Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
Ygs de paragraf niyetine sorulsa doğru yapanlar standart sapma ile binlerce kişi eler.
Öyle bir açıklama yapmışsın. Killua farklı bir aileye mensupmuş gibi yansıtıp akrabalarını belirtip daha sonra farklı kişilere geçiş yapmışsın. Daha sonra Hisoka ile İllumi arasında bir bağlantı kurup bunları serinin gidişatına etkisinin analizini yapmışsın.
Ürkütücü.
Anladın herhalde demek istediğimi,yazamadım olamaz mı ?

İkisi de aynı yolun yolcusu ama dövüşün sonunda ayakta kalan kişi Hisoka olur bence. Kıl payı da olsa Hisoka'yı daha güçlü gördüm hep.

Killua nın baba ve dedesi,Chrollo,Ging,Muhafız Karıncalar,Kite bunlar Hisokadan daha güçlüler.Hisokanın rakibi illumi onla ölümüne dövüşür,kim kazanır bilinmez ama ilerde ikiside serinin en güçlülerinden olacaktır
HXH evreni ama Hisoka genel puanda Kite'dan daha güçlü.
Ve Kuroro ile arasında 1 puancık var.
Hisoka Illumi'ye 95 puan verdi. Kendisi 100'dür herhalde. :)

Genel olarak dedim. Sen kolay harcamamışsın. :)
İllumi için niyeyse çok başka bi düzey hissediyorum. Hisokadan bariz daha güçlü olduğuna inanıyorum. Ama sadece his tabi. İtachi ve Kisame gibi demek ağır olur tabi ama fanlık yapıyorum şu an anketi görünce. Hisoka hoştur ama İllumi acımazsa işi yaş bu vsde.
İtachi ve Kisame gibi derken?
Hisoka'dan bence bariz güçlü değildir. Aralarında olacak savaşta 2'si de sıkıntılı anlar yaşar. İllumi idareci olduğundan daha avantajlı olabilir 1vs1 olduğundan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık