Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Bu Chimera Ant Arc.'ı sizce de gereksiz uzun değil mi? :artiz:
Yeni mi izliyorsun? O zaman izlemeye devam et, ortaları baya uzatmışlar ama ark sonu gerçekten çok güzel. İzlemediysen spoiler.
Gerizekalı Gon ve girdiği tripler hariç güzel arkdı. Ne Pitou öyle vahşi şekilde ölmeyi hakeden bir karakterdi (Gentru gibi adamları bile iyileştirdiler) ne de Gon'un power upı mantıklıydı. Gon ve Pitou kısmını görmezden geliyorum yoksa cidden çok saçmaydı o kısımlar.

Uzun olmasına uzun ama boş değil. Hani op'taki gibi büyük patrona ulaşana kadar bir milyon engele takıl, yüzbin gereksiz olaya dahil ol ulaşınca bile hikaye sürünsün olayı yok. Birçok karakter ve olay birçok açıdan işlendi. Yavaş, uzun ama dolu dolu.

Yeni mi izliyorsun? O zaman izlemeye devam et, ortaları baya uzatmışlar ama ark sonu gerçekten çok güzel. İzlemediysen spoiler.
Gerizekalı Gon ve girdiği tripler hariç güzel arkdı. Ne Pitou öyle vahşi şekilde ölmeyi hakeden bir karakterdi (Gentru gibi adamları bile iyileştirdiler) ne de Gon'un power upı mantıklıydı. Gon ve Pitou kısmını görmezden geliyorum yoksa cidden çok saçmaydı o kısımlar.
Neyi mantıksızdı ve saçmaydı mesela?

Neyi mantıksızdı ve saçmaydı mesela?
Bu koşul koyunca nenin güçlenmesi bana göre seride çok ucu açık bırakıldı. Herhangi biri herhangi birini yenmek için bunu yapıp nen yeteneğinden vazgeçebilir. Gon gibi Shizuku'yu yenip yenemeyeceği kesin olmayan bir karakterin bir anda serinin zirve güçlerinden biri yenebilecek güce çıkması saçmaydı. İkinci olarak Gon o kadar kötü adamı bağışlayan birisiyken Pitou'yu bildiğin vahşice katletti. Killua'yı filan öldürse tamam ama seriye yeni girmiş Kite için bu denli çıldırması inanılmaz itici ve gereksiz gelmişti bana. Killua, Meruem gibi karakterlerin değişimi çok daha tutarlı ve hoştu. Arkı da bunlar yüzünden sevdim zaten. Yoksa Gon o arkta çekilecek gibi değildi bana göre.

Bu koşul koyunca nenin güçlenmesi bana göre seride çok ucu açık bırakıldı. Herhangi biri herhangi birini yenmek için bunu yapıp nen yeteneğinden vazgeçebilir. Gon gibi Shizuku'yu yenip yenemeyeceği kesin olmayan bir karakterin bir anda serinin zirve güçlerinden biri yenebilecek güce çıkması saçmaydı. İkinci olarak Gon o kadar kötü adamı bağışlayan birisiyken Pitou'yu bildiğin vahşice katletti. Killua'yı filan öldürse tamam ama seriye yeni girmiş Kite için bu denli çıldırması inanılmaz itici ve gereksiz gelmişti bana. Killua, Meruem gibi karakterlerin değişimi çok daha tutarlı ve hoştu. Arkı da bunlar yüzünden sevdim zaten. Yoksa Gon o arkta çekilecek gibi değildi bana göre.
bende sana katılıyorum. bana da itici ve gereksiz gelmişti. he karizma olduğunu düşünmedim değil.
Killua vs youpinin giriş kısmı en efsanesiydi tamamen samimi kısa bir vs olmuştu

Ha şöyle ya. Karınca arcı kötü bir arc değildir evet; ama serinin en güzel arcı değildir kesinlikle. Abartılmış balon bir arctır. Gon da karınca arcında iyice iticileşmiştir. Garip garip triplere girmiştir. Ne kadar dolduysam bir kişi bunu dile getirdiği anda çoştum yalnız. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık