Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Düşük değil büyük ihtimal WB-Racır tarzı isimlere kafa tutabilecek bir Yonko olurdu. :) Eli sopalı hali bile Kaido'ya low diff atacaktı araya girmeselerdi. daha ne kadar yüksek profil olabilir. :)
Tek vuruşa bayıldı kendisinden genç Kaido'ya. Kaido'nun saldırı güçü aşırı yüksek olduğu aşikar ama tek vuruşa gitmemeliydi. Potansiyel olarak bir Kaido olmadığı belli benim açımdan.

Katakurideki gözlemi kolay kolay birinde göreceğimizi sanmıyorum. Onun dışında Sakazuki kesin ileri seviye silahlanma kullanıcısı çıkacak.
Akainu'da Katakuri kadar gözlem beklemiyorum ben zaten. Ama Yonkolardan sadece Shanks yarışabilir Amiralllerin gözlemleri ile. Gözlem fakiri denilen Akainu bile MF'de şov yapmıştır. İçinden kılıç da mermi de geçirmiştir. Wano'da gördük ki bu mermiler tehlikeli.

Tek vuruşa bayıldı kendisinden genç Kaido'ya. Kaido'nun saldırı güçü aşırı yüksek olduğu aşikar ama tek vuruşa gitmemeliydi. Potansiyel olarak bir Kaido olmadığı belli benim açımdan.
Bayılması bişiy ifade etmiyor Kaido'yu haklayacaktı eğer araya girmeselerdi. Kaido tepki bile veremiyordu. Daha dayanıklı olmasa bile diğer konularda 1-2 gömlek fark atıyor.

Oden net olarak Kaido'dan 1-2 gömlek üstün. Ha tabii Yonko Karasakal, Prime WB-Roger gibi isimlerin altındadır. Ama o seviyeye ulaşırdı rahatlıkla.

Bu adamın k.hakisiyle şunun bir olduğu mu düşünülüyor cidden.Birisi handikaplı,yaşlı hakilerini eskisi gibi kullanamayan,Marco'nun,Croco'nun eskisinden eser kalmadığını söylediği WB'nin saldırısınından kaçınıyor.

Kata ise geleceği görebilen Luffy'nin üzerine açtığı en hızlı formun muhtemelen en hızlı 2.ci saldırısı olan Black Mamba'yı dodgeluyor.Boundman Dof'un tepki veremediği hızda olan bir form.Snakeman daha da hızlı olan versiyonu+Luffy az çok geleceği görebiliyor.

Akainu'da Katakuri kadar gözlem beklemiyorum ben zaten. Ama Yonkolardan sadece Shanks yarışabilir Amiralllerin gözlemleri ile. Gözlem fakiri denilen Akainu bile MF'de şov yapmıştır. İçinden kılıç da mermi de geçirmiştir. Wano'da gördük ki bu mermiler tehlikeli.
Ha anladım reis. Öyle bir yazmışsın ki tüm Amirallerde ileri seviye gözlem ve silahlanma bekliyorsun sandım :)

Sonuç yaptığın komboya göre çok değişken oluyor. Bence ''Hangi taraf hangisi alır?'' değil ''Hangi ikili hangi ikiliyi alır?'' sorusu daha mantıklı olurdu.
Geneli hangi taraf alırsa ona işaretlenir diye düşünmüştüm. Tüm olasılıkları yazamazdm zaten açıklamada ikiliyi ve hangi tarafın kazanacağını belirtin dedim

Katakurideki gözlemi kolay kolay birinde göreceğimizi sanmıyorum. Onun dışında Sakazuki kesin ileri seviye silahlanma kullanıcısı çıkacak.
Gözlem tek parça bir şey değil bence. Benim gözlemlediğim kadarıyla üç farklı gözlem var:
-Kata gibi geleceği görme.
-Fuji gibi etrafını görme/hissetme.
-Birde vahşi hayvanlar gibi etrafı/tehlikeyi sezme.
İlk ikisi yüksek eğitim üçüncüsü savaş tecrübesi ile kazanılan bir şey.
Birde Coby ve Luffy'nin etrafı duyma olayları var. O gözlem mi oluyor bilinmediğinden yazmadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık