Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 157 45.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.4%

• Kullanılan toplam oy
    344
Zunisha dediğin şey ada büyüklüğünde bir hayvan. O teklemeyecekse kim teklesin? Zunisha'nın bacağına tırmanmak 1 gün sürüyor nerdeyse. Şöyle bir hayalinizde canlandırın isterseniz.

Yardımcı olayım :)

Bu basit bir örnek oldu ama gözünüzde Zunisha'yı canlandırmanız için ekledim. Bu hayvan hayvan değil. Bildiğin Ada. Ve hortumu da başından denize kadar gidiyor. Siz diyin 500 metre ben diyeyim 1000 metre. O hortumu havaya kaldırıp indirmesi ile oluşacak momentumda değil Jack bildiğin ada olsa ikiye yarılır.

Ha bu neyi gösterdi bize? Zunisha'dan tek yiyen adamın sağ olduğunu. Bu adamın fiziksel dayanıklılığının korkunç seviyede yüksek olduğunu gösterdi.
Tamamen yanlış anladın beni. Jack'i küçümsemedim. Bilakis, daha evvel Op evreninde Zunisha'nın saldırısına karşı koyabilecek kişi sayısının 2 elin parmağını geçmeyeceğini ifade ettim. Zunisha'dan tek yemek hiç sorun değil. Dediğin gibi Op dünyasının en büyük canlısı sonuçta bu. Çok kısa sürdü serüveni o yüzden Zunisha örneğini verdim. Yoksa Jack hayvan.

Adamda dayanıklılık efsane ötesi. Zunisha'dan darbe yeyince yenilmesi normal. Normal olmayan ölmemesi ve yeniden sahalara dönecek olması. O gemide Akainu da olsa o hortum saldırısını durduramazdı o an. Fuji, Sengoku, Tsuru konvoyundan da sağ çıkmayı başarmış. Bir amiralle tek savaşsa dayanıklılığı ile epey uğraştırır, yorar ancak İnu ve Neko'yu bitirecek bir saldırısı yoksa amirali de bitirecek bir saldırısı yoktur. Amiral ve Dof arasında bir gücü olduğunu düşünüyorum, ki bir amiralle Dof arasında çok aşırı farklar yoktur. Jack'i de o araya sıkıştıralım işte :) En çok merak ettiğim Kaido tayfasında en güçlü olup olmadığı. Korkusuz ve laf anlamaz bir korsan olması seriye renklilik katıyor, iyi tasarlanmış bir karakter.

Edit: Şıklar çok aleyhine olmuş ya :) İnsanın eli istemsizce küçük enişte şıkkına kayıyor :)

Jack denen adam şimdilik Luffy'den filan güçlüdür, tayfa'dan yenebilecek adam yok. Fil'den tek yemesi de önemsiz detay güçsüz olduğunu göstermez. Karakterlerin artıları, eksileri var. Adamda eksik olan da güç değil zeka, fiziksel güç olarak bırak Frank'yi Luffy'i bile katlar şu anda.
Dofi ile en fazla eşit güçtedir. Daha dayanıklı olduğundan g4 saldırılarına daha çok dayanabilir ve Luffy`i yenebilir.
Ama Franky potansiyel olarak Jack`i geçer ben ilererisi için konuşuyorum :/

Eğer Dofi`den kukla yapma ve kuş kafesini çıkarırsan anca Jack Dofi`den güçlü hale gelir.
Dofi`yi hafife almayın Jozu`nun tepesinde horon çekmiş,Jozu`nun donup kaldığı buzdan sağ çıkmış biri.

Son düzenleme:
Doflamingo ayarına yakın bir karakter.Amiraller bunu öldü diye bırakmış ama hamam böceği misali çıkmış tekrar ortaya.Zunisha tek attı ama hala ölmemiş.Tam hamam böceği.

Doflamingo daha güçlüdür kendisinden.

En azından dövüşecek olsalar Doflamingo galip çıkar bir şekilde.

Kaido'nun tayfada sağlam elemanlar kendisine benziyor sanırım. Düşünmeden hareket et. Tayfanın sloganı bu olabilir. :D Ama ben Jack'in ödülünün abartı olduğunu düşünüyorum. Sırf bir yonkou komutanı ödülü buymuş demek ki dememiz için konulmuş bir ödül gibi.

Kaido'nun tayfada sağlam elemanlar kendisine benziyor sanırım. Düşünmeden hareket et. Tayfanın sloganı bu olabilir. :D Ama ben Jack'in ödülünün abartı olduğunu düşünüyorum. Sırf bir yonkou komutanı ödülü buymuş demek ki dememiz için konulmuş bir ödül gibi.
Bence az bile. Adam belki 15 yıldır korsan. Ödülü her yıl 60m gibi cüzi bir rakam artsa bile 900m ediyor zaten. Ki daha uzun süre ve daha büyük ödül artışları yaşayacağını hesap edersen sonuç daha da fena olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık