Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Ben savunma duvarı ile içten patlamalı hakiyi aynı görüyorum. Biri limonsa diğer portakaldır.

Element savunması ile boşaltma arasında ne gibi bir fark var? İkisinde de önceden bilmek gerekir Haki varsa. Düz mermi Kizaru'dan geçer de Akainu o kadar korsanın içinde mermileri nasılsa geçer diye görmemezlik gelmez. Bir yandan Luffy'yi kovalarken diğer taraftan yüzlerce mermi ile mücadele ediyordu.
Degiller haki duvarını en basit adam bile yapıyordu. Bu teknil epey üst düzey bişey. Kaido bile bunlar biliyormuydu diye şaşırıyor. Reyling en temel haraket olarak Luffy gösteriyor. Ama nedense Soda bu tekniği 2 yıllık ara sonrası kullanmayı bırakdı.

Biri Logia direk doğada bulunan element, diğeri ise özel per. meyvesi. Yani kendini elemente çeviremiyor. Ben burdan yürüyorum ama ileride Soda aynı şey diye söyleyebilir. O zaman da çiddi odaklanma isteyen bişey geleceği görmek. Üst düzey rakiplere karşı işe yaramıyor. Luffy hızını arttırdı bir anlamı kalmadı yeteneğin. Kaido'nun, Luffy'ye tek vurduğudaki hızı ortada.

Degiller haki duvarını en basit adam bile yapıyordu. Bu teknil epey üst düzey bişey. Kaido bile bunlar biliyormuydu diye şaşırıyor. Reyling en temel haraket olarak Luffy gösteriyor. Ama nedense Soda bu tekniği 2 yıllık ara sonrası kullanmayı bırakdı.

Biri Logia direk doğada bulunan element, diğeri ise özel per. meyvesi. Yani kendini elemente çeviremiyor. Ben burdan yürüyorum ama ileride Soda aynı şey diye söyleyebilir. O zaman da çiddi odaklanma isteyen bişey geleceği görmek. Üst düzey rakiplere karşı işe yaramıyor. Luffy hızını arttırdı bir anlamı kalmadı yeteneğin. Kaido'nun, Luffy'ye tek vurduğudaki hızı ortada.
Öyle değil o durum.Luffy tama olayından dolayı Kaido'ya sinirliydi.Sakin olmazsan gözlem haki kullanamazsın.Mangada geçen bir olay bu.Kaido'nun hızıyla alakalı değil.

Luffy Kaido'nun denk kapıştığı Linlin'in saldırılarından g4ü bırak,g2 bile kullanmayarak kaçıyordu.Çünkü sakindi.Sakinlik çok büyük bir fark.

Ben de diyorum ki karşı tarafın savunma hakisi yüksek olunca elementin ne önemi var? Sonuçta aynı kapıya çıkıyor. Kizaru ve Kuzan bu konuda Katakuri ve Akainu'dan daha şanslı ama. Meyveleri daha hızlı parçalanır.

Duvar hakisi ve içten patlamalı hakkında detaylı inceleme yapmadım. Yüzeysel bakınca bana aynısı gibi geldiler. Dediklerin doğru olabilir. Luffy'nin gelişimine bakmak lazım. İki türü kaç bölüm arayla kullandı.

Öyle değil o durum.Luffy tama olayından dolayı Kaido'ya sinirliydi.Sakin olmazsan gözlem haki kullanamazsın.Mangada geçen bir olay bu.Kaido'nun hızıyla alakalı değil.

Luffy Kaido'nun denk kapıştığı Linlin'in saldırılarından g4ü bırak,g2 bile kullanmayarak kaçıyordu.Çünkü sakindi.Sakinlik çok büyük bir fark.
Burda Luffy hala G4 ilk formunda. Kata burda yediği darbeleri odağımı kaybettim diye acıklıyor. Sonra Luffy senin olayını çözdüm diyip Snake man açıyor ve hızını artırıyor. Bundan sonra Kata'nın darbe yememe olayını hızıyla kapatıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık