Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Im kimdir?

Ortaya bir teori atayım belki ilerde tutar :)

İM luffy nin annesi çıkacak.

Hikayem

Dragon zamanında Denizciler katılmış kısa zamanda çok fazla yükselmiş en tepedekilerin ilgisini çekmiş IM ise zaten gizli Kraliçe o sıralar yeni tahta çıkmış. Derken bir D. Olan dragon ilgisini çekiyor. Onu tanımaya çalışıyor sivil olarak gizliden görüşmeye başlıyorlar sonunda ona aşık oluyor derken luffy ye hamile kalıyor. Bu aşkın meyvesini güvenerek dragona gerçekleri anlatıyor ve dragon luffyi alıp kaçıyor sonrasında devrimci oluyor bunu kendine yediremeyen IM dragonu dünyanın en çok aranan adamı ilan ediyor.

Kısacası Bir D. Olan luffy aynı zamanda bir kutsal ejder.

Yazdıklarım tamamen tahmindir hiç bir dayanağım olmasada mantıklı geldiği için yazdım

Shirahoshi, Joyboy ve Luffy ile ilişkiyi güzel yakalamışsın. İm ve Goroseiler ile ilgili Buda hikayesini de ilk defa okumuş oldum. Buda hikayesine %100 bağlı kalmasa bile benzer bir şeyler çıkma olasılığı çok yüksek. Güzel teori olmuş, eline sağlık.

Im kim bilmemde yüzünü gördüğümüzde böyle puşt gibi bişey çıkacak.Örnek wano shogunu.Zoroyla kapışcak derken hipopotam ağızlı biri çıktı.Umudunuzu fazla yükseltmeyin derim ben , E.Oda ya güven olmuyo.

Narutoyla one piecesin ortak özellikleri olduğunu düşünüyorum ikisi de birbirlerinden etkilenmiş olabilir.Gecmiste yaşayan efsaneler narutonun sonlarında ortaya çıkmıştı.One piecede de kayıp dönemde yaşayan insanlar birşekilde geri dönebilir bunu yapabilecek insanlar var.Im bence geçmişten geliyor Rogerdan felan eski goroseilerin yaşına baktıkça bence mümkün

Im gozumuzun onunde olan birisi cikabilir. Ornek Bonney saraya girmesi Im' in sahnelerinden onceydi sanirim. Meyveside yas ile ilgili.
Çok iyi bir noktaya değindin. Son derece mantıklı geldi özellikle meyve gücünden dolayı fakat Bonney gibi yemek yemesini bilmeyen birinin zarif ve mükemmel olduklarını düşünen kutsal ejderlerin başındaki groseiden daha üstün biri çıkmasıda bir o kadar mantıksız. Bonney zarafet konusunda seviyesi yerlerde nerdeyse. Hatta yemek yeme adabını bile bilmeyen bildiğin Kezban. Ayrıca IM olsaydı 11 süpernova gibi basit bir korsan topluluğunda yer almazdı. Olsa olsa shicbukai olurdu. Heleki denizciler tarafından hiç yakalanmazdı diye düşünüyorum

Im gozumuzun onunde olan birisi cikabilir. Ornek Bonney saraya girmesi Im' in sahnelerinden onceydi sanirim. Meyveside yas ile ilgili.
Mihawk, Yüce Imu Sama'nın ta kendisi çıkmasın. :) :bilmem:

Kılıç diyarı Wano'ya bile gitmeyen bir adam, evrende doğru düzgün kılıç ustası bile yok. Neden Shichi olduğu belli değil.

Dünyayı yöneten birinin kendi kendine unvan verip ortalarda gezmesi zor değil yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık