Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 45.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    343
Jack sağ kol olsa şaşırmam. Lakin bu kart sistemi mevcut ise ve bu kartlar arasında da bir hiyerarşi söz konusu ise nasıl Jack sağ kol oluyor onu anlamadım ?
Valla onu bende çözemedim ya. Hem o yapıya ters hem de Oda'nın yaptığı işe ters. Her zaman alttan üste doğru gösteriyordu. Hala net diyemeyiz var bir numarası bence. Ve evet bence de Jack'in sağ kol olması şaşırtmaz.

Valla onu bende çözemedim ya. Hem o yapıya ters hem de Oda'nın yaptığı işe ters. Her zaman alttan üste doğru gösteriyordu. Hala net diyemeyiz var bir numarası bence. Ve evet bence de Jack'in sağ kol olması şaşırtmaz.
Bir de bir yonkounun 3 tane sağ kolunun olması görülmüş şey değil. Eski köye yeni adet. Kim, nerden çıkardıysa ?

Eğer 3 sağ kol varsa hepsi eşit güçte ama güçlerinin özellikleri farklı olur herhalde ama bana göre o iş de yalan olur. Kimse kolay kolay eşit güçte olamaz. İlla ki biri birinden bir yönüyle ayrılıyordur.

Bir de bir yonkounun 3 tane sağ kolunun olması görülmüş şey değil. Eski köye yeni adet. Kim, nerden çıkardıysa ?

Eğer 3 sağ kol varsa hepsi eşit güçte ama güçlerinin özellikleri farklı olur herhalde ama bana göre o iş de yalan olur. Kimse kolay kolay eşit güçte olamaz. İlla ki biri birinden bir yönüyle ayrılıyordur.
Eğer hepsi sağ kol olsa, Jack Kaido'nun sağ kollarından biri derlerdi. Herhalde öyle demiyor ama. Bir yandan da inu ve neko ya Jack'i yolladı, gördük ki İnu ve Neko boş değil. Belki de o kadar güçlü oldukları için sağ kolunu göndermiş olabilir.

Güncelde değilim de bu 3 sağ koldan kasıt Kaido'ya en yakın 3 adam anlamında olamaz mı ? 3 tane sağ kol seviyesinde adamı olduğuna ihtimal vermiyorum şahsen.Diğer yonkolar genel olarak 1 sağ kol+2 komutana sahipken Kaido'nun ne özelliği varda 3 tane sağ kolu oluyor ? 2'de değil bak 3 ?

Jack sağ kol mudur bilemem(bence değil tabii) ama en güçlü komutan olmadığına iddaaya girerim.En güçlü komutan tanıtımı böyle olmaz.Oda'nın sağ kol tanıtımına tamamen aykırı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık