Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İttifaktaki En Güçlü 3. Kişi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    361
birader şaka mısınız? Öğrendi diye yenicek bir şey yok. Adam da gelmiş parçalar falan diyor. Yok öyle bir şey. Yamato Zoro'dan daha uzun süredir kullanıyor ve performansı Zoro'dan daha iyi. Fanboyluk yapmayın.
Alâkası yok. Kimin kimi yendiği pek umurumda değil. Fakat tayfa söz konusuysa, bazı şeylerin oturması on yıllar sürmüyor. Öğrendi ve kısa bir zaman sonrada iyi seviyede kullanır işte. Kral hâki kıyaslaması yaptığın için söylüyorum.

Zoro iradesi ile de ezer. Ayrıca Adam hayvan gibi üç kılıca da basmış. Ayrıca Luffy de yeni bastı hatırlatırım.
Yamato'dan bahsediyoruz, Luffy ne alaka? Kaç kılıca bastığının önemi yok. Kral hakiyi saldırılarında kullanan herhangi birini çağır o da basar. Yok Yamato'yu parçalarmış falan. Nerden geliyor bu eminlik? Yamato, Kaido'yu gayette tutabildi. Kaido'da sadece kan alabildi, o kadar. Kadında mistik zoanda var hem.

Yamato'dan bahsediyoruz, Luffy ne alaka? Kaç kılıca bastığının önemi yok. Kral hakiyi saldırılarında kullanan herhangi birini çağır o da basar. Yok Yamato'yu parçalarmış falan. Nerden geliyor bu eminlik? Yamato, Kaido'yu gayette tutabildi. Kaido'da sadece kan alabildi, o kadar. Kadında mistik zoanda var hem.
Olay yeni basmaksa Yamato>Luffy o zaman? Yine klasik Zoro küçümseme şenlikleri başlamış… :d

Alâkası yok. Kimin kimi yendiği pek umurumda değil. Fakat tayfa söz konusuysa, bazı şeylerin oturması on yıllar sürmüyor. Öğrendi ve kısa bir zaman sonrada iyi seviyede kullanır işte. Kral hâki kıyaslaması yaptığın için söylüyorum.
Yamato'da gayet iyi kullanıyor. Ben şuandan bahsediyorum. Ana karakter torpilini araya katarsak tartışma bile yapmayalım. Yamato her türlü Zoro'dan daha iyi kullanıyor ve daha iyi performans sergiledi.

Olay yeni basmaksa Yamato>Luffy o zaman? Yine klasik Zoro küçümseme şenlikleri başlamış… :d
Olay yeni basmak değil. Klasik Zoro küçümsemesi mi? :aşjzqpHkşa
Bildiğin kral haki kullanabildi diye Yamato'yu parçalar dedin. Nerden geliyor bu eminlik? Ayrıca Luffy Kaido ile çarpışınca gök yarılıyor. Yamato ise Kaido ile çarpışınca gök falan yaramıyor. Bu yüzden Luffy'i daha öne koyuyorum. Yoksa eşit derdim.
Klasik Zoro fanı işte. İki hypelandı diye mantıktan kenar konuşuyor.

Gerçek One piece gurmeleri Yamato'nun şişirilip şişirilip 10 bölüm sonra sıradanlaşacağını Zoro'nun da King'den köteği yiyip yiyip 10 bölüm sonra King'i parçalayacağını bildiği için oylama sonucu benim için hiç şaşırtıcı değil.Marco'muş,King'miş,Yamato'muş bunlar meltem rüzgarı gibi gelip geçici figüranlar Zoro'yu bunların önüne koymakta sıkıntı yok.

Gerçek One piece gurmeleri Yamato'nun şişirilip şişirilip 10 bölüm sonra sıradanlaşacağını Zoro'nun da King'den köteği yiyip yiyip 10 bölüm sonra King'i parçalayacağını bildiği için oylama sonucu benim için hiç şaşırtıcı değil.Marco'muş,King'miş,Yamato'muş bunlar meltem rüzgarı gibi gelip geçici figüranlar Zoro'yu bunların önüne koymakta sıkıntı yok.
ne diyon birader ya? Biz şuandan bahsediyoruz. Gerçek One Piece gurmesiymiş :ALNZAŞnQŞZJ
İleride zaten Zoro serinin büyük kısmını alır. Ana karakter torpilini katarsak tartışma yapmayalım o zaman.

Yamato'da gayet iyi kullanıyor. Ben şuandan bahsediyorum. Ana karakter torpilini araya katarsak tartışma bile yapmayalım. Yamato her türlü Zoro'dan daha iyi kullanıyor ve daha iyi performans sergiledi.
Yamato’nun verdiği performansla ilgili bir problem yok. Dövüş içerisinde oldukça çeşitli dinamikler varken senin kıstasın sadece kral haki veya gök yarmak. Bence tartışılacak nokta burası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık