Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
Adama bak ya. Tutturmuş irade diye. Yamato'yu parçalıyacak tek bir şey bile göstermedi. King Zoro'ya ağır basanda, Yamato Kaido ile eşit savaşıyordu.

Son birkaç sayfadaki tartışmanın en sıkıntı noktası birkaç arkadaş Zoro yeni öğrendi hakiyi Yamato uzun zamandır kullanıyor falan diyor.Luffy'nin Wano da öğrendiği hakiyi Kaido daha Luffy doğmadan biliyordu belkide.Zoro'nun daha yeni öğrendiği hakiyi King ,Mihawk Zoro'Yu çakı ile yenerken biliyordu belki ne zaman öğrendiğinin ne kadar öğrendiğinin ne önemi var irade denen bir meret var bu seride Luffy'de Zoro'Da Sanji'de rakipleri her arc onlardan ne kadar güçlü olursa olsun iradeleriyle eziyorlar bir şekilde Yamato'yu hiç bir şekilde Zoro'nun üstüne koyamam Oda'nın hikayedeki ilerleyiş tarzına bakarak.Tüm seri irade üzerine kurulu arkadaşın birisi çıkmış sokturtma iradene diyor :D

Evet gayette eşit savaşıyordu. Kaido'nun yüz ifadesinden ciddi olduğu gayet anlaşılabilir. Kendine yanlış olmayı yediremiyorsan tartışmaya girme. Yada kimle girdiğinde dikkat et.
Aynen eşitlerdi… Kaido yerlerde sürünüyordu bir ara. Ben yanlışlarımı kabul edebilen biriyim rahat ol. Şu an sallıyorsun resmen…

Son birkaç sayfadaki tartışmanın en sıkıntı noktası birkaç arkadaş Zoro yeni öğrendi hakiyi Yamato uzun zamandır kullanıyor falan diyor.Luffy'nin Wano da öğrendiği hakiyi Kaido daha Luffy doğmadan biliyordu belkide.Zoro'nun daha yeni öğrendiği hakiyi King ,Mihawk Zoro'Yu çakı ile yenerken biliyordu belki ne zaman öğrendiğinin ne kadar öğrendiğinin ne önemi var irade denen bir meret var bu seride Luffy'de Zoro'Da Sanji'de rakipleri her arc onlardan ne kadar güçlü olursa olsun iradeleriyle eziyorlar bir şekilde Yamato'yu hiç bir şekilde Zoro'nun üstüne koyamam Oda'nın hikayedeki ilerleyiş tarzına bakarak.Tüm seri irade üzerine kurulu arkadaşın birisi çıkmış sokturtma iradene diyor :D
İşte dediklerimi doğru anlayan biri… helal olsun reyiz sana… :D

Dostum benim, bak şimdi. Zoro kral haki öğrendi diye önde diye bir şey yok. Yamato'da biliyor. Mistik zoan ilede daha öne çıkıyor. Zoro King ile savaşırken, Yamato Kaido'yu tutuyordu. Yamato ile Zoro arasında şuanlık benim için Yamato daha ileride. Ama ikisi savaşsa kimin yeneceğini bilmek kesin değil. Adam gelmiş kesin kesin konuşuyor. Tilt oldum.

Luffy vs Kata dövüşünde de Kata yıllardır ileri seviye gözlem kullanıyordu… noldu sonra? Nasıl yenildi…? Onu da söyleyin bari bilelim… hani irade fasa fisoymuş ya…

Luffy vs Kata dövüşünde de Kata yıllardır ileri seviye gözlem kullanıyordu… noldu sonra? Nasıl yenildi…? Onu da söyleyin bari bilelim…
Dövüş içerisinde ne olacağını değil, kimin daha güçlü olduğunu tartışıyoruz. Kesin bir şey demek doğru değil. Gelmişsin eminlikle Yamato'yu parçalar falan diyorsun. Yamato'da mistik zoan olduğu için daha önde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık