Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Çalışıyorum da diyor, ne yapıyormuş efendi?
Çalışsın bakalım.
Bence Mashima çizerdi, 3-5 versen ama bu adamın çizgisi de başka be, o mantıkla tüm Mangaka lar asistana verip geçsin.
Asistanla ne alakası var :S Yazarı ve çizeri farklı manga ve çizgi roman gırla. Animeyi çizen adam nasıl bu tarzı kopyalayabiliyorsa yetenekli bir çizer (mashima hariç) de seriyi alıp götürür Murata gibi. Mashima'ya da vasfından fazlasını yüklememek lazım çizdiği şeyler belli.

Çalışsın bakalım.
Asistanla ne alakası var :S Yazarı ve çizeri farklı manga ve çizgi roman gırla. Animeyi çizen adam nasıl bu tarzı kopyalayabiliyorsa yetenekli bir çizer (mashima hariç) de seriyi alıp götürür Murata gibi. Mashima'ya da vasfından fazlasını yüklememek lazım çizdiği şeyler belli.
Adam prensip sahibi demek ki, hem onun çizgisi başka, ayrı bir sanat yapıyor. O karanlık havayı iyi veriyor. Hasta da olsa bu Japonların değişik huyu var, serileri vermiyorlar, bizde olsa bu Mangakalar kendi dergisini basıp patron olurdu. Başkasına yaptırırdı. Mashima bence baya yetenekli, eli çabuk bir kere.

Mashima çok çiziyor ama boş da çiziyor. Nicelik çok nitelik boş. Hikâyeyi falan demiyorum, doğrudan çizimden bahsediyorum. Bu iş için uygun o sebeple. Ne de olsa Togashi'nin çok daha boş çizdiği bölüm sayısı çok.
Togoshi bilgi çok veriyor, haftada 2 Çıkmayacaksa Mashima rahat yetiştirir ama bence bu bilinmezlikten keyif alıyor. Ne zaman çıkacak diye diye dillerden düşmüyor, çizse acaba en iyi olur mu falan konuşuluyorsa eğer bizde olduğu gibi hoşuna gidiyordur.

Togoshi bilgi çok veriyor, haftada 2 Çıkmayacaksa Mashima rahat yetiştirir ama bence bu bilinmezlikten keyif alıyor. Ne zaman çıkacak diye diye dillerden düşmüyor, çizse acaba en iyi olur mu falan konuşuluyorsa eğer bizde olduğu gibi hoşuna gidiyordur.
Hikâyenin devamını pek merak etmesem de adamın bu hâli canımı sıkıyor benim valla. O kadar boş konuşmuş ki seriyi merakla bekleyen biri olsaydım acayip sinirim bozulurdu.

Hikâyenin devamını pek merak etmesem de adamın bu hâli canımı sıkıyor benim valla. O kadar boş konuşmuş ki seriyi merakla bekleyen biri olsaydım acayip sinirim bozulurdu.
Onu bekleyenler alışmıştır bu duruma, ben ne olduğunu unutuyorum, son şeyleri her sene baştan okuyorum. Belki de böylesi daha güzel, kara kıta hayallerimizde istediğimiz gibi güzel kalacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık