Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Kesinlikle muhteşem bir adam, eğer isteseydi dressrosa'yı tayfanın başına yıkardı.
Ama Doffy reyizi indireceklerine inandığı için tayfaya müsade etti.
Kuş kafesinin gücünü sınamak için kılıcıyla 1 kez ittirmeyi denedi, ondan sonra millet bi kuş kafesini bile durduramıyor diye adamla dalga geçiyor şuan.
Adam kör gözlerine rağmen normal bir insan gibi görebiliyor, gözlem hakisi muazzam gerçekten.
Serideki en büyük gözlem hakisi bu adamda var kesinlikle, kata falan hikaye.

Etrafını görmek ile geleceği görmeyi karşılaştırmak :(
Fuji de geleceği görüyor olabilir. Sürekli "beyaz"a geleceğini bilmesini unutmamak gerek. Yine bir yerde gemiyi yönlendirmesi vardı tam hatırlamıyorum sanırım Dressrosa karışacak deyip oraya yönlendiriyordu.

Geleceği görme konusunda Fuji daha fazla odaklanma ihtiyacı hissediyor olabilir. Sonuçta bu adam kör ve KH'nin farklı türleri de var gibi gözüküyor. Fuji kör olması sebebiyle başka türde daha fazla gelişmiştir. Atıyorum Kata sadece geleceği.görmede üst seviyededir. Ancak Ray ya da Fuji hepsinde belirli bir seviyededir. Artık kişisel yoruma kalmış.

Gözlem hakisini bilen herkes geleceği görebilir zaten, ama bu genelde tehlike ve ölüm anlarında oluyor.
Katakuri normal zamanlarda da kullanabiliyor bunu sadece, gözlem hakisi üst düzeyde, ama abartılıyor.
Fuji reyiz apayrı bir boyuta taşımış.
Herkes görebiliyorsa Fuji'de göreymiş ya :D.Luffy'nin geleceği görebilmesi yatkınlığından dolayı bu arada herkes görebilir diye birşey yok.

Fuji de geleceği görüyor olabilir. Sürekli "beyaz"a geleceğini bilmesini unutmamak gerek. Yine bir yerde gemiyi yönlendirmesi vardı tam hatırlamıyorum sanırım Dressrosa karışacak deyip oraya yönlendiriyordu.

Geleceği.görme konusunda Fuji daha fazla odaklanma ihtiyacı hissediyor olabilir. Sonuçta bu adam kör ve KH'nin farklı türleri de var gibi gözüküyor. Atıyorum Kata sadece geleceği.görmede üst seviyededir. Ancak Ray ya da Fuji hepsinde belirli bir seviyededir. Artık kişisel yoruma kalmış.
Katakuri'nin olayının daha özel olduğunu düşünüyorum açıkçası.Aynen herkes farklı yorumlayabilir tabi.

Herkes görebiliyorsa Fuji'de göreymiş ya :D .Luffy'nin geleceği görebilmesi yatkınlığından dolayı bu arada herkes görebilir diye birşey yok.
Yanlışın var dostum, gözlem hakisi pasif ve aktif olarak kullanılabilen bir yetenek olarak gösterildi.
Bilinçsizce WB'nin Ace'i uykusundayken dövmesi pasif hakiye bir örnek mesela.
Zoro'nun mr1 ile dövüşürken kayaların nereye düşeceğini görmesi gibi, bu aktif kullanım oluyor işte.
Ama genelde herkes tehlike ve ölüm anında görebiliyor bunu, Katakuri ise normal zamanlardada kullanabilmeyi başarmış.
Bu onu en iyi gözlem hakisi kullanıcısı yapmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık