Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Circle
Circle, bir çemberin içinde hapsolan bir grup insanın hikayesini konu ediyor. Birbirini tanımayan elli kişi, uyandıklarında kendilerini gizemli bir odanın içinde bulur. İnsanlar, her iki dakikada bir kişinin öldüğü bir çeberin içinde hareketsiz bir şekilde durmaktadır. Başlarda ölenlerin rastgele seçildiği düşünülse de çok geçmeden insanlar kimin öldürüleceğine karar verme gücüne sahip olduklarını fark eder.

Film sonuna kadar merak duygusunu koruyor.Hiç sıkılmadan izlediğim ve izlerken karakterlerle bol bol empati yaptığım bir filmdi.Kendim orada olsam ne yapardım diye düşünmeden edemedim.Bu da filmi daha çekici kıldı.Kafa dağıtmalık,gizemli ve gerilimli bir film arıyorsanız öneririm :gamyon:

The Night of the Hunter (1955)

Ben Harper iki kişinin öldüğü bir soygunun faili olarak idam cezasına çarptırılır. Suçlu bulunmasına rağmen çaldığı para ortaya çıkmamıştır, çünkü Ben, tutuklanmadan önce parayı oğlu John ve kızı Pearl'in bildiği bir yere saklamıştır. Para, John ve Pearl'in geleceğini garanti altına almak için yerinde beklemektedir. Bu esnada hikayeye ilginç bir rahip çıkagelir. Rahip Powell, Ben Harper’ın hücre arkadaşıdır ve paranın peşindedir. Rahip, Ben’in uykusunda sayıkladığı bir cümleden yola çıkarak paraya ulaşmaya çalışacaktır.

Masalsı bir film. Çerezlik izlenebilir.

Circle
Circle, bir çemberin içinde hapsolan bir grup insanın hikayesini konu ediyor. Birbirini tanımayan elli kişi, uyandıklarında kendilerini gizemli bir odanın içinde bulur. İnsanlar, her iki dakikada bir kişinin öldüğü bir çeberin içinde hareketsiz bir şekilde durmaktadır. Başlarda ölenlerin rastgele seçildiği düşünülse de çok geçmeden insanlar kimin öldürüleceğine karar verme gücüne sahip olduklarını fark eder.

Film sonuna kadar merak duygusunu koruyor.Hiç sıkılmadan izlediğim ve izlerken karakterlerle bol bol empati yaptığım bir filmdi.Kendim orada olsam ne yapardım diye düşünmeden edemedim.Bu da filmi daha çekici kıldı.Kafa dağıtmalık,gizemli ve gerilimli bir film arıyorsanız öneririm :gamyon:
Konusu ilgimi çektiği için dün izledim o kadar iyi bir film değil ama izletti kendini önerirmiyim hayır.

San Andres Fayı'nı izledim. Efektleri güzel kutsal amerika temalı standart afet filmiydi işte. Tam bir meh etkisi yarattı bende. İnsanlık tarihinin en büyük depremleri oluyor ama efektlerde sıkıntı olmamasına rağmen o depremlerin etkisini o gerilimi ve korkutuculuğu adam akıllı geçirememişler izleyiciye. Çok boş vaktiniz varsa veya afet filmlerine ilginiz varsa bakarsınız işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık