Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 275 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    330
Buna katılmıyorum çünkü Big Mom bildiğin gözlem hakisi fakiri. Sırf bu yüzden King telef etti bunların tayfasını. Yüksek derece fiziksel güc ve çok fazla etkisi olmasada meyve gücü. Bence Yonkou olmayı hak etmiyor çünkü seride ki hiçbir Yonkou'yu Jinbenin ölümün kıyısına getiriceğini sanmıyorum.
Seride hiçbir yonkonun balığa kol verecek kadar zayıf zırh hakisi olduğunu sanmıyorum. Luffynin tekledigi hani. Bir h hakiye kaçan balık. :d

Kaido dalsa Zunishaya dahi tek dalar birak balığı. :d

Dostum senaryo ve kurgu gereği gitti kol. Serinin ilk bölümünü baz olmak doğru olmaz. Dikkat edersen serideki dinamikler Marineford Savaşından sonra açık şekilde belirlenmiş oldu.

Dof o halka ne sayesinde zulüm etti? Schilik unvanı. Fujitora orada yapacağı bütün adamlığı yaptı. Açık açık saldıramazdı Dof'a. Eğer saldırsa planları suya düşerdi. Bizimkilere bırakarak kumar oynadı ve kumar tuttu. Sonrada yapabileceği en sade şekilde planını sürdürdü. Kral Riku'nun önünde herkes izlerken eğilip en büyük darbeyi indirdi Schili'ye. Bu bile bu adamı efsane yapar. Diğerleri gibi oturup emirlere itaat edip düzen nasıl ise öyle devam etsin demedi. Bazıları var mesela; torunu gibi olan evladı öldükten sonra gevşek gevşek dolaşıyor hala ve öz torununu neredeyse öldürecek adam filo amirali olmuş hala emrinde karaktersiz. Fuji hem güçlü hemde çok iyi bir adam. O kadar çok kötülük var ki artık görmek istemiyorum diyerek gözlerini kör etmiş. Sırf bu kadar iyi kalpli diye gömülmesi saçma oluyor. Amirarellerin en güçlüsü Sakadır ama diğerleri ile aralarında fark yok bence. Ve Diğerleri de birbirine denktir. Amiraller arası güç dengesi hep böyle oldu ve böyle devam eder. Fujitora daha bu düzene çok çomak sokacak adam gibi adamdır.
Çoğuna katılıyorum ama Garp karektersiz degildir bana gore. Tabi Donanma'nin suclarina karsi tepkisizligine bir sey demem orda sucludur ama torunu soz dinlemiyor.

Çoğuna katılıyorum ama Garp karektersiz degildir bana gore. Tabi Donanma'nin suclarina karsi tepkisizligine bir sey demem orda sucludur ama torunu soz dinlemiyor.
Şöyle anlatayım; Şimdi senin içinde bulunduğun oluşum da iyi bir oluşum değil ve sen bunu bildiğin halde, Fuji gibi bir şeylerde yapmaya çalışmıyorsun. Hatta reverie de son gördüğümüz de Garp, Kutsal ejderlere aptal falan diyor ama sonra aaa bunu demem lazım unut ne dediğimi diyor. Yani beyefendi farkında olayların. Sonra ne olursa olsun Luffy, zaten kötü bir adam değil. Hadi Ace de suçluysa en az denizciler kadar suçludur. Ace sonradan kendi salaklığı ile öldü tamam. Devamın da Luffy'i de öldürecek adam hiç mi sevmiyorsun torununu? Hadi Luffy korsan ona da tamam. Peki ya Coby? Çocuk ne dedi ki? Yeter artık bitsin dedi, Saka onu da öldürüyordu. Ona da ses etmedi beyefendi. Sevmediği Shanks geldi de kurtardı torunu ile öğrencisini. Hadi bütün bunları geçtim. Sengoku bile emekli olmuş, Sende hiç onur gurur yok mu be adam? hala görevde güle oynaya dolanıp ayak işlerini yapıyorsun. Hem de Filo Amirali Saka gibi biriyken? Yani bana göre Garp aşağılık karaktersiz bir adam nedenlerim de bunlar :D

Şöyle anlatayım; Şimdi senin içinde bulunduğun oluşum da iyi bir oluşum değil ve sen bunu bildiğin halde, Fuji gibi bir şeylerde yapmaya çalışmıyorsun. Hatta reverie de son gördüğümüz de Garp, Kutsal ejderlere aptal falan diyor ama sonra aaa bunu demem lazım unut ne dediğimi diyor. Yani beyefendi farkında olayların. Sonra ne olursa olsun Luffy, zaten kötü bir adam değil. Hadi Ace de suçluysa en az denizciler kadar suçludur. Ace sonradan kendi salaklığı ile öldü tamam. Devamın da Luffy'i de öldürecek adam hiç mi sevmiyorsun torununu? Hadi Luffy korsan ona da tamam. Peki ya Coby? Çocuk ne dedi ki? Yeter artık bitsin dedi, Saka onu da öldürüyordu. Ona da ses etmedi beyefendi. Sevmediği Shanks geldi de kurtardı torunu ile öğrencisini. Hadi bütün bunları geçtim. Sengoku bile emekli olmuş, Sende hiç onur gurur yok mu be adam? hala görevde güle oynaya dolanıp ayak işlerini yapıyorsun. Hem de Filo Amirali Saka gibi biriyken? Yani bana göre Garp aşağılık karaktersiz bir adam nedenlerim de bunlar :D
Denizcilerin mantığı bir suçlunun kökünü kazımak. Suçsuz olan Ace'in(Korsanlığı katmassan) bir suçu yok. Ama adamlar Gol D Roger'ın soyunu kazimak istiyorlar. Dragon'a bak Hükumet'e savas ilan edip "en cok aranan" adam unvanini almis. Sakazuki "Monkey D Luffy'nin de isini bitirecegim" diye soyleniyor.
Sakazuki burda kendi amaçlari dogrultusunda hareket ediyor ve amaç olan Ace olüyor savas bitmesine ragmen halen bir savas mevcut. Tabi Coby olayında Garp'ın Sakazuki'ye okkalı ve hakili bir yumruk çakmasını isterdim ama bir şey yapmadı.

Adamın sucları ve hatalari var bir sey demem ama Akainu gibi kopek ve karektersiz degil.

Edit:Karektersiz olsaydı Luffy'ye "Gel Denizci" ol demezdi.

Denizcilerin mantığı bir suçlunun kökünü kazımak. Suçsuz olan Ace'in(Korsanlığı katmassan) bir suçu yok. Ama adamlar Gol D Roger'ın soyunu kazimak istiyorlar. Dragon'a bak Hükumet'e savas ilan edip "en cok aranan" adam unvanini almis. Sakazuki "Monkey D Luffy'nin de isini bitirecegim" diye soyleniyor.
Sakazuki burda kendi amaçlari dogrultusunda hareket ediyor ve amaç olan Ace olüyor savas bitmesine ragmen halen bir savas mevcut. Tabi Coby olayında Garp'ın Sakazuki'ye okkalı ve hakili bir yumruk çakmasını isterdim ama bir şey yapmadı.

Adamın sucları ve hatalari var bir sey demem ama Akainu gibi kopek ve karektersiz degil.

Edit:Karektersiz olsaydı Luffy'ye "Gel Denizci" ol demezdi.
Saka'ya lafım yok zaten. Benim Lafım Garp'a ama bunlar benim düşüncem tabi ki. Sadece neden böyle düşündüğümü yazdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık