Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] I'm Mortal

Nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    21
Hikaye güzeldi, bilimadamı ve bu kadar hırslıyla einstentan filan örnek verebilirdin.
Örneklerinde hacı ben adamın ölümsüz olamasını bekliyordum wolwerine gibi yani karıncaları ele geçiren parazitler vardı bunlardan örnek verebilirdin.
Teşekkürler. 2.500 kelime sınırıyla pek fazla şeye örnek veremiyorsun ne yazık ki. :D Okuyup yorumladığın için teşekkür ederim.

Hoşuma gitti ama 4. eleştiriye katılıyorum.
Bilimsel yönünü girişte tek ele almışsın ve dili senin potansiyeline kıyasla solda sıfır kalmış.

Edit: Tabi yarışma formatına göre yoksa kelime kısıtlılığı ve konu olmazsa oooo oooo yani.

Hoşuma gitti ama 4. eleştiriye katılıyorum.
Bilimsel yönünü girişte tek ele almışsın ve dili senin potansiyeline kıyasla solda sıfır kalmış.

Edit: Tabi yarışma formatına göre yoksa kelime kısıtlılığı ve konu olmazsa oooo oooo yani.
Teşekkürler. Aslında zenginleştirebilirdim, doğru bir eleştiri. Kelimeyi de hallederdim ama sanırım olabildiğince sade olması mesaj için daha doğruydu. Kendimi değil de mesajı pazarlamışım. Yazarken de aklımda pek çok kişiye ulaşabilecek olan bir hikâyenin daha üst bir konuyu ele alması gerektiği düşüncesi vardı. Öyle işte.

Okuyup yorumladığın için teşekkür ederim.

Hikayeyi beğendim, okuması keyifliydi. Neden beğendim, neyi beğendim açıkçası pek düşünmedim ama keyif aldım. Bu da bana yeter şimdilik.
Elime kitap alıp, bir köşede sakin sakin okuyabildiğim günler geldiğinde belki senin kitaplardan birini de okurum. En azından, acaba kitaplarını nasıl yazmış hissi uyandırdı bende. :sapkali:

Hikayeyi beğendim, okuması keyifliydi. Neden beğendim, neyi beğendim açıkçası pek düşünmedim ama keyif aldım. Bu da bana yeter şimdilik.
Elime kitap alıp, bir köşede sakin sakin okuyabildiğim günler geldiğinde belki senin kitaplardan birini de okurum. En azından, acaba kitaplarını nasıl yazmış hissi uyandırdı bende. :sapkali:
Teşekkürler. Hikâye ikinci misyonunu yerine getirmeyi başarmış desene. Belki başkaları da böyle düşünür de yolumuz açılır. Okuyup yorumladığın için teşekkür ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık