Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs Zeno Zoldyck

Hisoka VS Zeno Zoldyck

• Kullanılan toplam oy
    108
Tamam bende aksini iddia etmedim. Hisoka bence tarafsız kimsenin olmadığı yerde Chhrolla'yı zorlar hatta alabilir. Zeno şimdilik başka bir şey, adama farklı bir saygı var. Sadece aile büyüğü diye değildir. Hisoka puanlarken İlumi'ye 95 verdi. Bence kendi dengi bu aile içinde babaya da yürür ama dedeye daha var. Adamın ejder dalışı falan verdiği his başka bir şey.
Ben öyle düşünmüyorum. Bence bu ikisi aşağı yukarı denk adamlar. Zeno yenebilir ama aşırı kolay olacağını sanmam.

Açıkçası bu kadar fark olacağını düşünmedim :D Bence aralarında aşırı bir güç farkı yoktur. Zeno, Silva, Hisoka ve İllumi bence hepsi yakın güçte adamlar. Kolay dövüş olacağını düşünmüyorum.

Zeno kafa kafaya girişse Chrollo ile denk gider ama bence yenilir.Chrollonun ise Hisokaya neler yaptığı belli.Hem öğretti hem dövdü la adam :D

Zeno orta zorlukla alır Hisokayı.

Killua, Kite'ı takip ederken usta bir nen kullanıcısının En alanının 50 metre olması gerektiğini söylüyordu. Zeno ise 100 metre En rahatlıkla açabilirken zorlayarak 300 metrelik En açabileceğini söylüyordu. Buradan Zeno'un Usta Nen kullanıcılarından çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz diye düşünüyorum.
Not: Zeno'nun iddiada bulunduğu sayfayı mangadan bulabilmeme rağmen, ne kadar arasam da Killua'nın En ile ilgili açıklamasını bulamadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık