Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Filo amirali Ryo'nun gücüne güvenmiş ki onu gönderiyor. Deneyip denememesi önemli değil. Ryo bela istmediğini belirtiyor ve toplantıyı dağıtmadığı sürece sıkıntı görmüyor. Sen Fuji'nin lafını kesin olarak alıp diğerlerinin cümlelerini hava cıva görüyorsun. :D Mangaka mesajı vermiş: Meyvesiz Ryo = Meyveli Fuji. Ryo meyveyi yediğinde amiral üstü bir seviyede olacak. :)
Ryunun meyvesi var mı yok mu belli değil.

Dediklerimden bir kelime ya anlamamışsın ya da anladığın için işine gelmemiş. Aokiji ile Akainu taban taban birbirlerininkini nötrleyen bir güce sahip.

20 sayfalık Katakuri'nin Luffy'den kat kat güçlü olduğunu anlatan bir konu açmışsın. O konuyu muhattap alan Katakuri ve Luffy bile 9 saat dövüşmüş. Ki bu adamların dövüşü yoğun haki kullanımı ve fiziksel çarpışmaya dayalı. Her şeyi geçtim Aokiji'nin bile Akainu'yu çok yakın güçte olması bu ikisinin diğerlerine göre daha güçlü olabilme ihtimalini ortadan kaldırmıyor.

Ben senin açığını yazıyorum.

1- Fujitora meyvesiz bile Amiral oldu diyorsun. Amiral olduğundaki gücüne 95-100 diyorsun. Sonrasında Amiral'lerin birbirine yakın seviyede olması gerekliliğinden kendince bahsedip Akainu olsa olsa en fazla 100'dür diye yine sadece kendi görüşüne dayalı bir yorum ortaya atıyorsun.

2- İkinci yorumunda üstekiyle taban tabana çelişecek başka bir yorum atıyorsun. Fujitora meyveyi yedi ve 110 gücüne ulaştı. Diğer Amiral'lerden daha güçlü.

Benim sana burada gösterdiğim açık Fujitora'nın ister meyve ister başka bir şeyle oluşturduğu veya oluşturabileceği açığı Akainu'nun neden çok daha öncesinden yapamadığını sormak. Bilal'e anlatır gibi anlattım kusura bakma. Eğer bunlara mantık çerçevesinde kendi çelişkilerini de ortadan kaldırabilecek olduğun bir cevabın varsa yaz. Yoksa boş yapmayalım.:D
Ortada bir çelişki yok. Sen ortada bir çelişki var olduğunu düşünüyorsun sadece. O yüzden sana mantıklı gelmiyor. Çünkü akainu filo amirali ve asla bir amiral ondan güçlü olamaz mantığındasın. Çünkü onun rakibi luffy :D Şu kıt kafadan bir kurtulsanız rahatlayacağız. Fujinin meyvesiz amiral seviyesi olduğu kesin. 2 yıl sonra meyve yiyip üste çıkmış. Seride filo amiralini iplemeyen bir Garp bir de Fuji var. Kizaru, aokiji, akainu, ryu hepsi sadıktı. Fuji biraz asi. Acaba niye :)

Ryunun meyvesi var mı yok mu belli değil.
Benim için daha güzel.

Senin mantığın ile hareket edersek; o zaman ilk amiral olduklarında Ryo > Fuji sonucu çıkıyor zaten. Çünkü Fuji'nin meyveli hali ile denk görülüyor Ryo. Kısacası şu an eşit güçlerde iki tane en güçlü amiral var: Meyveli Fuji ile Ryo. İlerde Ryo meyveli çıkarsa senin mantığından yola çıkıp yonko seviyesinde bir amiral diyebiliriz Ryo'ya:D Sevdim bu mantığı. Çok işime yaradı.:)

Ortada bir çelişki yok. Sen ortada bir çelişki var olduğunu düşünüyorsun sadece. O yüzden sana mantıklı gelmiyor. Çünkü akainu filo amirali ve asla bir amiral ondan güçlü olamaz mantığındasın. Çünkü onun rakibi luffy :D Şu kıt kafadan bir kurtulsanız rahatlayacağız. Fujinin meyvesiz amiral seviyesi olduğu kesin. 2 yıl sonra meyve yiyip üste çıkmış. Seride filo amiralini iplemeyen bir Garp bir de Fuji var. Kizaru, aokiji, akainu, ryu hepsi sadıktı. Fuji biraz asi. Acaba niye :)
Hala daha anlamamazlıktan geliyorsun. Garp 3 kere Amiral'lik teklifi aldı. 3. Amiral'lik teklifini aldığı sıra kabul etseydi ve Amiral olsaydı Garp'a hala 95-100 gücünde Amiral olan biri mi diyecektik? Hayır. Anlattığım şey çok basit. Akainu AMiral olalı kaç yıl oldu. İlk AMiral olduğu sıradaki gücüne senin deyimin 95-100 desek o zamandan bu yana hiç mi gelişmedi bu adam sorusu akıllara geliyor. Yine çeliştiğin nokta ortaya çıkıyor.

Olay Luffy'nin rakibi olmakla hem alakası var hem yok. Yok çünkü zaten Luffy'den bağımsız olarak Akainu'nun diğerlerine göre biraz daha güçlü ve tehlikeli olduğu Manga'da yansıtıldı. Luffy ile bir yandan alakası var. Çünkü Mihawk'a gelince bilimsel bir makale olarak kabul ettiğiniz Vivre Card'larda bile Luffy'nin her zaman rakiplerden en güçlüsüyle savaştığı söyleniyor.

Ortadaki çelişkini açıkca ortaya koyuyoruz. Sen ona bir cevap ver yeter. Ramazan'da koklamayın bari şu kılıcı.:D

Benim için daha güzel.

Senin mantığın ile hareket edersek; o zaman ilk amiral olduklarında Ryo > Fuji sonucu çıkıyor zaten. Çünkü Fuji'nin meyveli hali ile denk görülüyor Ryo. Kısacası şu an eşit güçlerde iki tane en güçlü amiral var: Meyveli Fuji ile Ryo. İlerde Ryo meyveli çıkarsa senin mantığından yola çıkıp yonko seviyesinde bir amiral diyebiliriz Ryo'ya:D Sevdim bu mantığı. Çok işime yaradı.:)
İlk amiral olduklarında ikisi de meyvesizse öyle bir sonuç çıkmaz. Şuan eğer ryu meyvesiz ise ve meyve yerse en güçlü olur. Ben bunu diyorum. Fuji böyle olmuş. Onunki kesin.

Hala daha anlamamazlıktan geliyorsun. Garp 3 kere Amiral'lik teklifi aldı. 3. Amiral'lik teklifini aldığı sıra kabul etseydi ve Amiral olsaydı Garp'a hala 95-100 gücünde Amiral olan biri mi diyecektik? Hayır. Anlattığım şey çok basit. Akainu AMiral olalı kaç yıl oldu. İlk AMiral olduğu sıradaki gücüne senin deyimin 95-100 desek o zamandan bu yana hiç mi gelişmedi bu adam sorusu akıllara geliyor. Yine çeliştiğin nokta ortaya çıkıyor.

Olay Luffy'nin rakibi olmakla hem alakası var hem yok. Yok çünkü zaten Luffy'den bağımsız olarak Akainu'nun diğerlerine göre biraz daha güçlü ve tehlikeli olduğu Manga'da yansıtıldı. Luffy ile bir yandan alakası var. Çünkü Mihawk'a gelince bilimsel bir makale olarak kabul ettiğiniz Vivre Card'larda bile Luffy'nin her zaman rakiplerden en güçlüsüyle savaştığı söyleniyor.

Ortadaki çelişkini açıkca ortaya koyuyoruz. Sen ona bir cevap ver yeter. Ramazan'da koklamayın bari şu kılıcı.:D
Akainu gelişirken Fuji de nal toplamıyor. Üstüne meyve yiyor. Ortada bir çelişki yok. Sana öyle geliyor. Anlamamazlıktan gelmiyorum. Ne dediğini de anlıyorum. Ama mantığın hatalı.

Akainu gelişirken Fuji de nal toplamıyor. Üstüne meyve yiyor. Ortada bir çelişki yok. Sana öyle geliyor. Anlamamazlıktan gelmiyorum. Ne dediğini de anlıyorum. Ama mantığın hatalı.
Vallaha dikkate değer bir tane bile cümleni görmedim. Fujitora bile Amiral'likte fazla tecrubem olmadı diyor. Akainu kaç yıllık Amiral. Demek ki Fujitora'nın iki yıl öncesinde meyvesiz sahip olduğu güce Akainu yılla öncesinde sahipti. Oradan bu yana da tecrübeyle de baya baya arttı.:(

Sırf kılıcı var diye en güçlü Amiral yaptınız adamı.

Ama 2 yıldır o meyve olmadan amirallik yapıyor. Sen hala meyve ile amiral oldu diyorsun.
Adamın 2 yıl meyvesiz amirallik yapması onun diğer amirallerle aynı güçte olduğunun kanıtı mı oluyor ? Bu adamın yediği meyve öyle sıradan bir meyve değil kendin söylüyorsun.Fuji yediği meyveyle diğerleriyle olan fark açmadı,farkı kapattı sadece.

Adamın 2 yıl meyvesiz amirallik yapması onun diğer amirallerle aynı güçte olduğunun kanıtı mı oluyor ? Bu adamın yediği meyve öyle sıradan bir meyve değil kendin söylüyorsun.Fuji yediği meyveyle diğerleriyle olan fark açmadı,farkı kapattı sadece.
O nasıl bir farkmış ki herif evrenin en iyi 10 meyvesinden birini yiyince fark ancak kapanıyor yahu ? :oleyo: Vallahi enteresan :D Hani Aokiji, Akainu, Kizaru hemen hemen yakın güçte ama Fujitora... Üvey evlat. Sanki bu adam kör deyip acımışlar, öyle almışlar amiralliğe. Haha.

İlk amiral olduklarında ikisi de meyvesizse öyle bir sonuç çıkmaz. Şuan eğer ryu meyvesiz ise ve meyve yerse en güçlü olur. Ben bunu diyorum. Fuji böyle olmuş. Onunki kesin.
Bi insan kendi mantığına bu kadar ters düşebilir mi ya :D Basit mantık kardeş, basit mantık. Fuji ile Ryo'nun eşit güçte amiral oldukları nerede geçiyor? Hiçbir yerde. Gayet de ilk amiral olduklarında Ryo > Fuji çıkabilir ki şu an herhangi bir karşıt durum yok bunun için. İki yıllık aradan sonra da ikisi denk tutuluyor. Eee Ryo bu arada hiçbir şey yemediğine göre? :D Çevir kazı yanmasın.

O nasıl bir farkmış ki herif evrenin en iyi 10 meyvesinden birini yiyince fark ancak kapanıyor yahu ? :oleyo: Vallahi enteresan :D Hani Aokiji, Akainu, Kizaru hemen hemen yakın güçte ama Fujitora... Üvey evlat. Sanki bu adam kör deyip acımışlar, öyle almışlar amiralliğe. Haha.
Asıl sizin düşündüğünüz daha garip geliyor hocam bana :D Adam meyvesiz amiral seviyesi diğerleriyle hemen hemen aynı seviyede.Meyvesiz amiral seviyesi bir adam böyle bir meyve yiyip yonko yakını,belki de yonko ayarı olur.Ben Fuji'nin güçsüz olduğunu düşünmüyorum bu arada.Marco meyvesiz sağ kol ayarıdır gibi bir şey diyorsunuz şu an dediğinizle sadece.

Hani dandik meyve yese neyse diyecem de adam shiki ve kidin meyvesinin üstünde bir meyve yemiş :D Herif canlı cansız fark etmez dokunmadan itiyor kaldırıyor basınç uyguluyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık