Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji de alamaz komutan falan rüya görmesin kimse.Yahu bu adamlar ile kaptanı arasında fark arşa çıkmış,kaptanı komutanları ıkına ıkına yenmiş ve siz kalkıp bu adamın terlemeden alacağı adamlar için kalkıp komutan alır diyorsunuz.Uyanın rüyadan.Şogunu alırsa belki alır zoro ki o da 5 6. adam falan çıkar.Owen,Daifuku kıvamındaki adamları ıkına ıkına alabilirler.

Şimdi Owen falan diye küçümseyenler çıkacaktır illaki.Serideki fetişi olduğu karakter haricindeki sayfaları okumayan arkadaşlar için kısa bir top kek arcı özeti geçeyim.Bu Owen denen arkadaşa top kekte vurmayan kalmamasına rağmen hala çıkıp yargı dağıtıyordu son sayfalarda.
Sanji zaten alamaz, o konuyu geçelim. Bazıları hayal görüyor. Suit'i giyerse Oven dengi bir karakteri yenebilir. O da 6. adam yapıyor, Perospero Oven'ın önünde diye kabul edersek. Ancak Zoro aynı şey değil, Sağ kol bu adam. Ayrı bir yeri olduğunu artık kabul etmek gerek. Jack'le dövüşebilir, ölümün eşiğine gelerek.

Zoro vs. Jack olmayabilir. Ama mangaka olacağı yönünde mesajlar veriyor. Bu konu içinde detaylıca yazmıştım. Olmasa da yapacak birşey yok. Arc sonu Zoro'yu Sanji'yle kıyaslama talihsizliği bitsin de...
Bu arc Zoro komutan alırsa ancak biter diye düşünüyorum. Şu ana kadar karizması çizilmedi. Millet yediği çivilerden bahsetti hep ama tamamen boş yapmaktır o. Saldırının önünde durup bloklamakla, sıyrılmak çok farklı şeyler. Bunu görmezden gelip Zoro gömme çabaları komik olmaktan öteye gidemiyor.

Karıştırılan ve argüman olarak saçma olan bir noktaya değinmek istiyorum.

Gelecekte bu adam "şu seviyeye gelecek" "şu olacak" e o zaman da bunu yensin.

Sizcede saçma değil mi? Adam gelecekte o seviyeye gelebilir ama şuan hangi seviyede önemli olan bu değil mi? Sapla saman karıştırmak gibi geliyor bana bu argümanlar.

Luffy ilerde KK olacak yenecek o zaman şunu yenmesi lazım. Zoro en iyi kılıç ustası olacak o zaman bunu yenmesi lazım. Sanji ilerde KK'nın sol kolu olacak o zaman falancayı tokatlaması lazım.

Geçiniz bunları lütfen. Şimdiye göre konuşun.

ABD'nin de gelecekte hegemonyası son bulacak. Bizim ABD'yi sallamamamız lazım.
Yersen.
İlerde ne seviyeye geleceği bize potansiyeli hakkında bir bilgi verebilir. Bu beklentide olmak gayet doğal.

Sanji zaten alamaz, o konuyu geçelim. Bazıları hayal görüyor. Suit'i giyerse Oven dengi bir karakteri yenebilir. O da 6. adam yapıyor, Perospero Oven'ın önünde diye kabul edersek. Ancak Zoro aynı şey değil, Sağ kol bu adam. Ayrı bir yeri olduğunu artık kabul etmek gerek. Jack'le dövüşebilir, ölümün eşiğine gelerek.

Bu arc Zoro komutan alırsa ancak biter diye düşünüyorum. Şu ana kadar karizması çizilmedi. Millet yediği çivilerden bahsetti hep ama tamamen boş yapmaktır o. Saldırının önünde durup bloklamakla, sıyrılmak çok farklı şeyler. Bunu görmezden gelip Zoro gömme çabaları komik olmaktan öteye gidemiyor.

İlerde ne seviyeye geleceği bize potansiyeli hakkında bir bilgi verebilir. Bu beklentide olmak gayet doğal.
Sağ kol ve özel dediğin adamı 100 bölüm çizmedi mangaka.Özel falan değil yani.Özel olan tek şey Luffy.Artık farkına varmak gerek bazı şeylerin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık