Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Anime Tarihinden Önemli Filmler

Miyazaki'den iki film. Biri ilk filmi, diğeri en iyi filmi.

Birisi, aileler arası birleşimi sağlaması sonucunda bir hazineyi ortaya çıkarması için zorla evlendirilen bir prensesin; diğeri, ailesini kurtarmak için kendini kontrol etmeyi ve özverili olmayı öğrenmesi gereken genç bir kızın öyküsü.

Bence en iyi filmi diyeceksek bu My Neigbour Totoro olur.

Geçen gün Bohemian Rhapsody'yi izledim. Vizyondayken bir türlü fırsat bulamamıştım.
Özet geçersem; Adamlar yapmış.

Film gayet güzeldi hiçbir anında sıkılmadım veya bunalmadım. Ellerinde Queen gibi bir nimet olunca filmde şarkı sıkıntısı hiç olmamış. Gerçek hikaye ile aralarında biraz farklılık olduğunu biliyorum fakat bu şekilde de gayet hoş ve duygulu olmuş. Özellikle Freddie'nin arkadaşlarına hastalığını açıkladıktan sonra Live Aid'e Bohemian Rhapsody ile giriş yapması aşırı duygusal geldi bana. Onun dışında Live Aid kısmı için harbi çalışılmış,gerçek konserden hiçbir farkı olmaması için ellerinden geleni yapmışlar ve başarılı da olmuşlar.
Rami Malek'in oyunculuğuna edilecek herhangi bir laf yok zaten Freddie'yi oynamamış resmen yaşamış. Bu sene Oscar almasını bekliyorum.
Brian May'i oynayan abimizin Brian May'e Brain May'den daha fazla benzemesi de apayrı bir konu.

Gidiniz izleyiniz efenim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık