Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İçten Patlamalı Luffy Kaido'dan Kan Alır mı? (İlk Karşılaşma)

İçten Patlamalı Luffy Kaido'dan Kan Alır mı?

• Kullanılan toplam oy
    100
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'ya şu an bilinen kalıcı olarak yara veren tek adam Oden. O da Kaido'nun haki basmadığı halinden. Uyanış + Haki varken nasıl öyle kan alacaklar? Hadi birini aldılar. BM de var...
Peki ya luffynin dayanıklılığı ,kaido yarı zoan + patlamalı hakiyle vursa luffy ölene kadar pipetle yemek yer.:ehe:

Lan bir de şöyle oluyormuş
Big Mom bizim tayfaya mesaj yolluyor ben Kadiyo'yu alıyorum aramızda eskiden kalma musibet var. Sonra sizinle ilgileneceğim.
Gidişat böyle olursa nasıl olur acaba sadece varsayım. Önceki büyük savaşa göre pihu dedirtecek tek savaş iki yonkonun savaşı olabilir. Bizim tayfada gelen amiral kuvvetlerini tutar böylece yonko olmadan amiral gücüne ulaşmış bir Luffy izlemiş oluruz

Lan bir de şöyle oluyormuş
Big Mom bizim tayfaya mesaj yolluyor ben Kadiyo'yu alıyorum aramızda eskiden kalma musibet var. Sonra sizinle ilgileneceğim.
Gidişat böyle olursa nasıl olur acaba sadece varsayım. Önceki büyük savaşa göre pihu dedirtecek tek savaş iki yonkonun savaşı olabilir. Bizim tayfada gelen amiral kuvvetlerini tutar böylece yonko olmadan amiral gücüne ulaşmış bir Luffy izlemiş oluruz
Arcın bütün gazı ölür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık