Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Imu

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 27 32.9%
  • Sevmem.

Kullanılan: 55 67.1%

• Kullanılan toplam oy
    82
Kayıp yüzyıl neden 100 yıl sürdü acaba. Bir savaş en fazla 20 yıl bilemedin 40 yıl sürer. Giriş gelişme sonu bölümü epey uzun sürmüş.İmu denen herif sanırım şeytan meyvelerinin sırrını uzun yıllar önce çözmüş

Kayıp yüzyıl neden 100 yıl sürdü acaba. Bir savaş en fazla 20 yıl bilemedin 40 yıl sürer. Giriş gelişme sonu bölümü epey uzun sürmüş.İmu denen herif sanırım şeytan meyvelerinin sırrını uzun yıllar önce çözmüş
Bence açıklandı bu kısım. 20 krallık MJye çıkınca yeni krallar belirleniyor ve yeniler benimsensin diye eskilerin tarihini siliyorlar, sile sile 100 yıl silmisler işte, başka bir anlatım olur mu sanmıyorum.

Tarihte avrupada yaşanmış 100 yıl savaşları varya ordan araklamış işte oda çok bi espirisi olduğunu zannetmiyorum

Acaba Dof o sözleri söylerken imu'dan haberi varmiydi? Imu eger ölümsüz ise ya kendi meyvesinden ya da zamaninda seneler önceki ope ope kullanicisi üzerinde kullandi ve bu hale geldi.

D.'ler, Op, Imu, hükümet, antik silahlar, BB'nin vücudu, all blue simdilik gizemini koruyor. Imu'yu Dragon'un gücünü bekledigim gibi son Savasta görücegiz gibi, bazilari öncesinde bazilari raftel'de, bazilari son Savasta yine.

Ancak belkide en gizemli olan sey sanji'nin all blue olabilir. Ismi hepsi anlaminda. Sadece var sayim, hükümetin üzerinde bulundugu o koca duvar Savasa dayanamayip yikilirsa tüm denizlerin birlesmesi gerceklesebilir mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık