Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
Ne yani 2. Adam Smoothie mi ? Ee 4. Tatlı komutanı Snack 600.000.000 beli Perospero 700 + ama Tatlı komutanı değil Size göre herşey ödülden ibaret Smoothie Aynı Ace gibi Jozu 3. Komutan ama daha güçlü Smoothie'nin ödülü daha yüksek ama Cracker daha güçlü durum bundan ibaret
Smoothie gücünü göstermeden Crackerdan güçsüz olduğu kanısına nasıl vardın? Bana göre herşeyin ödül olduğunu nereden çıkarttın onu hiç anlamadım.

Mangada geçenlere bakılınca Smoothie'nin ikinci komutan olduğu gayet açık.

Luffy Cracker'i yendi ve tamamen güçlerini gördük diye çoğunluk Jack demiş ama Luffy'nin King'i de öyle ya da böyle alabileceğinin farkında değil kimse. Yani Jack'in Cracker'dan daha güçlü olduğunu gösteren hiçbir bilgi yok elimizde.

Gördüğümüz kadarıyla bence Cracker Jack'i harcar. Çok daha kullanışlı ve ilginç bir gücü var, ucu açık.

Luffy Cracker'i yendi ve tamamen güçlerini gördük diye çoğunluk Jack demiş ama Luffy'nin King'i de öyle ya da böyle alabileceğinin farkında değil kimse. Yani Jack'in Cracker'dan daha güçlü olduğunu gösteren hiçbir bilgi yok elimizde.

Gördüğümüz kadarıyla bence Cracker Jack'i harcar. Çok daha kullanışlı ve ilginç bir gücü var, ucu açık.
Kraker 12 saatte yenildi, Jack 5 günde yenilmedi. Bence yeterli bir kriter olmalı. Jack 5 gün 5 gece dövüşmesine karşın Kraker o kadar bile dövüşmemiş. Luffy dövüşmüş, kaçmış ve bisküvi yemiş. Yani Krakerin Luffyle dövüştüģü 4 saat ediyor kabaca. :)

Karakterler birbirine yakın güçte olduğu için dövüş uzayacaktır. Şimdi uzayan dövüşte Jack gibi bir tankamı güvenirsiniz Cracker gibi meyve yeteneğinin ardına saklanıp güvenli alanda dövüşen ve aldığı ilk ciddi darbede folloş olan karaktere mi? Pica, Cracker gibi dövüşen karakterlere zerre sempatim yok anasını satayım.

Karakterler birbirine yakın güçte olduğu için dövüş uzayacaktır. Şimdi uzayan dövüşte Jack gibi bir tankamı güvenirsiniz Cracker gibi meyve yeteneğinin ardına saklanıp güvenli alanda dövüşen ve aldığı ilk ciddi darbede folloş olan karaktere mi? Pica, Cracker gibi dövüşen karakterlere zerre sempatim yok anasını satayım.
Uzayan dövüşte Jack'in dayanıklılık ya da stamina avantajının bir anlamı yok hocam.Cracker bisküvi askerlerini kırılan askerlerin kırıntılarından tekrar yapabiliyor.Bu adamı da yormuyor büyük ihtimalle.Nami bisküvileri ıslatabildiği için Luffy onları yiyebildi.Luffy onları yediği için de Cracker bildiğin sıfırdan bisküvi yapmakla uğraştı.Ona rağmen 12 saat bisküvi spamlamaya devam etti yani.Jack'in bu vs yi kazanabilmesi için o bisküvileri ıslatıp yiyerek 12 saat boyunca Cracker'ı sıfırdan bisküvi asker yapmaya zorlaması lazım.Bu çok zor.Ki Jack'in saldırı gücü ve hızı g4ün yanında bir hiç.Cracker sıfırdan yapmak zorunda kalmaz ise bildiğin günlerce spamlayabilir rahatlıkla.Bu Jack'in stamina,dayanıklık avantajını nötrler direk.

Uzayan dövüşte Jack'in dayanıklılık ya da stamina avantajının bir anlamı yok hocam.Cracker bisküvi askerlerini kırılan askerlerin kırıntılarından tekrar yapabiliyor.Bu adamı da yormuyor büyük ihtimalle.Nami bisküvileri ıslatabildiği için Luffy onları yiyebildi.Luffy onları yediği için de Cracker bildiğin sıfırdan bisküvi yapmakla uğraştı.Ona rağmen 12 saat bisküvi spamlamaya devam etti yani.Jack'in bu vs yi kazanabilmesi için o bisküvileri ıslatıp 12 saat boyunca Cracker'ı sıfırdan bisküvi asker yapmaya zorlaması lazım.Bu çok zor.Ki Jack'in saldırı gücü ve hızı g4ün yanında bir hiç.
Dostum bence Jack o bisküvileri aşar ve en az 5 gün de Cracker ile dövüşür. Kafamda 5 gün boyunca aynı tempoda dövüşecek direnci ve azmi gösterecek bir Cracker canlandıramıyorum. Her şeyin bir sınırı var ve iş dayanıklılığa kaldımı da iki karakter arasında bayağı fark var bence.

Dostum bence Jack o bisküvileri aşar ve en az 5 gün de Cracker ile dövüşür. Kafamda 5 gün boyunca aynı tempoda dövüşecek direnci ve azmi gösterecek bir Cracker canlandıramıyorum. Her şeyin bir sınırı var ve iş dayanıklılığa kaldımı da iki karakter arasında bayağı fark var bence.
Hocam g4ün aşamadığı o askerleri Jack aşamaz bence.G4ün saldırı gücü Jack'i aşar.Hız olarak da Luffy fersah fersah önde.Benim anlatmak istediğim şu Cracker ellerini çırparak o askerleri günlerce spamlayabilecek bir adam zaten.Adam sıfırdan yaparak 12 saat boyunca spamlamış o askerleri.Sıfırdan yapmasının kırıntılardan tekrar oluşturmasından daha fazla yorduğu bariz yani.Jack'in bildiğin o bisküvi askerleri yiyebilmesi lazım Cracker'ı ciddi manada zorlayabilmesi için.Onun içinde yanında o askerleri yumuşatacak Nami olması lazım.Ki Cracker çok sağlam b.hakiye sahip birisi Dof'un çizik atamadığı g4ü kesiyor adam.Ashura'nın kestiği adamı Cracker'ın da yaracağı bariz.Hız olarak ta g4teki Luffy'nin zar zor kaçabildiği bir hıza sahip birisi.Cracker yenemese bile mümkün değil bence bu adama kaybetmesi.

Hocam g4ün aşamadığı o askerleri Jack aşamaz bence.G4ün saldırı gücü Jack'i aşar.Hız olarak da Luffy fersah fersah önde.Benim anlatmak istediğim şu Cracker ellerini çırparak o askerleri günlerce spamlayabilecek bir adam zaten.Adam sıfırdan yaparak 12 saat boyunca spamlamış o askerleri.Sıfırdan yapmasının kırıntılardan tekrar oluşturmasından daha fazla yorduğu bariz yani.Jack'in bildiğin o bisküvi askerleri yiyebilmesi lazım Cracker'ı ciddi manada zorlayabilmesi için.Onun içinde yanında o askerleri yumuşatacak Nami olması lazım.Ki Cracker çok sağlam b.hakiye sahip birisi Dof'un çizik atamadığı g4ü kesiyor adam.Ashura'nın kestiği adamı Cracker'ın da yaracağı bariz.Hız olarak ta g4teki Luffy'nin zar zor kaçabildiği bir hıza sahip birisi.Cracker yenemese bile mümkün değil bence bu adama kaybetmesi.
Bir şeyleri kesmek, delmek tekmeyle yumrukla zarar vermekten daha kolaydır ve bana göre en nihayetinde az çok aynı seviyenin adamı olan karakterler birbirlerine zarar verecek açığı bulurlar. Jack'in tam zoan ve hibrit formlarının da ne kadar güçlü olduğu belirsiz en azından Cracker'in askerleri karşısında. Benim dövüşün uzayacağı konusundaki görüşüm sabit bunun sonucunda da Jack'in daha sağlam duracağını düşünüyorum. Sana göre de en kötü ihtimalle Cracker yenilmese bile berabere kalacaklar. Çok farklı şeyler söylemiyoruz aslında bir nevi beklenti meselesi.

Bir şeyleri kesmek, delmek tekmeyle yumrukla zarar vermekten daha kolaydır ve bana göre en nihayetinde az çok aynı seviyenin adamı olan karakterler birbirlerine zarar verecek açığı bulurlar. Jack'in tam zoan ve hibrit formlarının da ne kadar güçlü olduğu belirsiz en azından Cracker'in askerleri karşısında. Benim dövüşün uzayacağı konusundaki görüşüm sabit bunun sonucunda da Jack'in daha sağlam duracağını düşünüyorum. Sana göre de en kötü ihtimalle Cracker yenilmese bile berabere kalacaklar. Çok farklı şeyler söylemiyoruz aslında bir nevi beklenti meselesi.
Beklenti meselesi tabii ona bir şey diyemem :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık