Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hody'nin Aldığı Tüm Hasarlar

Dof da bu evrende Kimseyi oldüremiyor o zaman. Sonuçta "Öldüler" demiyor kimse. Mantığa bak... :hhh:

Adamlar kurumuş gebermiş ama Reiper"Nerde geçiyor öldükleri' diyor. :S

Sana bir şey anlatmak çok anlamsız. Oda'nın dediği şeyi bile kabul etmeyen adamsın en nihayetinde ne denir sana daha. :hhh:

Ölmüşler kardeş adamların şekli ortada değil mi? Cidden şunlara ölmemiş diyen kişi ya trolldür ya da işine öyle geliyordur.

Oda "Öldü" diye belirtiyor mu her karakteri? Roo'nun vurduğu adam için de diyelim "Ölmemiştir" diye. Sonuçta Law gibi biri gelip onu iyileştirebilir. Bu mantık mi? Karakterin yeteneği belli, özellikle de söyleniyor ve gösteriliyor ilk sahnelerinde bu durum.

Şunu tartışmaya kalkman bile komedi de neyse...
Sana senin tarzında argümanlarla cevap verince nedense itiraz ediyorsun, sen troll musun?
Hani kardeşim mangada var mı böyle bir şey? Yenmiş desen eyvallah ama ölmüş mü?

Sana senin tarzında argümanlarla cevap verince nedense itiraz ediyorsun, sen troll musun?
Hani kardeşim mangada var mı böyle bir şey? Yenmiş desen eyvallah ama ölmüş mü?
Ne ergüman ile cevap verdin? Sahne ortada adamlar kuruyup ölmüş yerde yatıyor. Sana bunu "Öldü" diye açıklaması mı gerekli Oda'nın her bu tarz bir olayda?

Yani Luffy'e su damlamasa ne olacaktı? Ayağa mı kalkacaktı? Kendi bile su gelmese öldüm diye düşünüyorum tarzında konuşuyor.
Yani bazı şeylerin cidden net açıklamasını yapmaya gerek yok Bilale anlatır gibi. Kurumuş gitmiş, anında müdahale edersen sorun yok. Fakat bu bilinen bir olay da değil Luffy şans eseri ana karakter torpili dediğimiz şey ile hayatta kalıyor. Sen kurumuş gitmiş kişiler için "Öldü diye belirtilmedi" diyorsun sonra troll deyince alınıyorsun. Sahne ve yeteneği ortada, kemikleri çıkmış kurumuş gitmiş adam için de "Ölmemiştir" diyen bir tek bu zihniyet olur...

Ne ergüman ile cevap verdin? Sahne ortada adamlar kuruyup ölmüş yerde yatıyor. Sana bunu "Öldü" diye açıklaması mı gerekli Oda'nın her bu tarz bir olayda?

Yani Luffy'e su damlamasa ne olacaktı? Ayağa mı kalkacaktı? Kendi bile su gelmese öldüm diye düşünüyorum tarzında konuşuyor.
Yani bazı şeylerin cidden net açıklamasını yapmaya gerek yok Bilale anlatır gibi. Kurumuş gitmiş, anında müdahale edersen sorun yok. Fakat bu bilinen bir olay da değil Luffy şans eseri ana karakter torpili dediğimiz şey ile hayatta kalıyor. Sen kurumuş gitmiş kişiler için "Öldü diye belirtilmedi" diyorsun sonra troll deyince alınıyorsun. Sahne ve yeteneği ortada, kemikleri çıkmış kurumuş gitmiş adam için de "Ölmemiştir" diyen bir tek bu zihniyet olur...
Başka bir mevzu hakkında şöyle şöyle desek Oda onu belirtmiş mi dersin ama burada belirtilmemiş şeylere oldu işte diyorsun. Galdino kuru kuru ne kadar durdu timsahın midesinde? Her kuruyan ölüyor doğru ya.

Başka bir mevzu hakkında şöyle şöyle desek Oda onu belirtmiş mi dersin ama burada belirtilmemiş şeylere oldu işte diyorsun. Galdino kuru kuru ne kadar durdu timsahın midesinde? Her kuruyan ölüyor doğru ya.
Yahu bunun belirtilmesine gerek yok. Yeteneğin olayı çok net biçimde açıklanmış, saldırıyı yiyenin kemiği kalmış bir tek sen "Ölmemiş" diyorsun. Luffy'nin dediği şey bile ortada, su damlamasa mefta o an ama ana karakter durumu işte.

Yani bunun bile belirtilmesini söylüyorsun bunun olayı önceden söylenmiş, yeteneği açıklanmış. Galgino meyve yeteneği sayesinde durdu. Ek olarak onu işkence için tamamen kurutmadi timsahlara yem olsun diye. Git sahnelere bir bak, Galgino bilinçli şekilde hareket ediyorlar. Sence attığım sayfada ki kişilerin o durumu var mı?

2 yıl sonraki tanıtımda harcandı karakter. Psikolojik olarak yaralıydı o zamanlar. Oda pişman olursa 5 milyarla geri döner.
Benim en çok merak ettiğim, Croco WB'yle karşılaştığında, beni dövdüğünde bu kadar güçsüz değildin diyordu. Şimdi Luffy'le karşılaşsa, Luffy'de 5 tane vites var, Nika var, 3 tip haki var, Kral Hakiden otoban da yapabilir, Croco ne diyecek acaba, beni dövdüğünde bu kadar güçlü değildin deyip tekrar psikolojisi mi bozulacak. :)

Benim en çok merak ettiğim, Croco WB'yle karşılaştığında, beni dövdüğünde bu kadar güçsüz değildin diyordu. Şimdi Luffy'le karşılaşsa, Luffy'de 5 tane vites var, Nika var, 3 tip haki var, Kral Hakiden otoban da yapabilir, Croco ne diyecek acaba, beni dövdüğünde bu kadar güçlü değildin deyip tekrar psikolojisi mi bozulacak. :)

Serideki tek görevi güç seviyesi ölçmek olan bir karakter Croco. WB'nin eskiye nazaran çok zayıf olduğunu ondan öğreniyoruz. Luffy için de çok güçlenmişsin diyerek gücünü tasdik edecek. Noter Croco.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık