Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
@Chris
Eğer böyle arguman sunmayıp başka konulardaki düşünceleri bilip bilmeden kafanızda olduğu gibi iddia edip tartışmaya girmek istiyorsanız girmeyin. @Monkey D. Dragon keza özelden konuştuğum birkaç kişi ile gayet argumanlarımızı tartıştığımız bir tartışma döndürdük. Yamato potansiyeli olan bir karakter eğer Yamato acayip güçlü çıkarsa niye çıktı demem ama üzülürüm.
''Sen şunu dedin bundan daha mantıklı bu'' gibi bir tartışma stili yok. Zira o dediğin şey bile benim tam olarak demek istediğim olay değil.
Queen , Sanji karşılaşması olacaktır ama Sanji'nin yanında dövüş başı en az 1 kişi bekliyorum , benim düşüncem böyleydi. Son vuruşu da her Arc. karşılaşmalarında olduğu gibi öne çıkan (veya başrol) kişi atar yani Sanji. Bu konu ile tartışmayıp farklı fikirlere laf atacaksanız olmaz öyle.
Öncelikle yamato orochi ile karşılaşır diyen sensin. Ben orada senin dediğini yazmıştım.
İkinci olarak yamato'nun seviyesiyle ilgili net bir şey yok. Ama sasaki kıvamında biri olsaydı, onu franky'e bırakmazdı zaten. Belli kii oda yamato için daha iyi bir rol düşünüyor. Aynı şekilde Rogerla yamato'nun yaptığı tekniklerin benzerliği ortada. Yamato'nun atağı daha güçsüzdür zaten orası ayrı ama saldırılar benzer. Sense buna slash dedin. Oden gibi bir kılıç ustasının slash e şaşırmasını normal buluyorsun.
Son olarakta hala yamato için doğru düzgün rakip söyleyemiyorsun. Çünkü ortada rakip kalmadı. O yüzden benim çatıya çıkacağını düşünmem de anormal bir şey değil.
Tahrikçi esnaf gene iş başında sanırım @Chris
Tahriklik bir şey demiyorum yav. Kalan düşmanlar ortada. :/

Rüyalar aleminde dolaşan üye.
Sulong neko ve Inu gibi komaya sokabilir mi Zoro, Jacki ? Yensede o şekil alamaz.
Denjiro düşmeden bir tane daha sapladı, Kaidoya. Savaş sonuna kadar Zoronun kınlardan daha sağlam keseceği bariz ama şuan çizemedi bile. ashurada aynı şekil Ryou ile kesti
Jinbeyle şuan hemen hemen denktir arc sonu geçer.
Kide karşı şans bile vermem.
yamatoyu boş ver yamato zaten boş karakter

Sanji bu arc sonu en kötü Jack kadar güçlü olur tahminimce. Oda p.up saçacak etrafa bu arc bence. Wano sonraları ise karakter gelişimlerini oldukça yavaşlatır.

Luffy > Jinbei = Law > Zoro >= Yamato= Kid =Drake gibi benim açımdan diğerlerini sıralamam dahi gereksiz.

Nİtekim 3. ya Zoro ya Jinbei gibi. Law hax sebebiyle bu ikisinden bir tıkcık yukarıda

Sulong neko ve Inu gibi komaya sokabilir mi Zoro, Jacki ? Yensede o şekil alamaz.
Denjiro düşmeden bir tane daha sapladı, Kaidoya. Savaş sonuna kadar Zoronun kınlardan daha sağlam keseceği bariz ama şuan çizemedi bile. ashurada aynı şekil Ryou ile kesti
Jinbeyle şuan hemen hemen denktir arc sonu geçer.
Kide karşı şans bile vermem.
yamatoyu boş ver yamato zaten boş karakter
Sulong İnu&Neko yazarken bunların 2 kişi olarak Jack'in hakkından geldiklerini fark ettin değil mi ? Hee tek kişi de yenerlerdi ama o kadar kısa sürede olmazdı. Soruna gelecek olursak Zoro'nun saldırı gücünü hep küçümsediğinizi düşünüyorum. Şöyle düşünün. Zoro Luffy'nin attığı 5 tane en güçlü yumruğu tek saldırıda yapabilme kapasitesine sahip. Kapasite dediysem yapıyor yani bunu yapabilir demiyorum. Zoro'nun bu zamana kadarki dövüşlerine bakarsanız Luffy dahil herkesten daha bitirici saldırılar yaptığını görürsünüz zaten. O yüzden Zoro Enma'sız haliyle bile Jack'i şoka uğratacak bir saldırı gücüne sahip. Onigashima'yı 2'ye böleceği tahminim tutarsa ya da bu tahminim dışında başka bir şekilde bunu göreceğiz zaten.

Kid ve Yamato iyi çarlar bence ama birisi ne Shiki olur diğeri ne Zoro'nun tahtına yaklaşabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık