Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
1- Garp + Sengoku en fazla 1 amiral eder, bunaklardan iş çıkmaz.
2- Aokiji zaten ilk fırsatta BB'nin emri altına giren bir dönek, o yüzden vsde muhakkak taraf değiştirecektir.
3- 1 Yonko = 1,5 Amiral
4- 1 Meyveli BB = 0,5 Amiral

Olaya bu denklemden bakarsak 7 vs 5 yerine 5 vs 7,5 olduğu görülecektir, Yonkolar alır yani. :(
amirallere niye oy verdin. :(

@kadir t.

Üstadım yonkoular zorlansın diye fazla zorlamışsın :)

Konuyu gerçeğe yakın bir şekilde değerlendirebilseydik daha hoş olurdu. Mesela ya Teach'i koyalım ya Beyazsakal'ı. Bunlardan hangisini koyuyorsan da o kisinin özelliklerini ver. Teach iki meyve ya da Beyazsakal Mf'deki hali gibi. Iki aynı yeteneğe sahip adam gereksiz değil mi ? Nacizane tavsiyemdir :)

Konuya gelecek olursak şu durumda Amiraller kazanır. Zaten Teach tek meyveyle o adamların tozunda bozulur. Wb zaten yaşlı. Yani 3.5 yonkou var ortada aslında. Bunlar da 7 amiral karşısında yenilirler. Ancak burdan bizim babalığı çıkarır ve yerine iki meyveli Teach'i koyarsan yonkoular alır :good:

@kadir t.

Üstadım yonkoular zorlansın diye fazla zorlamışsın :)

Konuyu gerçeğe yakın bir şekilde değerlendirebilseydik daha hoş olurdu. Mesela ya Teach'i koyalım ya Beyazsakal'ı. Bunlardan hangisini koyuyorsan da o kisinin özelliklerini ver. Teach iki meyve ya da Beyazsakal Mf'deki hali gibi. Iki aynı yeteneğe sahip adam gereksiz değil mi ? Nacizane tavsiyemdir :)

Konuya gelecek olursak şu durumda Amiraller kazanır. Zaten Teach tek meyveyle o adamların tozunda bozulur. Wb zaten yaşlı. Yani 3.5 yonkou var ortada aslında. Bunlar da 7 amiral karşısında yenilirler. Ancak burdan bizim babalığı çıkar ve yerine iki meyveli Teach'i koy yonkoular alır :good:
Kaido Big Mom Shanks üçlüsünü 2 amiral gücünde düşündüm ben :D Wb 1,5,Teach 1 amiral eder.Öyle olunca Yonkoular ağır bastı.

Akainu ve Wb tekrar kapışsınlar sonuç aşağı yukarı aynı olur. Fuji ve Teach az ötede beraber oynasınlar, onlar bu seviyenin adamı değiller.
Kizaru ve Aokiji Shanks'ı paramparça ederler. Sengoku + yeşil boğa vs Mig Mom'ı indirirler.
Garp ve Kaido çok güzel vs olur. Diğer savaşlar bittiği için Kaido da bir yere kadar dayanır. Amiraller 1 kişi bile kaybetmezler.:) Korsan çağını resmen kapatırlar.

kör topal

Teach'ı yonkou helini baz almamak saçmalık. Hiç koymasaydın daha iyiydi. Wb genç yonkou Teach ise Yonkou olduğu yani 2 meyveli hali ile çok pis döver öyle böyle değil hele tayfalarınıda verin yanlarına katliam.

Önceleri 7 vs 5 olduğunu düşünüyordum, sonradan Aokiji Amiralleri satıp Yonkolara geçti, Garp ile Sengoku'nun da kondüsyonu düştü. Haliyle benim oy da çöpe gitmiş oldu, kupon yattı işte. :(
Sonra Teach meyve için Beyazsakal'ı sırtından bıçakladı, Big Mom Garp'a ilanı aşk etti ve aşkı için diğer yonkoulara daldı. Aokiji de baktı işler fena, tekrar eski takıma geçti. Kuponun tutar bence, umudunu kaybetme sen. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık