Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Ishho'nun Yetenekleri

Alpamis

O kadar basit değil işte. Dof sıradan bir adam olmadığını Aokiji ile olan karşılaşmasında gösterdi. Evet savaşsalar Aokiji alırdı ama Aokiji'den de bir şeyler giderdi.
Bilemiyorum kardeşim. Akainu gibi biriyle 10 gün dövüşebilen birsinin Dof ile böyle bir savaş vermesi bana pek uygun gelmiyor.

Bilemiyorum kardeşim. Akainu gibi biriyle 10 gün dövüşebilen birsinin Dof ile böyle bir savaş vermesi bana pek uygun gelmiyor.
Dof yenilirdi zaten ama Smoker vs Dof gibi olmazdı. Daha çekişmeli vs olurdu. Dof çok zeki bi adam. Meyvesini de eli kolu gibi kullanıyor. Haki desen üst seviyede zaten. Tek dezavantajı kibiri.

Alpamis

Dof yenilirdi zaten ama Smoker vs Dof gibi olmazdı. Daha çekişmeli vs olurdu. Dof çok zeki bi adam. Meyvesini de eli kolu gibi kullanıyor. Haki desen üst seviyede zaten. Tek dezavantajı kibiri.
Aokiji vs Jozu'dan azıcık daha çekişmeli giderdi belki.

Tuttu da ne oldu ? Telleri tutmasını sağlıyor. Law'da Dof'un yerini değiştirebiliyor. Ne sonuç çıkaralım buradan ?
Jozuyu kolayca tutan tepesine çıkıp crocoyla laflayan adam telleri hakiyle kaplayıp boğazına dolasa sence ne olur bir düşün bakalım.Bu adam devasa örümcek ağı bile yapabiliyor son sayıda gördük.Ben söyleyim hakiyle doladığı zaman jozunun elmas olmasının bir önemi kalmaz.Ha belki o karmaşada boğazına dolayamaz koluna dolar.O zamanda Oars yada law gibi uzvunu kaybedebilir.

Yalnız buna da ne alakası var yahu tarzı cevapler verirsen artık uğraşmayacağım bu tarz mesajlarınla,benzerlikleri kuramıyorsan biz ne yapalım.

Alpamis

Jozuyu kolayca tutan tepesine çıkıp crocoyla laflayan adam telleri hakiyle kaplayıp boğazına dolasa sence ne olur bir düşün bakalım.Bu adam devasa örümcek ağı bile yapabiliyor son sayıda gördük.Ben söyleyim hakiyle doladığı zaman jozunun elmas olmasının bir önemi kalmaz.Ha belki o karmaşada boğazına dolayamaz koluna dolar.O zamanda Oars yada law gibi uzvunu kaybedebilir.
Bugün bir tartışmamız vardı hatırlıyorsun :D Yapabiliyordu ama yapmadı demiştin. Ben öyle demiyeceğim. Orda Zarar veremiyeceğini biliyordu veremedi de zaten.

Kolayca diyorsun bir de. Adam tuttuğu kişilerin hepsiyle oyuncak gibi oynuyabiliyordu. Nedense Jozu'un hareketini kısıtlamaktan başka hiçbir şey yaptığını görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık