Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs Zeno Zoldyck

Hisoka VS Zeno Zoldyck

• Kullanılan toplam oy
    108
Hisokanın şu notlama olayı bence aşağı yukarı doğruydu kendisini 100 puan olarak düşündü.Yanlış hatırlamıyorsam İllumiye 95 vermişti alır büyük ihtimalle İllumiyi ama çoook zor bir dövüş olur. Birde adamın yeteneği sakız lan :( O kadar sağlam karakter yaz gücünü falım yap.
Zeno içinden geçer keşke Silva deseydiniz.

Hisokanın şu notlama olayı bence aşağı yukarı doğruydu kendisini 100 puan olarak düşündü.Yanlış hatırlamıyorsam İllumiye 95 vermişti alır büyük ihtimalle İllumiyi ama çoook zor bir dövüş olur. Birde adamın yeteneği sakız lan :( O kadar sağlam karakter yaz gücünü falım yap.
Silva'nın da ne kadar güçlü olduğunu bilmiyoruz :)

Silva'nın da ne kadar güçlü olduğunu bilmiyoruz :)
Silvada alır bence zaten fakat şu Zenonun,Neteronun bi benzeri imajı olduğu için çok ağır basıyor. Hatta öyle bir muhabbet olmuştu yanlış hatırlamıyorsam(Seriyi bitireli 4 sene oldu unuttum).
Yalnız konu dışı olcak ama Chrolloda ne adammış hakkatten bu 2 hayvanla kapışmış.Hisokayı yenildi diye onu karalıyoruz :D

Silvada alır bence zaten fakat şu Zenonun,Neteronun bi benzeri imajı olduğu için çok ağır basıyor. Hatta öyle bir muhabbet olmuştu yanlış hatırlamıyorsam(Seriyi bitireli 4 sene oldu unuttum).
Yalnız konu dışı olcak ama Chrolloda ne adammış hakkatten bu 2 hayvanla kapışmış.Hisokayı yenildi diye onu karalıyoruz :D
Zeno kendi diyor Netero ile kıyaslanamam diye :) Mangada kimin kimden daha güçlü olduğunu bilmiyoruz.İllumi en güçlü Zoldyck çıkabilir mesela.Bizim forumda çoğunluk Zeno > Silva > İllumi - Hisoka şeklinde sanırım.

Kendisine 100 dediğini hatırlamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık