Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İçten Patlamalı Luffy Kaido'dan Kan Alır mı? (İlk Karşılaşma)

İçten Patlamalı Luffy Kaido'dan Kan Alır mı?

• Kullanılan toplam oy
    100
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Klasik 'bana bi şey olmaz kii' arc bossu çizimleri Oda'nın. Ama işte ilk darbeyi hissettiğinde savunma yapmaya başlar. Dolayısı ile 1 vuruşluk da olsa kan alır.

Arkadaşlar daha önce nadir gördüğümüz tipte bir haki, Hyogoro bile vay bu benim öğretmeye çalıştığımdan da güçlü dedi.

Tabii alır. Gear 5 ya da gear 4 gelirse yaşlı WB hariç ilk defa bir yonkoyu kan kusarken gördüğünüzde lütfen şaşırmayın.

İçten patlamalı haki ne olm, o ismi kim buldu, niye buldu, nasıl buldu :D

Olası Senaryo; " Şimdik Kaiydo efendi, seni şimdi yeni bulduğum içten patlatmalı hakiylen yenecem "
[Kaido sessiz sessiz durur, hafif gülümser]
"Ya, şaşırdın dimi, ehheheh"
[Tüm gücüyle saldırır, içten patlatmalı haki falan uygular]
[Kaido yere savrulur ama hemen kalkar ve kemiklerini kırtlatır]
"Aahahahah, yeni tekniğin kemiklerimi iyi kırtlattı, afferim, senden iyi masör olur uhahaha"
[Veee... Luffy tek yeme vol2]
Katılıyorum.... Şimdi bu yeni tekniği luffy öğrenecek kaido bilmiyor mu koskoca younko hadi bilmiyor savunma hakisi o kadar mı zayıf 2 vurma ile pert çıksın.... Bence luffy nin saldırıdan çok savunmasını güçlendirmesi gerekiyordu adam tek yedi tekkkkkkk. Şimdi diyelim kaido ya vurdu eee kaidonun tek yemesi lazım ki luffy tekrar kalkıp vurmasın vurursa sıkıntı xD

Kaido masaj niyetine alır darbeleri.Kaido resmen dalga geçti ilk karşılaştırmada.Ciddileşirse iş sıkıntı.Hybrid formuna dönüşürse affı olmaz.Zaten sonunda senaryo gereği muhakkak düşecek Kaido ama işte nasıl olacak.Oda umarım ciddi saçmalamaz ve zevki ve mantıklı bir şekilde gösterir.

Katılıyorum.... Şimdi bu yeni tekniği luffy öğrenecek kaido bilmiyor mu koskoca younko hadi bilmiyor savunma hakisi o kadar mı zayıf 2 vurma ile pert çıksın.... Bence luffy nin saldırıdan çok savunmasını güçlendirmesi gerekiyordu adam tek yedi tekkkkkkk. Şimdi diyelim kaido ya vurdu eee kaidonun tek yemesi lazım ki luffy tekrar kalkıp vurmasın vurursa sıkıntı xD
Koskoca kör amiralin Aisa'dan uyduruk gözlem hakisi olduğu evrendeyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık