Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
Hisoka abartılan bir karakter,bunu evire çevire dövecek bir sürü kişi vardır seride.İlerde tabi kii güçlü olacaktır ama şuanda değil.

İllumi ile yakın güçte oldukları bariz.Kararsızım

Genel olarak dedim. Sen kolay harcamamışsın. :)
İllumi için niyeyse çok başka bi düzey hissediyorum. Hisokadan bariz daha güçlü olduğuna inanıyorum. Ama sadece his tabi. İtachi ve Kisame gibi demek ağır olur tabi ama fanlık yapıyorum şu an anketi görünce. Hisoka hoştur ama İllumi acımazsa işi yaş bu vsde.
Illumi aşırı güçlü, Hisoka da öyle. İkisinin de gücünün sınırını görmemize rağmen Hisoka bir tık daha üstte geliyor bana niyeyse. Ama yenilen taraftan kesin bir kol ya da bacak gider ondan eminim.

Illumi aşırı güçlü, Hisoka da öyle. İkisinin de gücünün sınırını görmemize rağmen Hisoka bir tık daha üstte geliyor bana niyeyse. Ama yenilen taraftan kesin bir kol ya da bacak gider ondan eminim.
Yok yok madem ki Hisoka bu kadar önde ben de abartayım. İllumide çizik bile olmaz.
Şaka bi yana haklı olabilirsin, Hisoka daha güçlü de çıkabilir ama zaten beklenti üzerinden yorumluyor herkes. O açıdan kendi beklentimi düşününce Hisokanın helvasını yerken görürüz İllumiyi hem de tam bi iyilik haliyle.

Yok yok madem ki Hisoka bu kadar önde ben de abartayım. İllumide çizik bile olmaz.
Şaka bi yana haklı olabilirsin, Hisoka daha güçlü de çıkabilir ama zaten beklenti üzerinden yorumluyor herkes. O açıdan kendi beklentimi düşününce Hisokanın helvasını yerken görürüz İllumiyi hem de tam bi iyilik haliyle.
Bence bu anketin sonucu çok yakın olmalı. Hisoka 30 sa Illumi 28 dir.

Atarlanmalar bana göre lafta kalan şeyler. Kişilerin gücünün bunlara göre belirlenmesini doğru bulmuyorum ama madem Illumi'nin tehdit sahnesi atılmış, ben de Hisoka'nın sahnesini atayım.

Killua nın baba ve dedesi,Chrollo,Ging,Muhafız Karıncalar,Kite bunlar Hisokadan daha güçlüler.Hisokanın rakibi illumi onla ölümüne dövüşür,kim kazanır bilinmez ama ilerde ikiside serinin en güçlülerinden olacaktır

Yami

Killua nın baba ve dedesi,Chrollo,Ging,Muhafız Karıncalar,Kite bunlar Hisokadan daha güçlüler.Hisokanın rakibi illumi onla ölümüne dövüşür,kim kazanır bilinmez ama ilerde ikiside serinin en güçlülerinden olacaktır
Ygs de paragraf niyetine sorulsa doğru yapanlar standart sapma ile binlerce kişi eler.
Öyle bir açıklama yapmışsın. Killua farklı bir aileye mensupmuş gibi yansıtıp akrabalarını belirtip daha sonra farklı kişilere geçiş yapmışsın. Daha sonra Hisoka ile İllumi arasında bir bağlantı kurup bunları serinin gidişatına etkisinin analizini yapmışsın.
Ürkütücü.

+1 Çok değişik bağlantılar da olsa ben anlatmaya çalıştığını anladım. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık