aşkı nefrete dönüştü fakat gerçekte kadın hamile değildi başkasının yavrusunu taşıyordu.

Bu kadar dramatik bir olay sonrasında o isimlere ağlamasını ve her ilişkiyi açıklıyor bu teori.

Not: cümlede yazım hataları var takmayın o kadar. xd
Kesinlikle seninle aynı fikirdeyim kardeşim ama bir konuyu atlatmışsın bence Bonney ile Ace bence beşik kertmesidirler bunu öğrenen Akainu gururu yediremeyip Bonneyin peşine düşüyor

Her şeyde şu karakteri görmekten yıldım. O yüzden kendisini hiç sevmem. Kendisi ile ilgili görüşlerimi ilk ve son kez yazıyorum.

Bu karakterin isim anası gerçekte korsanlık yapmış Anne Bonny'dir. Bu Anne Bonny, normalde soylu bir ailenin kızı iken korsan olmaya karar veriyor. Bunu aklınızda tutun.

Bu bölümde Kuma'nın eskiden Sorube Krallığı'nın kralı olduğunu öğrendik. Bir de bu ülkenin zengin ve dul kraliçesi Connie diye biri olduğunu. Bonney ve Connie isimleri arasındaki benzerlik ortada zaten. Kapıda duran askerlerin kadını tanıdığını düşünüyorum. Yaşından dolayı Kuma'nın kızı olamaz, annesi ya da ablası olma ihtimali daha yüksek.
Yaşı?

Yanlış yazmıştım, düzelttim. Genç ve çaylak olmak arasında doğrudan bir kolerasyon yok. Yaşlanınca korsan olmuştur belki. Zaten burada yaşı ile istediği gibi oynayabilen birinden bahsediyoruz.
Karasakal da çaylak sayılıyorken Bonney normal gibi. Bence bu karakter gençtir. Meyvesinin belli bir müddeti vardır, ayrıca kairosekili ikende genç idi.

Karasakal da çaylak sayılıyorken Bonney normal gibi. Bence bu karakter gençtir. Meyvesinin belli bir müddeti vardır, ayrıca kairosekili ikende genç idi.
Karasakal çaylak değildi. Çaylak olanlar 11 süpernova olarak gördüğümüz, daha yeni korsanlık yapmaya başlamış kişilerdi. Karasakal bu denkleme girince grubun adı değişti, En Kötü Jenerasyon oldu. Kairoseki meyve gücünü geçersiz kılmıyor. Eğer istedigi yaşta kalabiliyorsa, Kairoseki takılsa da o yaşta kalır. Üstelik ona takılan zincirlerin Kairoseki olup olmadığı belli değil.

Karasakal çaylak değildi. Çaylak olanlar 11 süpernova olarak gördüğümüz, daha yeni korsanlık yapmaya başlamış kişilerdi. Karasakal bu denkleme girince grubun adı değişti, En Kötü Jenerasyon oldu. Kairoseki meyve gücünü geçersiz kılmıyor. Eğer istedigi yaşta kalabiliyorsa, Kairoseki takılsa da o yaşta kalır. Üstelik ona takılan zincirlerin Kairoseki olup olmadığı belli değil.
Eğer kairoseki olmasa idi, karasakal 90 yaşında falan olurdu. Hem o yaş olayının belirli bir sınırı olmak zorunda. Bonney eski haline döndüğünde o sınırı aşmış oldu bence.

Eğer kairoseki olmasa idi, karasakal 90 yaşında falan olurdu. Hem o yaş olayının belirli bir sınırı olmak zorunda. Bonney eski haline döndüğünde o sınırı aşmış oldu bence.
Gücünü nasıl kullandığını hiç görmedik. O yüzden kesin olarak bunu söyleyemezsin. Ayrıca kızın karşısında meyve gücünü iptal eden biri var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık