Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jesus Burgess

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 16 11.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 129 89.0%

• Kullanılan toplam oy
    145
Şahsen bir korsan kaptanı olsaydım emrimde olmasını Queen, Smoothie gibi tiplere kıyasla 123456789 kat daha tercih edeceğim komutan. Sabo ile olan karşılaşmasından kaynaklı gömmeye gerek yok, farklı ligler.

Şans eseri bile olsa en azından devrimcilerin yerini buldu.Smoothie hala hiçbir şey yapmadı :hhh:
Bence Jinbe'nin rakibi olacaktır.Karasakalın tüm adamlarından meyve gücü bekliyorum bakalım bunun payına ne düşecek.

Şahsen bir korsan kaptanı olsaydım emrimde olmasını Queen, Smoothie gibi tiplere kıyasla 123456789 kat daha tercih edeceğim komutan. Sabo ile olan karşılaşmasından kaynaklı gömmeye gerek yok, farklı ligler.
İmparator komutanı olacak seviyede adam bir zahmet tek yemesin yahu. Sabo kadar güçlü olmasını beklemiyorum, ama böyle de dayak yenmez.

Franky'nin rakibi olacak muhtemelen.
Tayfanın güçsüzlerinin rakibi olur bu ancak.
Smoothie orada Sabo'yu "en kötü ihtimalle" yenemese de epey zorlardı. Sen o tipler yerine Burgess'ı alırsan Yeni Dünya'da çok yaşamazdın zaten ama, o ayrı. :d

Tayfanın güçsüzlerinin rakibi olur bu ancak.

Smoothie orada Sabo'yu "en kötü ihtimalle" yenemese de epey zorlardı. Sen o tipler yerine Burgess'ı alırsan Yeni Dünya'da çok yaşamazdın zaten ama, o ayrı. :d
Adam elli sayı meyve pesinde koştu. Bir sonraki görüşümüzde kuma,jozu veya herhangi bir güçlü meyveye sahip olmazsa saçma olur.

Yalnız Burgess ile Sabo Luffy baygınken bir süre dövüşmüyorlar mıydı?

786. bölümden bir sahne yukarıdaki. Burgess Luffy daha ilk düştüğünde saldırmaya geliyor.

786. bölümün devamından sahneler. Burgess Luffy'e saldırınca Sabo durduruyor.

Bu da 787. bölümden iki sahne. Ard arda birbirlerine saldırı yaptıklarını görüyoruz. Sonrasında tüm o geri sayım boyunca bir daha ikisi de görülmüyor evet ama geri sayım bittikten sonra ve Doflamingo düştükten sonra bile sahneleri vardı. Burgess Sabo'ya işini bitiremediği için Ace'den bahsederek kışkırtmaya çalışıyor ve tekrar saldırıyordu. Orada varlık gösteremiyor katılırım evet ama belli bir süre kapışıyorlar diyemez miyiz?
Attığın sayfalarda kapışma yok, dayak yeme var. Tek yememiş, ama varlık da gösterememiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık