Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219

Iceberg

"Hayatında her zaman ne kadar uğraşırsan uğraş yenemeyeceğin adamlar çıkar." Charlotte Cracker

Bir kaç gün sürer ama Jack alır.

İnu ile Neko aynı anda dalsa patates ederlerdi Jack'i.

Onlar dalmadi lakin Cracker, klonlarla dalar.

Şimdi bir şey soracagim bu Jack'te g4 gücü mü var? G3'un asamadigi savunmayı bu nasıl aşacak?

12 saatte Neko'ya bir şey yapamamış gorunen, savunması Neko'dan daha iyi adama ne yapabilir? Herkeste Luffy'nin organ saldırısı mi var, g4 gücü mü var da klonlarla baş edebilsin?

Su an için açılması iyi olmamış anketin. Cracker ciddi avantajlı.

Bir de Dof'u katanlar olmuş gene. Dof da avantajlı Jack'e karşı. Cracker ve Dof daha tehlikeli meyveye sahipler. Birinde kuklalarla diğerinde her yerden gelen iplerle ugrasirsin.

İnu ile Neko aynı anda dalsa patates ederlerdi Jack'i.

Onlar dalmadi lakin Cracker, klonlarla dalar.

Şimdi bir şey soracagim bu Jack'te g4 gücü mü var? G3'un asamadigi savunmayı bu nasıl aşacak?

12 saatte Neko'ya bir şey yapamamış gorunen, savunması Neko'dan daha iyi adama ne yapabilir? Herkeste Luffy'nin organ saldırısı mi var, g4 gücü mü var da klonlarla baş edebilsin?

Su an için açılması iyi olmamış anketin. Cracker ciddi avantajlı.

Bir de Dof'u katanlar olmuş gene. Dof da avantajlı Jack'e karşı. Cracker ve Dof daha tehlikeli meyveye sahipler. Birinde kuklalarla diğerinde her yerden gelen iplerle ugrasirsin.
Bu Ada'm haklı +1

Bu Cracker'i biri tokatlamış kim acaba daha da merak etmeye başladım şuan :)
Tanıdık biri çıkacağını düşünüyorum veya seride gördüğümüz biri yapmış bu açıklanacak bence.

Vs'ye gelirsek arada ve mangada kopukluklar var aynı şekilde bunlar yorumlara yansımış en kolayından.

Jack'in saldırı gücünu zayıf görenler olmuş bu bence çok alakasız. Adamın isimsiz bir saldırısının yaptığı şey ortada ve bu sadece adamın hortumunu savurması bunun için pek uğraş vermesine bile gerek yok.
Dahasına gelecek olursak bu adam tam bir psikopat. Adama diyorlar ki ''Raizo yok. Eğer savaş edersek her iki tarafta bundan zararlı çıkar. Bunu en azından Dükümüz ile konuşun.''
Adamın verdiği cevap ise ''Konuşmak mı? Reddediyorum.'' Adam değişik.

Belli değil. Net olmaya gerek yok. Jack'i vasıfsız görüyordum ama farklı olabilir her şey.:D Yalnız Kraker şu an daha ağır basıyor gibi.
Başlamışsınız geri viteslere bakıyorum da. :D

+111111... Altına imzamı atarım. ;)
Tüm Dof fanları altına imza atıyor zaten bunun alıştık biz :)

Bu Cracker'i biri tokatlamış kim acaba daha da merak etmeye başladım şuan :)
Tanıdık biri çıkacağını düşünüyorum veya seride gördüğümüz biri yapmış bu açıklanacak bence.

Vs'ye gelirsek arada ve mangada kopukluklar var aynı şekilde bunlar yorumlara yansımış en kolayından.

Jack'in saldırı gücünu zayıf görenler olmuş bu bence çok alakasız. Adamın isimsiz bir saldırısının yaptığı şey ortada ve bu sadece adamın hortumunu savurması bunun için pek uğraş vermesine bile gerek yok.
Dahasına gelecek olursak bu adam tam bir psikopat. Adama diyorlar ki ''Raizo yok. Eğer savaş edersek her iki tarafta bundan zararlı çıkar. Bunu en azından Dükümüz ile konuşun.''
Adamın verdiği cevap ise ''Konuşmak mı? Reddediyorum.'' Adam değişik.

Başlamışsınız geri viteslere bakıyorum da. :D

Tüm Dof fanları altına imza atıyor zaten bunun alıştık biz :)
Fikrim değişebilir sonuçta di mi? Sen bakma dostum bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık