Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141
Hisoka alır. İkisi yakın gibi dursa da güç açısından, Hisoka daha bi net yansıtıldı potansiyel olarak. Bu adam seri boyunca aldığı darbeleri hep kendi izin verdiği için diye düşündüm, zevk alıyor diye :oleyo: Sadist yönünü tam anlamıyla açığa çıkardığında parçalar İllumi'yi.

Outlaw

Hisoka alır. İkisi yakın gibi dursa da güç açısından, Hisoka daha bi net yansıtıldı potansiyel olarak. Bu adam seri boyunca aldığı darbeleri hep kendi izin verdiği için diye düşündüm, zevk alıyor diye :oleyo: Sadist yönünü tam anlamıyla açığa çıkardığında parçalar İllumi'yi.
Mangadan spoiler;

Chrollo bunu patates etti ama.

Yani kendi seviyesi veya ustu için geçerli degil o orgazmlar falan. İşe yaramaz yani.

Mangadan spoiler;

Chrollo bunu patates etti ama.

Yani kendi seviyesi veya ustu için geçerli degil o orgazmlar falan. İşe yaramaz yani.
Yarar, yarar. Fangirl yanım izin vermiyor yenilmesine. Zaten Chrollo güçlü Hisoka'dan az bir farkla, Hisoka da İllumi'den güçlü aynı şekilde bana göre. Avcı sınavında da Hisoka 1 gelirken İllumi 2 geliyor. Bence mangaka ufaktan da olsa güç ayrımını verdi bu şekilde.

Outlaw

Yarar, yarar. Fangirl yanım izin vermiyor yenilmesine. Zaten Chrollo güçlü Hisoka'dan az bir farkla, Hisoka da İllumi'den güçlü aynı şekilde bana göre. Avcı sınavında da Hisoka 1 gelirken İllumi 2 geliyor. Bence mangaka ufaktan da olsa güç ayrımını verdi bu şekilde.
İkisi de billur geçti orada, yani kıstas alınacak bir şey degil. Bahsettigin şu yurume yarışıydı degil mi? Oradan bir şey çıkmaz.

Chrollo ise az bir farkla guçlu degil. Chrollo dedigin adam için Zeno "ciddileşirsen iş belli olmaz" diyor.

Potansiyel meselesi ise, Illumi'yi boş geçme. Zolidiklerin kalifiye bi evladı sonuçta.

Hisoka=Illumi denk görmuşumdur hep. Illumi'yi daha tam guç göremedik sonuçta.

İkisi de billur geçti orada, yani kıstas alınacak bir şey degil. Bahsettigin şu yurume yarışıydı degil mi? Oradan bir şey çıkmaz.

Chrollo ise az bir farkla guçlu degil. Chrollo dedigin adam için Zeno "ciddileşirsen iş belli olmaz" diyor.

Potansiyel meselesi ise, Illumi'yi boş geçme. Zolidiklerin kalifiye bi evladı sonuçta.

Hisoka=Illumi denk görmuşumdur hep. Illumi'yi daha tam guç göremedik sonuçta.
İki karakteri de ilk kez tanıyorduk sınav esnasında. Böyle bir detay izleyici de bunu düşünmesine sebebiyet verir, mangaka da bunun bilincindedir. Ben dediğim gibi az bir farkla Hisoka'nın güçlü olduğunu düşünmekteyim. Eyyorlamam bu kadar.

Chrollo'nun Hisokayı yenmek için terlemeden yaptığı tekniğin benzerini İllumi esnerken yapar yalnız. :)

Son düzenleme:
Hisoka'nın yenilebileceğine insan asla ihtimal vermiyor, anime efektlerinin etkisinde kalıyoruz çoğu zaman. Ben de dahil. Gizemli bir karakter.

Berabere diyip geçmek isterdim ama Hisoka biraz daha competitive vs'leri seviyor, ölümüne savaşmak isteyecektir, dolayısıyla bir winner olabilir.

Arkadaşım, öyle diyorsun da, Hisoka'nın korkusuzca, kendine olağanüstü güveni ile Chrollo'ya karşı savaşmak istediğini biliyoruz. Ölümüne dendiğinde bile zevkten deliye dönüyor. Ayrıca anime içinde chrollo'ya karşı olan orgazm sahneleri de var diye hatırlıyorum.

Yiğitliğinden dolayı Hisoka'ya 1 puan.

Hisoka ile Illumi'nin dağın tepesindeki o diyaloğu. Hisoka: "Killua'yı da mı öldürsem acaba?", Illumi'nin dönüştüğü tiplemeyi hatırlarsınız, sonrasında Hisoka'nın yaşadığı korkuyu. Bu yüzden Hisoka, Illumi'den korkuyor olabilir, Illumi'ye 1 puan.

Başka efektif sahneler hatırlamıyorum bu iki karakterin birbirlerine üstünlük sağlayacağı, ama Gök Kubbe Arenası'nda Kastro'ya kolunu kaybettiğini düşünürsek pek de dayanıklı bir karakter değil Hisoka. Basit hatalar yapabiliyor. Illumi'den de bu denli korktuğunu kabul edersek,

oyum Illumi'ye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık