Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İnziva (Hikâye)

Ne zaman müsait olursan. :sapkali:

Okuyup yorumladığın için teşekkürler. :sapkali:
Böyle bir kitap çıkarsana. Adı Dedektif Simülatörü 2019 olsun. Şu tarz 6-7 adet vaka olsun. Vakalar gittikçe zorlaşsın. Dili de bu şekilde sade tut herkesin ilgisini çekebilsin diye kasma çok. En az 100 milyar gelir. 15 ini alırım fikir babası olduğum için.

Böyle bir kitap çıkarsana. Adı Dedektif Simülatörü 2019 olsun. Şu tarz 6-7 adet vaka olsun. Vakalar gittikçe zorlaşsın. Dili de bu şekilde sade tut herkesin ilgisini çekebilsin diye kasma çok. En az 100 milyar gelir. 15 ini alırım fikir babası olduğum için.
Ahahah. Bunu devam ettirebilirim belki ama asıl yapmak istediğim şey her türde enfes bir şeyler yazmak.

Ben telefondan girdiğim için @amaneden spoilerın açılmıyor.
Rica etsem part part ayırabilir misin spoilerları. Belki o zaman açabilirim.

Biraz açıp okumaya çalıştım da sanırım katilin kim olduğunu yani kim olmadığını buldum.

Tek solukta okudum. Dili kullanış şeklini beğendim. Sanırım analizlerden anlamam gerekiyordu. Belki haddime değil ama hikaye olarak Vr konusunu seçmen biraz trick gibi geldi. Geleneksel dedektif hikayesinden uzaklaşıp çağa uygun bir şey tasarlamak kısmen okunma garantisi verebilir.
Hikayenin devamını merakla bekliyorum. Kalan kısmı buradan mı yayınlamayı düşünüyorsun yoksq kitap mı olacak? :sapkali:

Ben telefondan girdiğim için @amaneden spoilerın açılmıyor.
Rica etsem part part ayırabilir misin spoilerları. Belki o zaman açabilirim.

Biraz açıp okumaya çalıştım da sanırım katilin kim olduğunu yani kim olmadığını buldum.
Ayırdım. :sapkali:
Biraz yorum çıtlatsaydınız efendim? :üzgünüm:

Okuduğun için teşekkürler. :sapkali:
Tek solukta okudum. Dili kullanış şeklini beğendim. Sanırım analizlerden anlamam gerekiyordu. Belki haddime değil ama hikaye olarak Vr konusunu seçmen biraz trick gibi geldi. Geleneksel dedektif hikayesinden uzaklaşıp çağa uygun bir şey tasarlamak kısmen okunma garantisi verebilir.
Hikayenin devamını merakla bekliyorum. Kalan kısmı buradan mı yayınlamayı düşünüyorsun yoksq kitap mı olacak? :sapkali:
Genç birinin dedektiflik işlerine dahil olması pek olası gelmediği için böyle yaptım. Çağdaş da oldu aynı zamanda ve evet, ilgi de çeker. Tabii ilgi çeksin diye değil de farklılık olması açısından yaptım, farklılığın ilgi çekmesinden ben sorumlu değilim. :oleyo2:

Henüz devamının olup olmayacağını bilmiyorum. Çok daha iyi bir şeyler yazmam gerektiğini biliyorum sadece.

Okuyup yorumladığın için teşekkür ederim. :sapkali:

Ayırdım. :sapkali:

Biraz yorum çıtlatsaydınız efendim? :üzgünüm:

Okuduğun için teşekkürler. :sapkali:

Genç birinin dedektiflik işlerine dahil olması pek olası gelmediği için böyle yaptım. Çağdaş da oldu aynı zamanda ve evet, ilgi de çeker. Tabii ilgi çeksin diye değil de farklılık olması açısından yaptım, farklılığın ilgi çekmesinden ben sorumlu değilim. :oleyo2:

Henüz devamının olup olmayacağını bilmiyorum. Çok daha iyi bir şeyler yazmam gerektiğini biliyorum sadece.

Okuyup yorumladığın için teşekkür ederim. :sapkali:
Dedektif hikayelerinde genel sorun kaliteli bulmaca ve bu bulmacayı hikayeye yedirmek. Zorlayan kısım bu olur sanırım. Ki yukarıdaki bulmacalara bakarak çok zorlanmayacağını düşünüyorum.
Ne demek ben teşekkür ederim hikaye için.

Nihayet VR gözlüğüme ulaştım. Gözlük kullanıyor olsaydım ne güzel sızlanabilirdim, değil mi? Tüh. Ya da Hüt. Tüh’ün tersi neyse işte o. Bir de gözlükle uğraşmayacağım.
Bir gözlük kullanıcısı olarak özellikle 3D filmlerde çok sıkıntı yaşıyorum ama esas içime oturan kısım o kadar 3D diye dayandığım filmde 3D sahnelerin en fazla 1-2 sahnede 3-5 saniye kullanılması oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık