Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Küçükler, küçüklerle, Büyükler, büyüklerle savaşmış işte. Fuji ayaktayken Sengoku'nun oturacağını zannetmiyorum.
Küçükler küçüklerle savaşacaksa Fuji orada boşta kalır, çünkü eşleşeceği kalibrede adam yok ;) Şaka maka Jack ve gemisini içindekilerle beraber tek başına halletmiş olabilir Fuji. Çok da zorlanmamıştır altı üstü gemi, adam şehri havaya kaldırabiliyor ya da meteor yağmuru indirebiliyor sonuçta.

Jack iyi güzel de çok zorlamayın karşısındaki de amiral yani. Ve ben Issho'yu eski üçlüden aşağı görmüyorum çoğu kişi gibi.

Küçükler küçüklerle savaşacaksa Fuji orada boşta kalır, çünkü eşleşeceği kalibrede adam yok ;) Şaka maka Jack ve gemisini içindekilerle beraber tek başına halletmiş olabilir Fuji. Çok da zorlanmamıştır altı üstü gemi, adam şehri havaya kaldırabiliyor ya da meteor yağmuru indirebiliyor sonuçta.

Jack iyi güzel de çok zorlamayın karşısındaki de amiral yani. Ve ben Issho'yu eski üçlüden aşağı görmüyorum çoğu kişi gibi.
Hacım Dof'un kestiği meteoru Jack hortumuyla böler. Ayrıca gemiye bir şey olduğu yok, sargı bezleri var adamın üstünde. Kesik falan göremiyoruz, Sengoku'da karışmıştır işin içine. İki tane gemi batırdığı falanda geçiyor zaten, her türlü gemiden oraya atlamıştır Jack. Fazla sorun çıkarmasın diye üçe tek girmişlerdir, bir ara Shiki'e de ikiye tek girmişlerdi. Yani öyle teke tek yapalım kafası yok denizcilerde.

Sen ve Ryokugyu diyor. Kardeş meselesini bilmiyorum. Birde tek canavarı Kaido sanma:p Amiraller herkesi öpebilir:D

Bir ara kardeş muhabbeti dönüyordu ama tam hatırlamıyorum.

Kişilik ile güç çıkarımı yapılmazsa Fujitora her zaman hak ettiği değeri görür. Oylamadaki ezici üstünlüğüne bakarsak forumun çoğunluğu bunu anlamış.

Oyum, Smoker ile beraber en sevdiğim iki denizciden biri olan Fujitora'ya.

Son düzenleme:
Jack'e verenler şaşırtmadı. :D

Fujitora alır. O deniz savaşında Jack'e bulaştığını sanmıyorum Sengoku ve Tsuru'nun bu arada. Bulaşsalar dahi benim vs konusundaki fikrim değiştirmez. Amiral>Herhangi bir yonko adamı.

Jack'e verenler şaşırtmadı. :D

Fujitora alır. O deniz savaşında Jack'e bulaştığını sanmıyorum Sengoku ve Tsuru'nun bu arada. Bulaşsalar dahi benim vs konusundaki fikrim değiştirmez. Amiral>Herhangi bir yonko adamı.
Tsuru ve Sengoku Fujinin parmak oynatıp yaptığı işe an bele an bele bakakalmıştı zaten. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık