Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime) (17.09.2012 - 13.07.2014)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk defa bir animede ana karakterden ziyade diğerlerinin fanı oldum.:/ Killua mükemmel bir karakter olmuş,Gon falan hikaye yanında.:ehe: Örümcekleri görmek de ayrı bir keyif açıkçası.

Beyler bu arc tahmini olarak kaç bölüm sürecek?
Hayalet takımın patronunu [Chrollo imiş ismi] Croco'ya benzeten tek ben miyim acep? :S

70'e geldim. :/

Razor çok fenaymış, oyunu hazırlayan diğer karakterler gösteriliyor mu acep merak etmeye başladım. Bir de Gökkubbedeki kat maliklerini merak ediyorum. Serinin zirvesi bu adamlardır herhalde.

70'e geldim. :/

Razor çok fenaymış, oyunu hazırlayan diğer karakterler gösteriliyor mu acep merak etmeye başladım. Bir de Gökkubbedeki kat maliklerini merak ediyorum. Serinin zirvesi bu adamlardır herhalde.
Gösteriliyo arc'ın sonunda ama diğerleri Razor gibi dövüşçü tipi değil. Razor oraya göz kulak olsun diye konumuş zaten :D

Kat sahipleri hiç gösterilmedi. Gösterileceği zamana ilişkin bir tahminim var ama senin için spoilera girer. Spoiler yemeyi pek sallamıyorsan bakabilirsin.

Büyük ihtimalle Gon ve Killua tekrar birleştiklerinde oraya uğrayacaklardır. Yarım kalan işlerini bitirmeye çalışırlar. Geldikleri seviyeyi görmek için çok iyi bir yol olur.

Hisoka, Razor'u görünce niye heyecanlanmadı, anlamadım. Aklında Chrollo olduğu için mi, yoksa Razor'dan güçlü olduğunu düşündüğü için mi? İkinci ihtimal pek mümkün değil gibi. Razor'un bir vuruşunu 3'ü zor tutuyor, hayalet takımındaki sarışın kafa koparan eleman Hisoka'ya atar yaparken Razor'u görünce eli ayağı dolaşıyor.

Hisoka, Razor'u görünce niye heyecanlanmadı, anlamadım. Aklında Chrollo olduğu için mi, yoksa Razor'dan güçlü olduğunu düşündüğü için mi? İkinci ihtimal pek mümkün değil gibi. Razor'un bir vuruşunu 3'ü zor tutuyor, hayalet takımındaki sarışın kafa koparan eleman Hisoka'ya atar yaparken Razor'u görünce eli ayağı dolaşıyor.
Hisoka Feitan'ı görünce de heyecanlanmıyor :oleyo: Ki ben Feitan'ın Hisoka'nın en fazla 1 tık altında olduğunu düşünüyorum. Hisoka'nın aradığının tam olarak çok güçlü rakip olduğunu da düşünmüyorum aslında. Tam anlamıyla bir dövüşünü gördüğümüzde daha iyi anlarız gayesini. Çünkü birkaç defa bir sürü sağlam elemanın olduğu yerlerde bulundu. Kendisini hiç kaybetmedi. Ama avcı sınavında bizim veletleri görünce bilinci yarı kapalı oluyordu :D Potansiyelinin ucunu göremediği rakipler heyecanlandırıyor da diyebiliriz.

O sarışın eleman (Phinks) kaba güç savaşında Razor'la rahat kafa kafaya gider. Gücü buna çok müsait. Razor'ın elinde yönetici kartı olmasaydı onu orada dümdüz ederlerdi. Ama adam güçlü sonuçta. Büyük ihtimalle orada o seviyede bir adam beklemiyordu. O yüzden şaşırmıştı biraz.

Hisoka Feitan'ı görünce de heyecanlanmıyor :oleyo: Ki ben Feitan'ın Hisoka'nın en fazla 1 tık altında olduğunu düşünüyorum. Hisoka'nın aradığının tam olarak çok güçlü rakip olduğunu da düşünmüyorum aslında. Tam anlamıyla bir dövüşünü gördüğümüzde daha iyi anlarız gayesini. Çünkü birkaç defa bir sürü sağlam elemanın olduğu yerlerde bulundu. Kendisini hiç kaybetmedi. Ama avcı sınavında bizim veletleri görünce bilinci yarı kapalı oluyordu :D Potansiyelinin ucunu göremediği rakipler heyecanlandırıyor da diyebiliriz.

O sarışın eleman (Phinks) kaba güç savaşında Razor'la rahat kafa kafaya gider. Gücü buna çok müsait. Razor'ın elinde yönetici kartı olmasaydı onu orada dümdüz ederlerdi. Ama adam güçlü sonuçta. Büyük ihtimalle orada o seviyede bir adam beklemiyordu. O yüzden şaşırmıştı biraz.
İkinci paragrafa katılamayacağım maalesef, bildiğin yusufladı örümcekler lan. :D Razor'daki çap bana göre adadaki örümceklerin hiçbirinde yok. Muhtemelen Hisoka'dan da güçlüdür. :D Diğer hususta Hisoka'yı çıldırtan 3 kişi gösterildi şu ana kadar: Netero, Chrollo, Gon. Bariz güçlü adam avcısı işte Hisako, Zaraki gibi düşün. Sadece Zaraki güçlü bulduğuyla dövüşmek istiyor Hisako ise güçlülerle dövüşmenin yanında veletlerin de gelişmelerini istiyor. Illumi bile ilgisini çekmediyse feitanın hiç şansı yok bence. :D Kendisinden güçlü olmayanlarla ilgilenmiyor Hisako. :D

Benim merak ettiğim Hisoka'nın asıl gücünü ne zamana göstereceği. :D Bu arc'a dahil oldu ama ne kadar rol alacak bilmiyoruz. Daha çok Zoldyck odaklı bir arc gibi ve de başkanlık seçimleri. Serinin çevirmenlerinden thiefpliskin en kanlı bölümler geliyor diyor ama az önce de yazdığım gibi Hisoka'nın rolü belirsiz. Bir de anime manga arasında 25-26 bölüm bir fark var galiba. Ne kadar açılır bu ara bilinmez. :D Şu duruma bakınca Hisoka'nın gücünü göreceğimizden biraz şüpheliyim.

İkinci paragrafa katılamayacağım maalesef, bildiğin yusufladı örümcekler lan. :D Razor'daki çap bana göre adadaki örümceklerin hiçbirinde yok. Muhtemelen Hisoka'dan da güçlüdür. :D Diğer hususta Hisoka'yı çıldırtan 3 kişi gösterildi şu ana kadar: Netero, Chrollo, Gon. Bariz güçlü adam avcısı işte Hisako, Zaraki gibi düşün. Sadece Zaraki güçlü bulduğuyla dövüşmek istiyor Hisako ise güçlülerle dövüşmenin yanında veletlerin de gelişmelerini istiyor. Illumi bile ilgisini çekmediyse feitanın hiç şansı yok bence. :D Kendisinden güçlü olmayanlarla ilgilenmiyor Hisako. :D
Yener mi yenemez mi bilmiyorum. Razor'a ilerisi için nasıl bir rol biçecek mangaka ona bağlı. Ama Feitan'ın gücü sıradışı bir şey. Etki alanı büyük. Verdiği zarar büyük. Animede nen yeteneğini gösterdiğinde muhtemelen yeteneğinin giriş adımı felandı. Nasıl bir yeteneğinin olduğunu söylemeyeyim şimdi. Phinks'in gücü (sarışın eleman) de karşısındakine göre ayarlanabilecek bir güç. Sınırı nedir değildir daha görmedik. İnanılmaz bir patlayıcı güç ortaya çıkartabilecek bir gücü var. Birkaçının gücünü daha gördük. Hepsi ayrı ayrı çok özel yetenekler. Bu arada bahsettiğim şeyleri 20-30 bölüm içinde göreceksin sen. Karşısında o kadar Örümcek üyesi varken Razor'ı voleybol topuna onlar çevirirdi :D Gerçi aralarında Feitan varken kombine dövüşmeleri imkansız :D Ha keza Feitan'ın gücü de karşısındaki rakibe göre ayarlanıyor bu arada. Rakibi ne kadar güçlüyse Feitan'ın gücünün geri dönüşü bir o kadar güçlü olur. O kadar söyleyeyim sadece Feitan için :D Ben hala Phinks'in orada Razor seviyesinde bir adam görmeyi beklemediği için o tepkiyi verdiğini düşünüyorum.

Hisoka Illumi ile de ilgileniyor yalnız :D İleride öyle bir şey geçecek. Killua ile alakalı bir durumda da aklı gidiyor gibi olacak yine :D Adam güçlü rakip arıyor aramasına, ona diyeceğim bir şey yok zaten. Sadece ciddi manada dövüşmek istedikleri potansiyelinin ucunu göremedikleridir. O saydığın isimlerin potansiyeli belli zaten. Illumi ile ilgilenmesine rağmen tehditkar bir tutumu yok ona karşı. Onun varacağı son noktayı tahmin ediyodur muhtemelen. Bu yüzden onun için Killua daha öncelikli :D Gerçi son cümlenle bu konuda dediklerimiz hemen hemen aynı noktaya çıkıyor. Hisoka'nın üstünde bir gücü olanlar veya o noktaya ulaşacağını düşündüğü kişiler serinin uç noktasında veya olacak. Bu arada Kurapika ve Leorio da Hisoka'yı çıldırttı diye hatırlıyorum. Sen yeni geçtin oraları daha iyi hatırlarsın. Avcı sınavında gittikleri adada bunlarla karşılaştıktan sonra krize girmişti. Hatta Gon onu izlerken altına kaçırıyodu az kalsın :D

Benim merak ettiğim Hisoka'nın asıl gücünü ne zamana göstereceği. :D Bu arc'a dahil oldu ama ne kadar rol alacak bilmiyoruz. Daha çok Zoldyck odaklı bir arc gibi ve de başkanlık seçimleri. Serinin çevirmenlerinden thiefpliskin en kanlı bölümler geliyor diyor ama az önce de yazdığım gibi Hisoka'nın rolü belirsiz. Bir de anime manga arasında 25-26 bölüm bir fark var galiba. Ne kadar açılır bu ara bilinmez. :D Şu duruma bakınca Hisoka'nın gücünü göreceğimizden biraz şüpheliyim.
Hisoka'nın bu arcta ne rol alacağı önümüzdeki bölüm kesinleşecek. Küçük bir şovu olacak yine. Ama sadece o kadar :D Mangaka Hisoka'nın asıl gücünü Chrollo'nun nen'ini geri kazanacağı zamanlara saklıyor büyük olasılıkla.

Roronoa Zoro

Son arcda biraz soğudum gibi. Asıl çocuğun power-up'ı resmen hayal gücü fakirliği, rezalet. Gerisi fena değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık